0

Będzie dobrze, myślę że najlepszą formą przyjdzie na początku kwietnia.

1

2x Daniel Romera oraz Gumbau

0

Spoko, niepotrzebnie napisałem że nie masz pojęcia o piłce i nie chciałem Cię obrazić za co oczywiście przepraszam. Po prostu chciałem powiedzieć że trzeba uznać to co zawodnicy robią i to jaki wysiłek muszą wkładać w grę grając co 3/4 dni.

0

Szkoda słów. Nawet nie warto komentować tego co piszesz. Pojęcia o piłce to ty nie masz i dlatego nie rozumiesz że niestety przez cały sezon niet da się grać pięknej piłki, a zwłaszcza w okresie w którym grają co 3 dni. Tego można było się spodziewać i teraz nadejdzie okres w którym będzie można złapać więcej powietrza, odpocząć oraz nabrać sił na decydującą fazę rozgrywek. Lucho nie jest głupi i wie jak przygotować zawodników co pokazał rok temu. Takimi meczami jak te dzisiaj wygrywa się mistrzostwo. Najważniejsze są trzy punkty, a gra wcale nie była zła. Visca el Barca!

0

Mistrzostwo....

3

A Barca B w tej chwili niestety przegrywa 1-0

0

Żadne osmieszanie. To tylko stwierdzenie faktów ;)

0

Ja się dziwię jak sędzia nie mógł widzieć ze piłka wpadła do bramki. Przecież gdyby trafiła w słupek odbiła by się zupełnie inaczej......



https://www.facebook.com/talkingbaws/videos/910492282352463/

0

Poszukaj na ebay.com

0

Gdy bramkarz poda piłkę do zawodnika znajdującego się w polu karnym, zespół musi rozegrać rzut bramkowy od nowa. Ta zasada istnieje już od dawna i jak to już pewien kolega mówił jest to podstawowa zasada w piłce nożnej.

1

Person of Interest też jest niezły. No i zdecydowanie polecam Sherlocka.

0

Arda powinien tą piłkę uderzać na bramkę, a nie próbować odegrania do Suareza.

0

Podszedł Suarez.....






I nie trafił

0

Fajnie by było gdyby finał w tym roku został rozegrany na stadionie olimpijskim w Barcelonie. Chociaż raczej nie jest to brane pod uwagę.

0

Jak już jest mowa o IO to nie można zapomnieć o MŚ do lat 20 w 2005 rozgrywanych w Holandii.

0

Oczywiście, czasami pomyłki się zdarzają podczas pisania na telefonie ;) Niestety już nie mogłem edytować posta jak zauważyłem ten błąd.

27

Po pierwszych dwóch krokach Suareza było widać że nie biegnie w stronę piłki, ponieważ się tego nie spodziewał. Dopiero jak zobaczył że Messi wystawił piłkę zmienił lekko tor biegu w stronę piłki i dopadł do nie szybciej od rospędzonego Neymara, który specjalnie ustawił się około 5 metrów przed polem karnym, aby móc się rozpędzić i wbiec w pole karne na pełnej prędkości. Ale to mu nawet nie pomogło i zaskoczony Suarez go uprzedził. Tak więc też myślę że Suarez nic o tym nie wiedział.

6

Tą celebracją świętował 4mln obserwujących na instagramie:

https://www.instagram.com/p/BByFQCESGFS/

0

Moim zdaniem Pogba nie pasowałby do stylu gry Barcy.

0

Co do tego się z tobą zgadzam, ale chłopak naprawdę radzi sobie bardzo dobrze. Wiadomo że w tej chwili nie miałby wielu szans do gry, ale patrząc w przyszłość chłopak może stać się ostoją naszej pomocy.

1

Zapominasz również o Halilovicu ;)

2

Zdecydowanie czuć różnice w komforcie między korkami oficjalnymi, a tańszymi wersjami. Po pierwsze oficjalne są lżejsze, a po drugie jak już @ksobi powiedział materiał jest lepszy jakościowo. Istnieje również różnica co do czucia piłki itp.. Sprawdź sobie stronę:
www.r-gol.com
www.prodirectsoccer.com

0

Po co kupować pomocnika? Nie zapominajmy że już niedługo po kontuzji wróci Rafinha. Jest również grajek o nazwisku Halilovic, który wróci z wypożyczenia. Faktem jest że w Sportingu Gijon radzi sobie świetnie i myślę że nie ma co ściągać Pogby za 100 mln. Co do pozycji na obronie najlepiej jest ściągnąć perspektywicznego zawodnika, który w przyszłości mógłby zastąpić Albe, np. Gayę. Co do środka obrony, nie liczył bym na Laporte. Marquinos mnie nie przekonuje i nie jestem za tym transferem. Wolę jednak takiego Jonesa, który znakomicie sobie radzi w Premier League i gra co tydzień, a nie siedzi na ławie. Ciekawą opcją jest również Alvarez Balanta, ale go na pewno nie ma w temacie.

0

Oj tak, Gaya ma potencjał żeby stać się jednym z najlepszych graczy na swojej pozycji. A zwłaszcza że jest jeszcze młody. Stones również gra świetnie w tym sezonie i on też ma yen atut że jest młody, więc może się jeszcze rozwinąć. Obaj mają zadatki na klasowych zawodników.

5

Kaptoum potwierdził swoje dobre występy w Barcelonie B i cieszy to że w tym meczu wszedł i udało mu się strzelić bramkę. Oczywiście cała akcja była świetnie rozegrana.

17

Mam nadzieję że Carles Aleña również dostanie szansę w dzisiejszym meczu. Chociażby te 15-20 minut, ponieważ w juvenilu miło się ogląda jego grę.

0

Chodzi mi bardziej o ten moment. O ostatni mecz. Felipe dostał czerwo i zszedł z boiska. A to że dostał taką karę, a nie inną to już sprawa Atletico i samego zawodników. Rozumiem też fakt że gdyby to był Piqué to by dostał wyższa karę, ale w sumie to w tej chwili nie ma miejsca. Moglibyśmy narzekać na nałożoną karę , ale nie dotyczy to naszego zawodnika. Z karami dla Suareza i Piqué się nie zgadzałem i też jestem zdania że komisja powinna być bardziej obiektywna, a nie faworyzować kluby z Madrytu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?