dawidz16
Dołączył/a: marzec 2015
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedenastka fazy grupowej EURO według Opta:
https://pbs.twimg.com/media/ClnY28GWQAApPHe.png
PS. Jets to bardzo ciekawe konto do obserwowania na twitterze. (
1
Piszę o możliwości jaka istnieje, a nie ze tak będzie ;)
2
Na fejsie właśnie znalazłem ciekawą grafikę pokazującą miejsce skąd Messi uderzał wszystkie 9 wolnych oraz miejsce w którym piłka wpadła do bramki. Łapcie link:
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/13466007_1043688132385866_5064875944674312835_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=36891ac7d8ed93e7cad058ce4f247749&oe=57C24BCD
0
A co to za różnica czy cały skali czy paru zawodników? Od tego jest trener, a w sumie większość i tak wychodzi z założenia że zagrają rezerwowi gracze, bo w sumie dla Włoch to jest mecz o nic, a wiedzą że będą grać z Hiszpanią w następnej rundzie. Ale co zrobi trener dowiemy się dopiero wieczorem ;)
0
A po co się pytasz o źródło? Przecież wiadomo że Włochy i tak wychodzą z pierwszego miejsca i na pewno Conte będzie chciał oszczędzić paru zawodników i dać szansę się pokazać rezerwowym. Do tego nie trzeba żadnych źródeł.
0
Ronaldo już od dwóch sezonów ogląda jego plecy ;)
2
1
A tymczasem Ajax poinformował o transferze Davinsona Sancheza.
0
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lista_piłkarzy_ze_100_i_więcej_występami_w_reprezentacji
0
Ja też jestem zdecydowanie na nie. Myślę że atrakcyjność tego turnieju jest w tej chwili po prostu gorsza.
1
Kurde, oglądam właśnie pomeczowe studio na holenderskim kanale i jakiś gostek wyskoczył z pomysłem rozgrywania EURO w systemie w którym drużyny są rozlosowane na 8 grup zamiast 6-ciu. W takiej grupie byłyby rozgrywane mecze w następującym systemie:
Załóżmy że w jednej grupie znajdują się Polska, Niemcy oraz Ukraina.
Mecz 1: Polska - Niemcy 1:0. To oznacza że w drugim meczu zagra przegrany z trzecią drużyną znajdującą się w tej grupie.
Mecz 2: Niemcy - Ukraina
Mecz 3: Polska - Ukraina
W tym systemie zwycięzca grupy od razu przechodził by bezpośrednio do następnej rundy, a drużyny z drugiego i trzeciego grały by baraż o następną rundę.
Według tego holendra byłby to bardziej sprawiedliwy system rozgrywania fazy grupowej niż system rozgrywany w tym roku. Co sądzicie o takim pomyśle?
0
Jeden zawodnik niczego nie zmieni. Chyba że nazywa się Messi.
1
Jedyne co mi przychodzi do głowy to piosenka Holdin on w wykonaniu Flume.
Myślę jednak że chodziło Ci o numer który podał kolega wyżej.
0
O ile się nie mylę to Payet z Messim mają po 8 bramek z rzutów wolnych, a Willian 6, ale mogę się mylić
0
Do bramki Milika gra naszych zawodników mogła się podobać, ale nie była to perfekcja. Według mnie powinniśmy częściej przerzucać piłkę na drugą stronę, ponieważ często graliśmy na jednej stronie przez co pole gry było mniejsze i po prostu nie było miejsca ma dobre rozegranie akcji. Czasami było również widać brak pomysłu na rozegranie akcji. Po strzelonej bramce niepotrzebnie się cofneliśmy co równało się z większym zagrożeniem że strony rywali. Przez takie zachowanie wydawało mi się że Polacy chcieli ten mecz wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Równiez pod koniec meczu było widać brak koncentracji u niektórych zawodników. Mam nadzieję że w następnych meczach będziemy grać na maksa do samego końca. Ogólnie wynik cieszy i można zaliczyć mecz do udanych.
0
http://www.prodirectsoccer.com/products/Nike-FC-Barcelona-16-17-Kids-SS-Home-Stadium-Shirt-Boys-Replica-Shirts-Sport-Royal-Gym-Red-University-Gold-135792.aspx?
0
Mahrez do FC Barcelony za 13 mln :p
0
To są te same stroje co na stronie nike
0
Dla tych którzy nie mają jeszcze koszulki na przyszły sezon, ale planują jej zakup polecam następną stronę:
http://www.sportsdirect.com/football-shirts/spain-la-liga-football-shirts/fc-barcelona-football-shirts
0
1 strój: koszulka z sezonu 2005/2006 - jak dla mnie najładniejsza koszulka do tej pory i to była również moja pierwsza koszulka Barcy
2 strój: wyjazdowa koszulka z sezonu 2004/2005
3 strój: wyjazdowa koszulka z sezonu 2011/2012
1
No i właśnie zastanawia mnie to w jakiej formie wróci po tej kontuzji, a Wolski wracając do Polski pokazał że złapał formę i według mnie mógł znaleźć się w szerokiej kadrze 28-miu zawodników.
1
Brakuje Wolskiego, a wydaje się że w rundzie wiosennej pokazał więcej niż Mączyński
1
https://www.facebook.com/FootballGalaxy.HD/photos/a.300009540051695.79149.297543326964983/1124976467554994/?type=3&theater
0
Raczej gwizdali na zawodników że zamiast grać piłkę do przodu wycofują ją do bramkarza.
0
A co ma mecz na Anoeta przyszłego meczu na Calderon? Każdy mecz jest inny i wszystko może się zdarzyć, ale żeby już oceniać że na Calderon nie strzelą, ponieważ na Anoeta nie strzelili jest dla mnie trochę głupie. Poczekajmy na mecz i oceniamy po meczu ;)
25
https://www.instagram.com/p/BD34vLejYHT/
10
Wiadomość z ostatniej chwili:
Fiirentino Perez zastanawia się nad zakupem jedenastki Wolfsburga. Jeśli Wolfsburg nie zgodzi się na sprzedaż swojego składu Perez będzie skłonny zgodzić się na wymianę swoich zawodników na zawodników Wolfsburga.
0
Czemu to nie wpadło?
0
Pracowałem w Decathlonie (tylko nie w Polsce) i nie powinni robić problemu jak będziesz chciał zwrócić korki po ponad roku, a zwłaszcza jak to są korki Kipsta. Tutaj w Holandii cały czas ludzie przychodzą z rzeczami nawet sprzed paru lat i praktycznie zawsze Decathlon przyjmuje zwrot. Oczywiście nie wiem jak to jest w Polsce, ale w sumie powinno być tak samo.
1
Tak jak koledzy już mowili gra w 2 lidze belgijskiej w KAS Eupen. Byłem niedawno na ich meczu, ale niczego specjalnego w nim nie pokazał.