delDisseny
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ale on jest zayebisty! Dlaczego ja, biedny zacząłem kibicować Barcelonie? Ale głupi byłem! Zalożę konto na prehistorycznej stronie chyba i tam polecę na kilka batów, nikt się przecież nie dowie.
0
Musisz mieć jakiś dyplom psychologa, wnioskując przez internet że się spinam xD
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.
0
Dobra 'wkońcu", bo czas tylko tracę.
0
Pytałem nie stwierdziłem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
0
Dla mnie i dla ludzi, którzy chodzą na nasze mecze nie jesteś. A teraz włóż kurczaka do piekarnika i włącz telewizor.
0
Ale po co? Czy jesteś upośledzony, żeby o tym pisać? Tak ciężko jest to zachować dla siebie, tym bardziej na tej stronie?
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
3
Dowartościowujesz się na stronie lepszych, tak też można.
1
2 prezenty od obrońców Hiszpanii i kolejny bramkarz, który odpyerdala manianę grając przeciwko kapitanowi grzmotowi. 4 jego ostatnie mecze i same prezenty. Kurfa neverending fart.
1
Czego nie zrozumiałeś? Źe można było mieć Antka za 100 kiedy jest wart 150-200?
0
Ktoś tam hajsu za tą oglądalność ładnie zgarnie. Pewnie i sam Antek niemało.
0
A czy ja napisałem, że powie gdzie?
0
. O co?
0
Dam sobie odciąć swojego madryciaka, że dzisiaj nie ogłosi, tylko wstawi kolejny filmik i będziemy mieli ciąg dalszy zabawy ;)
1
Myślałem, że to była ironia z twojej strony. Nic, w takim razie lecimy po triplete ;)
0
To według Ciebie, lepiej będzie jak przed sezonem obierzemy sobie za priorytet na przykład tylko jedno trofeum?
1
Nie robi się odstępów przed znakami interpunkcyjnymi.
1
Jak z Dembele osiągną maksymalny pułap, to prawa flanka będzie dla przeciwników śmiercionośna. Niech Antoni jeszcze tylko dołączy i lecimy po triplete w następnym sezonie.
2
Pisałem ci już, pan.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Level 9, ale nie chcesz wiedziec z czego.
2
Dla ciebie pan.
5
Wszyscy hejtują Griezmanna, a o 21:15 na całym świecie padną serwery, bo każdy będzie oczekiwał następnego filmiku. Szczekajcie dalej, a i tak o tej godzinie zrobicie w gacie, bo Movistar padnie na ryj.
8
Dziadowski klub, dziadowskie zasady, dziadowsko wygrane trofea, to i dziadowski trener. Jedno zdanie wystarczy do opisania zaistnialej sytuacji.
1
Ale te baloniki nie były napełnione wodą, więc nie mam pojęcia o jakim bezpieczeństwie bełkoczesz.
3
Ty byłeś kiedyś na meczu, czy zajmujesz się polityką, a tutaj tylko trollujesz? Ci którzy dają ci lajki to chyba z tej samej partii są.
1
Powtórzyć mecz i wygrać 5:1!
0
Real ma fanów nawet w koszulkach L’poolu