dawidz16
Dołączył/a: marzec 2015
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie mam zamiaru się kłócić. Po prostu jest tak, a nie inaczej. Inna sprawa że nie dotyczy to nas. Rozegralismy już z nimi mecz i wygraliśmy. Gostek dostał czerwo i karę. Czy odpowiednią? Tego nie będę komentował. W każdym bądź razie dostał czerwo podczas meczu. Zgadzam się z tym że Luisito nie powinienen dostawać żadnej kary, a zwłaszcza że sędzia nie mógł tego potwierdzić, bo nawet nie widział tej sytuacji. Piqué też nie powinienen dostać tak dużej kary jaką dostał.
Z drugiej strony możemy zarzucać komitetowi że nie narzucają kar dla zawodników którzy podczas meczu powinni ją dostać. Jest ponoć taki grajek który ostatnio lubi kopać przeciwników po nogach w sytuacjach bez piłki. Gdyby byli konsekwentni prześledzał by pół sezonu na trybunach.
0
W sumie nie wiem czym tu się przejmować. Podczas meczu dostał czerwona kartkę, a że najpierw dostał 3 mecze kary, a po odwołaniu tylko 1 nie powinniśmy się nim przejmować. Przecież z nami i tak już nie będą grać. Mamy w pamięci sytuację z Luisem i karę jaką dostał po słowach, które wypowiedział Mascherano. Wiadomo że nam to wszystko wydaje się niesprawiedliwe, ale to i tak nie dotyczy naszego zespołu, więc nie ma co płakać i mówić że to nie jest w porządku. W końcu dostał zasłużone czerwo, a my mamy 3 Punkty ;)
0
Chłopak czekał cierpliwie na swoją szansę i w tym sezonie ja wykorzystał. Szkoda że Thiago nie miał takiej cierpliwości i nie mógł czekać aż dostanie swoją szansę :/
1
Według footyheadlines.com koszulki na zdjęciu które ostatnio opublikował hiszpański Sport są zaprojektowane przez firmę designerską, tak więc jest bardzo prawdopodobne że koszulki Barcelony w przyszłym sezonie będą wyglądać inaczej niż na tych zdjęciach. Osobiście nie mam nic przeciwko temu żeby to właśnie tak wyglądały nasze koszulki, chociaż ten kołnierzyk na koszulce domowej mógłby zniknąć.
Link: http://www.footyheadlines.com/2016/01/sport-leaks-barcelona-16-17-home-away-third-kits.html
0
Deulofeu!! Zapomniane dziecko :p
0
Właśnie też chciałem wysłać ten link, ale mnie uprzedziłeś. Mi się osobiście bardzo podobają, a zwłaszcza drugi komplet. No i cieszy oczywiście powrót do pionowych pasów :)
0
Młodzi są, ale niestety w tej chwili nie reprezentują poziomu, jaki powinni. Obydwoje powinni zostać wypożyczeni, aby grać, aby zbierać minuty oraz doświadczenie, a zarazem zdobywać większą pewność siebie. Suarez oraz Halilovic to dwa takie przykłady. W tej chwili oczywiście Suarez został kupiony przez Villarreal, ale w tamtym sezonie gdy był na wypożyczeniu w Sevilli pokazywał się z dobrej strony, ale niestety nie mógł ustabilizować formy. To jak teraz gra każdy kibic siedzący La Liga wie i w przyszłości może to być świetny zawodnik. Wcale nie mówię że ta polityka transferowa jest dobra. Uważam że to właśnie młodzież zawsze powinna dostawać szansę. Dlatego się cieszę że Sergi w końcu zaczął grać tak jak potrafi, ponieważ zawsze uważałem że to świetny zawodnik i powinien dostać więcej okazji do gry. Mam nadzieję że Munir ponownie się odnajdzie i wejdzie na swój poziom z czasów gry w Juvenilu. Chodzi mi po prostu o to że w tej chwili nie znajdziemy zawodnika który mógłby zastąpić jednego z trójki MSN w taki sposób jak może to zrobić Nolito. A do tego przypomnę jeszcze ze ani Munir, ani Sandro nie pokazali zbyt wiele grając w Segunda Division, chociaż wiemy że również Halilovic też nie miał najlepszego sezonu, zresztą jak i cały zespół, a wiemy jak jest teraz. Mam nadzieję że oboje wypala, ale myślę że muszą dostać dużo więcej minut i dlatego wypożyczenie było by w tej chwili najlepszą opcją. Mówisz że zespół się starzeje, ale ja uważam że po powrocie Alena i po wyłączeniu kontuzji przez Rafinhę będziemy mieli odmłodzoną pomoc. Do tego dojdzie Suarez. Nie zapominajmy że Neymar wciąż jest młody i ma wiele lat gry przed sobą, a w naszej szkółce szlifują się kolejne talenty, które już niedługo mogą zostać znakomitymi zawodnikami.
1
Popatrz na to z innej strony. Z przodu mamy MSN oraz niedoswiadczonych Munira i Sandro. Oczywiście w tej chwili jest Arda, ale on będzie raczej grał na środku pomocy. Sprowadzając Nolito, Barca zyska skrzydłowego z doświadczenie oraz zawodnika który w ważnych meczach i w trudnych meczach będzie mógł dać jakość jakiej Munira oraz Sandro nie dają. Tak poza tym Nolito doskonale wie jak się gra w Barcelonie i jestem pewien że to jeden z powodów dla których Lucho chce go sprowadzić.
0
Messi wgl nie powinien być wystawiony w tym meczu, tak samo jak Neymar. Jedynym powodem jego czlapania było oszczędzanie sił na kolejne mecze. Dwumecz był już rozstrzygnięty po pierwszej połowie, a wypoczety Messi przyda się na kolejne mecze w tej fazie rozgrywek.
2
Ja myślę że była to decyzja Papa, niestety nie zawsze potrafił sobie poradzić z zawodnikami, którzy mają trudny charakter. Myślę również że tak samo to by się skończyło z Suarezem gdyby trenerem nadal był Pep. Chcę oczywiście podkreślić że to tylko moje myśli, a jak by było naprawdę raczej nigdy się nie dowiemy. Nie jest to również atak na Pepa, ponieważ uważam go za wspaniałego trenera oraz taktyka. Myślę że to jak w tej chwili gra nasze trio jest w dużej mierze rezultatem Luisa Enrique, ale również zdolności adaptacji naszej trójki. Jestem jednak ciekaw co by się stało z Obrączki gdyby przyszedł do Barcy w czasie Enrique.
6
Jeden z moich najbardziej lubianych zawodników. Uważam go za jednego z najlepszych napastników jakich widziałem do jego odejścia z Barcy. Nie można oczywiście zapomnieć o Del Piero oraz Trezeguet, ponieważ oni również byli znakomitymi zawodnikami.
1
Grzmot po nadepnięciu by leżał pół godziny i płakał
1
Trzeba przyznać że Carlos Alena z drużyny juvenilu naprawdę świetnie się reprezentuje na boisku. Już ma 2 bramki na koncie, a rozegrali dopiero pierwszą połowę w meczu z Romą. Poza Alena jest także Chendri, który również świetnie gra w dzisiejszym meczu. A poza tym 2 bramka Carlosa w stylu Messiego.
1
To tylko ironia. CR jest znakomitym piłkarzem, ale ostatnio nie jest w formie i można było się spodziewać że w meczu z Barca nie zabłyśnie.
1
Ja nie znam żadnego Cr11. Nigdy jeszcze o nim nie słyszałem.
3
Cieszą takie oceny zawodników, a zwłaszcza w meczu z Realem. Mimo tak wysokiej wygranej nie zagraliśmy wcale perfekcyjnego meczu. To real był tak słaby i popełnial mnóstwo błędów, co pomogło nam wygrać ten mecz. Trzeba zaznaczyć że mimo tak dobrej grze Barcelony real również stworzył parę groźnych sytuacji, ale mieliśmy szczęście że Bravo stał na posterunku. Tak jak mówią perfekcja nie istnieje, a wydaje mi się że Barca najwyższą formę złapie na decydujące miesiące tego sezonu.
Cieszę się że Roberto eksplodował formą. Już od paru lat zaslugiwał na szansę i w końcu ja dostał. Widać że z każdym meczem pewność siebie rośnie i chłopak gra coraz lepiej oraz odważniej. Mam nadzieję że utrzyma wspaniałą formę.
Busquets i Iniesta? Co tu dużo mówić, wirtuozi. Każdy ma swoje zadania i oboje wykonują je najlepiej na świecie. Gra iniesta była fantastyczna, a podstawa Busquetsa w tym sezonie jest rewelacyjna.
Duet Neymarez? Bez Messiego pokazali na co ich stać. Neymar znakomicie się odnalazł w Barcelonie i widać że jest w stanie wziąść grę na swoje barki i być liderem zespołu. Suarez? Potwierdza że jego drugi sezon w każdym nowym zespole jest jeszcze lepszy od pierwszego. Tak było i w Ajaxie i w Liverpoolu.
A o Messim nie ma co dużo pisać. Jest głodny gry i mimo paru tygodni przerwy w te 30 minut pokazał że nawet bez rytmu moczowego potrafi być groźny. Jak wpadnie w swój rytm na Barcelonę nie będzie mocnych.
Najważniejsze jest to że forma drużyny rośnie i z czasem te malutkie błędy będą eliminowane przez gra podczas sezonu będzie coraz lepsza.
0
Dokładnie :p Właśnie o to mi chodzi. Miał mnóstwo czasu na przyjęcie i uderzenie, natomiast sytuację w których trafił Suarez i Neymar były trudniejsze.
0
Powiem szczerze że już parę razy oglądałem powtórkę bramki Jeffrena i musze powiedzieć że sytuacja w której wczoraj znalazł się Munir była łatwiejsza niż ta Jeffrena. Munir miał czas na przyjęcie piłki i dokładne uderzenie na bramkę. Szkoda że Jeffren nie zrobił kariery bo miał talent. Z drugiej strony to teraz mogę Jeffrena praktycznie co tydzien oglądac na żywo :P
0
Miał dwie okazje, ale za bardzo chciał. Widać że Munir za bardzo chce, a wtedy niestety nie wszystko wychodzi. Gdyby wszedł na boisko z takim luzem jak Jeffren podczas manity to na pewno by wykorzystał jedną z tych okazji. A gol Jeffrena jest godny zapamiętania :p
0
Jeffren: Od strzelenia bramki zapewniającej pamiętna La Manitę, do grzania ławy w drugiej lidze belgijskiej.
0
To jest wytłumaczenie świetnej formy na Bernabeu :p
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1816592131819644
0
Proponuje nastepna strone:
http://www.fullmatchesandshows.com/2015/11/21/real-madrid-vs-barcelona-highlights-full-match/#6
MIlego ogladania ;)
0
Zwróćcie również uwagę na to że De Bruyne nie jest napastnikiem, tylko typową 10-ką. Kevin na pewno nie chciałby siedzieć na ławce i najlepszym przykładem jest jego pobyt w Chelsea. Nie bez powodu wrócił do Bundesligi.
1
Może nie do tematu, ale proponuje przeglądnąć następującą galerię ;)
http://www.footyheadlines.com/2015/08/20-barcelona-jerseys-in-2-days.html
3
Na powtórkach też mi się wydawało że pierwszy strzał obronił lewą ręką.
5
Myślę że Neymar nie zasługuje na tak niską ocenę. Samo to że potrafił wyjść na czystą pozycję i dojść do takich sytuacji mówi wiele. W tym meczu po prostu brakowało mu szczęścia. Nie zdziwie się jak z Bayernem to on strzeli bramki, a pozostała dwójka będzie marnowała stuprocentowe okazję strzeleckie.
0
Już z Sevillą w nich grał ;)
2
W meczu z Sevillą Messi grał w nowych butach. Podczas meczu i na zdjęciach można zauważyć że ma białe, a nie pomarańczowe buty na stopach.