dawidz16
Dołączył/a: marzec 2015
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgadzam się z tobą i mam szczęście posiadać wszystkie trzy koszulki w swojej kolekcji. Osobiście podobają mi się również trzecie stroje z tego sezonu.
1
Jestem ciekaw jak będą wyglądać stroje na następny sezon. W sumie już wiadomo jak będzie wyglądać koszulka domowa. Ten projekt jest ładny, ale myślę że zielone koszulki wyjazdowe będą jednymi z lepszych koszulek wyjazdowych w ostatnich latach.
0
https://www.facebook.com/BelieveInMessi/photos/a.652856864755102.1073741827.652811828092939/1178100898897360/?type=3&theater
1
http://ticketmaster.es/es/recintos/fc-barcelona/
0
12 miejsce w tabeli, ale są w półfinale Pucharu Anglii więc Everton ma jeszcze szansę na grę w europejskich pucharach.
2
Podsumowując losowanie chyba większość się zgodzi że było bez niespodzianek.
2
Dokładnie tak. Dodali jeden konkurs za odwołany konkurs w minionym tygodniu w titisee-neustadt.
2
Właśnie już od 10 skaczą, a transmisja jest na eurosporcie. To się odbywa tak że pierwsza seria jest również kwalifikacjami do jutrzejszego konkursu, a w drugiej będzie skakać tradycyjnie 30 skoczków.
1
Dzisiaj będzie dodatkowy konkurs.
0
Nadszedł wielki dzień dla nas wszystkich. Bayern (klub Lewandowskiego) zagra z Juventusem, a nasz ukochana Barca z drużyną Wengera.
A tak na poważnie, mecz Bayern - Juve zapowiada się naprawdę ciekawie. Juve mimo paru kontuzji może się postawić i sprawić niespodziankę. Piszę niespodziankę ponieważ wiele osób już skreślilo Juve, a przecież nie można zapomnieć że Juve to drużyna z charakterem i pokazali to również rok temu.
Co do naszego meczu to w sumie się za bardzo nie obawiam tego że nie awansujemy. Arsenal nie ma nic do stracenia i musi się rzucić do ataku, przez co powstanie przestrzeń dla naszej trójki z przodu. Na pewno będzie to trudny mecz, ale wszystko zależy od postawy Arsenalu. Jeśli zagrają tak jak rok temu w Monachium to możemy cierpieć, ale i tak myślę że nawet jak trafią z formą to zwyciężymy.
Edit: Sam mam nadzieję że przejdzie Juve.
0
Żenada, no po prostu żenada.
0
Nie mówię o tym że nie przydałby się żaden młody zawodnik, ale mamy już Rafinhe, który już w czwartek powinien dostać pozwolenie na grę. W Sportingu biega taki grajek o nazwisku Halilovic który w przyszłości może zostać ważnym elementem zespołu. Mamy Roberto, który wystrzelił. z formą i w następnych sezonach może być podstawowym graczem. Taki Samper może zostać kolejnym Busquetsem. Na tych pozycjach mamy już mnóstwo zawodników i jest też sporo młodszych, tak więc tak jak już kolega wyżej powiedział, po co kupować zbędnych zawodników? Priorytetem jest obrona oraz napad. A co do młodych zawodników zgadzam się z tobą, ale u nas ich też jest sporo. A jak już wymienisz nazwiska pomocników to wymień wszystkich zawodników, a nie tylko tych starszych. Tak samo wszyscy dobrze wiemy że mascherano gra u na jako obrońca, a nie pomocnik.
0
Dokładnie. Ja jestem zdania że Pogba raczej nie będzie pasował do stylu gry Barcy.
0
Nike się w tym roku nie postarało. Poszli na łatwiznę. Jedynie stroje Chorwacji się różnią od reszty, a tak to wszystko i to samo tylko z innymi kolorami. Stroje adidasa i pumy są zdecydowanie ładniejsze.
0
Edit: Widzę że to stwierdzenie już wcześniej. A nie chce powtarzać tego co już wcześniej zostało napisane.
0
Sprawdź stronkę livetv.ru
1
Z tego co widziałem to dzisiaj Sobota strzelił bramkę w dzisiejszym meczu.
1
Nowe stroje reprezentacji zostaną zaprezentowane o ile się nie mylę 22 marca tuż przed meczami towarzyskimi.
2
Ktoś niżej pisał o piosence Lluísa Llacha i od razu przypomniało mi się pożegnanie Pepa na Camp Nou słuchając numeru Que tinguem sort.
Aż się łezka w oku zakręciła podczas słuchania tej piosenki i wspominając pożegnanie Pepa.
Edit: A jeszcze dorzucam link z pożegnaniem:
0
Szkoda tylko że prawdopodobnie jest to zwykły fake i koszulka wyjazdowa będzie wyglądać inaczej. W linku potwierdzenie:
http://www.footyheadlines.com/2016/03/fc-barcelona-2016-17-away-kit-leaked.html?m=1
To nie zmienia faktu że ta koszulka jest naprawdę świetna.
0
W sumie to domowe już wiadomo jak będą wyglądać:
https://4.bp.blogspot.com/-QAcOWhGBB48/VtlWGJ9SC4I/AAAAAAAA42k/BHnMA_WU6Cw/s550/FC-Barcelona-2016-2017-Kit%2B%25282%2529.jpg
Ta fioletowa będzie raczej trzecim kompletem, ponieważ wyjazdowa prawdopodobnie będzie koloru zielonego.
0
Hhahahaha Kolego, śmieszy mnie to że mówisz że denerwują Cię takie komentarze, a ja tam nic nie mówię o wygranej lidze, ani wcale tak nie myślę, wręcz przeciwnie ;) Tak jak już mówiłem żeby wygrać ligę to my musimy cały czas grać dobrze i być skoncentrowani na tym co robimy. Przy takiej przewadze może przyjść moment rozluźnienia przez możemy tracić punkty. Chodzi mi o to że póki Atletico i real będzie wygrywał to się nie stanie i zawodnicy nie będą mieli marginesu na rozluźnienie i będą musieli cały czas grać skoncentrowani. Pierwsze dwa miesiące tego roku pokazują że przy odpowiednim zaangażowaniu i koncentracji nawet w meczach w których cierpimy i gra się nie klei potrafimy wygrać, a myślę że sami zawodnicy też mają świadomość że nie mogą sobie pozwolić na żadną pomyłkę.
0
W sumie muszę powiedzieć że to czy Atletico i real wygra nie ma dla mnie wielkiego znaczenia i to nawet lepiej dla nas. Po pierwsze to tylko zmusi naszych zawodników do tego żeby byli skoncentrowani do końca sezonu. Po drugie wszystko mamy w własnych rękach i jak utrzymamy ten poziom na jakim jesteśmy to nie ma co się przejmować wygranymi Atletico i realu bo my i tak będziemy zdobywać punkty. Jesteśmy w tej chwili zależni sami od siebie, a zwłaszcza przy takiej przewadze.
0
Dokładnie. Typowy mecz do jednej bramki. W pierwszej połowie nie działo się noc ciekawego.
1
Gra Tottenhamu naprawdę może się podobać. Delle Ali może stać się jednym z najlepszych pomocników na świecie Chłopak naprawdę ma potencjał i pokazuje to w tym sezonie. Oczywiście jest też Rose, który również świetnie sobie radzie i też ma świetną przyszłość przed sobą. Nie można zapominać o reszcie, chociażby o Eriksenie i Dierze. Co również cieszy to to że w ekipie Tottenhamu w porównaniu z innymi topowymi zespołami gra dużo Anglików w podstawowym składzie.
4
Właśnie też to samo chciałem pisać xD
0
To dlatego Neymar chciałby grać z Ronaldo w Barcelonie
1
A ja myślę że fajnie by było gdyby Espanyol został w La Liga. Jednak derby to derby i ta ekscytacja przed każdym meczem między obiema drużynami jest wielka.
0
Nie idzie im najlepiej. Bardzo słabo weszli w rundę wiosenną i wygrana z Utrecht była pierwsza wygrana od 6/7 meczy. Feyenoordowi brakuje doświadczenia do tego żeby rywalizować o mistrzostwo, chociaż mają teraz i Kuyta i Elie, ale w sumie brakuje im kogoś takiego w defensywie. Krótko mówiąc potrafią grać ładny futbol, ale niestety nie potrafią tego robić co mecz.
1
Niedoceniani: Busquets oraz Chicharito
O Busqutsie nie muszę chyba nic pisać.
Chicharito? Jest znakomity. Nadal nie rozumiem jak United mogło się go pozbyć, po pierwsze zawsze jak wchodził potrafił lub strzelić gola lub asystować. Naprawdę podoba mi się jego gra i pokazuje to również w Bayerze.
Przeceniani:
Bale i nie dlatego że gra w realu. Bale jest zawodnikiem potrzebującym dużo miejsce i przestrzeni z piłką u nogi, ponieważ w małych przestrzeniach nie potrafi sobie poradzić. Według mnie nie jest wyjątkowym piłkarzem.