dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem o co się kłócicie panowie, ale akurat w tej kwestii cosinus niczego nie wyolbrzymia, sam dzisiaj czytając artykuły widziałem mnóstwo komentarzy już nie z hurraoptymizmem a z totalnym lekceważeniem wszystkich przeciwników, używając przy tym już obraźliwych słów. Dobrze, jest super, ale cieszmy się po zakończeniu sezonu nie teraz.
0
Dobrze ludzie wszystko fajnie, ale teraz najtrudniejsze znaleźć dobrą transmisję. Panowie i Panie macie coś dobrego? Nie musi być pl ważne żeby nie zacinało. Jakość też się nie liczy.
1
Ma ktoś jakieś linki do zagranicznych streamów? Albo polskie w słabej jakości, ale żeby tylko nie zacinało.
1
Znam ten ból, kobiet nie da się zrozumieć, przeżywam podobne chwile, ale może nam Barca dzisiaj da trochę szczęścia i radości ;).
0
To się nie wypoawiadaj jak nie chcę Ci się nawet czytać. Kapitalny wywiad, jeden z lepszych jaki czytałem.
0
Raz był mecz, chyba Barca - Getafe i przy wyniku chyba 2-1 dla Barcy albo 1-1, zawodnik Getafe wychodził sam na sam z naszym bramkarzem i sędzia zakończył mecz, także zdarza się.
0
Tylko to jest jego ojciec, więc to jest duża różnica.. Gdyby twój tata Cię gdzieś reprezentował to też wolałby pewnie mówić my.
0
Prawdopodobnie chodzi o trenera Rayo. W trakcie meczu było widać na kamerach jak kłóci się z jakimś kibicem ;).
1
Kto czytał biografię Victora, to wie że się na pewno nie podda tak łatwo. Wiadomo, że wiek i te sprawy, i już nie ma o co się za bardzo starać, ale jednak jego charakter mu na to nie pozwoli.
0
To nie chodzi o to, żeby się FIFA przejęła, tylko wtedy cały świat by zobaczył, że Barcelona nie pozwoli sobą tak pomiatać. To by było coś wspaniałego, Barcelona wygrywa, dziękuje kibicom, reprezentanci FIFA uśmiechnięci czekają aż Ci przyjdą odebrać medale, a tu nagle wszyscy idą do szatni. Miny ich byłyby cudowne :D. Ale najpierw trzeba wygrać ten puchar ;).
0
A łamanie nóg przeciwnikom i psucie im karier jest normalne? Czy Chielliniemu stało się coś po tym meczu? Nie mówię, że Suarez się zachował dobrze, ale kary powinny być odwrotne.
0
Ja przed tym meczem ciągle słuchałem tej piosenki
I jak widać sprawdziło się wszystko. To było takie silne uczucie, że byłem w 100% przekonany, że remontada się uda. Codziennie, wierzyłem, wmawiałem sobie, że się uda i dziękuje Bogu, że byłem świadkiem takiego meczu. Dla takich chwil warto żyć. To był tak piękny mecz, że aż ciężko opisać słowami co czułem gdy piłkarze Barcelony strzelali bramki. Bramka Messiego w pierwszych minutach, płaczący Villa na kolanach po zdobytej bramce, łzy Mascherano po golu Alby, gdy o tym piszę to nawet teraz pojawiają mi się łzy w oku. To było coś wspaniałego.
0
Bo oni tego robią najwięcej i bez żadnych ograniczeń? Oni otwarcie mówią, że nie będą przestrzegać żadnego prawa jeśli ktoś nie jest muzułmaninem. Tak ciężko to zrozumieć? Polecam obejrzeć ten filmik
Wyobraź sobie, że robią taką manifestacje europejczycy w ich państwie? Np. jadą do Afganistanu czy do takiej Syrii i krzyczą coś w stylu do "Do piekła z Syryjską Policją" Czy "Do piekła z Allahem" gwarantuje Ci, że nie wyjechałbyś żywy. A co u nas? Anglicy nie wyciągnęli z tego żadnych konsekwencji. Gdy będziemy tak każdego wpuszczać to nawet się nie zdążysz obrócić a więcej będziesz miał w szkole kolegów muzułmanów niż Polaków.
0
Tu nie chodzi o empatie. My w Polsce też nie mamy łatwo i jakoś każdy musi sobie z tym radzić. A politycy zamiast się skupić na problemach w swoim kraju to nagle próbują wszystkim pomagać. W czasie II wojny światowej jakoś nikt nie chciał nam udzielić wsparcia, musieliśmy radzić sobie sami i jak widać opłaciło się. Nie mamy teraz kolorowo ale przynajmniej mamy swój kraj. Ja akurat jestem z tych co wolą czegoś nie mieć i oddać innemu człowiekowi ale bez przesady. Dobrze Putin powiedział, oni mogą przyjąć uchodźców, ale jeśli będą przestrzegać prawa rosyjskiego, uczyć się ich kultury, języka itp. a nie wprowadzać swoje tradycje i robić własne państwo. Bo własną ziemię mają a jak nie chcą o nią walczyć to muszą się przystosować do nas a nie my do nich.
0
Komentarz usunięty
0
Rok temu, losowali sami zawodnicy Realu z okazji ich 10 pucharu LM. Więc chyba nie będą mieć problemów, że w tym roku to sami zawodnicy Barcy będą losować.
2
Nie widziałem jeszcze nigdy, żeby na kontroli antydopingowej nie było Leo Messiego ;).
0
Messi miał aż 15 strat, ale nie dziwmy mu się. Może i miał dużo nieudanych dryblingów, ale popatrzcie. Messi bierze piłkę w środku pola, chce rozegrać, rozgląda się za siebie i widzi Roberto, chyba każdy na jego miejscu już wolałby sam próbować coś zrobić. I taki obrazek widziałem niejednokrotnie. Gdy jest Iniesta/Rakitic/Busquets to jest inaczej. A tak chciał próbować sam ale nie zawsze przejdzie 5 piłkarzy i strzeli bramkę.
0
Ja bym powiedział, że streszcza artykuły z fcbarca.com :D. Nie jeden raz czytałem coś przed meczem tutaj, po czym Orłowski prawie słowo w słowo mówił to podczas transmisji ;). Ja akurat bardzo go lubiłem i szkoda, że nie będę już go mógł słuchać.
0
Trochę masz rację, ale nie do końca. Piłka może nie była na takim wysokim poziomie jak dzisiaj, ale tak jak napisali wyżej użytkownicy to w takim razie gdzie była Barcelona? Skoro nie wygrywała? To nie chodzi o poziom, bo wszyscy wtedy grali taką samą piłką i w takim samych butach biegali. Głównie to chodzi o sam system tych rozgrywek. Wtedy było tylko 16 drużyn i sami mistrzostwie najsilniejszych lig. Więc było dużo, dużo łatwiej wygrać wtedy Puchar Europy niż obecną LM. Real składał się wtedy z samych najlepszych zawodników i po prostu wygrywali puchar za pucharem. Gdyby zasady i system pozostał taki sam, to w ostatnich 7 lub 8 latach Real grałby w LM tylko raz. Dlatego np. dla mnie obecne puchary jak i osiągnięcia robią dużo większe wrażenie niż 5 razy wygrana pod rząd Realu Pucharu Europy 50 lat temu. Wiadomo, że na tamte czasy to był duży wyczyn, ale nie można żyć tylko historią bo obecnie to Barcelona rządzi od dekady i każdy z tym musi się zgodzić.
1
Komentarz usunięty
4
W artykule są dwa rażące błędy. Od kiedy nazwisko figo piszemy z dużej litery?
0
A wkładanie palców w dupę jest twoim zdaniem normalne?
4
Bardzo dobrze, zobaczymy jak sobie Argentyna da radę, jeszcze będą prosić go żeby wrócił.
5
Ale to chyba trener decyduje kogo chce w składzie a nie prezydent? Chyba, że ja czegoś nie wiem. Skoro Luis chce Turana to co za różnica czy przyjdzie teraz czy po wyborach? Nikogo z kandydujących prezydentów powinno to nie obchodzić a powinni się skupić na poważniejszych sprawach.
0
A co takiego Laporta chcę zrobić? Na razie to wykorzystuje Abidala i przekupuję socios brakiem reklam na koszulce, i La Masia i transferem Pogby oczywiście. Najlepiej jakby wybory wygrał ktoś spoza tej dwójki.
0
Tylko, że to wtedy byłoby bez sensu bo gdyby wygrali po tych 3 pucharach tryplet to znowu by mieli szanse na 3 puchary więc co 9 pucharów w jednym sezonie xD?
0
Gratulację Bravo :). A co do Messiego i Mashe, spokojnie, ja wierzę, że jeszcze wygrają coś z Argentyną a najbliższa okazja będzie już za... rok ! Copa América Centenario z okazji 100 lecia tego turnieju.
Messi ma 28 lat, więc:
2016 - Copa America (29 lat),
2018 - Rosja - mistrzostwa świata, (31 lat),
2019 - Brazylia - Copa America (32 lata),
2022 - Katar - mistrzostwa świata (35 lat),
2023 - Ekwador - Copa America (36 lat),
Zatem przed Messim jeszcze 3 turnieje w jego najlepszej a może jeszcze lepszej formie, w 2 ostatnich to mam nadzieję, że jeszcze zagra choć raczej już nie będzie jakoś decydujący, ale kto wie, może coś w stylu Pirlo :).
0
Takie minusy to ja chcę co sezon :D.
0
Tylko, że Real nie zdobył nigdy potrójnej korony to jak miał zdobyć 6 pucharów? W sezonie 2013/14 nie zdobyli przecież Ligii.