18

CR 33 lata, Modric 33, Ramos 32, Navas 32, Benzema 31. Wytyczne Pereza dla ZZ było proste- zakończ sezon w lutym żeby chłopaki odpoczęli troche. ZZ zostaje, zrealizował założenie Pereza!

1

Pomachamy, ale kibicom po manicie ;)

0

A trzeci raz remisuje...

2

A ja mam przeczucie, że PSG ich zgwałci.

2

Jeżeli ktoś mi powie, że Real jest wielki, to go wyśmieję. Wielkie zespoły nie zdobywają raptem dwóch mistrzostw La Liga w ostatniej dekadzie. Wielkie zespoły nie odpadają w dwumeczu z zespołami pokroju Leganes. Wielkie zespoły nie tracą 19 punktów do lidera na 18 kolejek przed końcem rozgrywek... Wygrali LM dwa razy z rzędu, fakt. Ale faktem jest też to, że Casemiro powinien praktycznie w każdym dwumeczu wylatywać z boiska z czerwienią i kolejnym faktem jest to, że Bayern został okrutnie oszukany przez sędziów. We wcześniejszych latach LM przypomnę tylko czerwony dywan w losowaniu i pojedynki z najsłabszymi zespołami, które pozostały w grze. Na koniec jeszcze wielkie zespoły nie przegrywają 2:6, 0:4, 0:5, czy 0:3. Oto cała prawda o "wielkim" Realu.

2

Perez, proszę cię daj podwyżkę boskiemu Krystjano, zostaw ZZ, Benzynę i w ogóle nic nie zmieniaj!

0

Buahahahahahahaha!!!!

0

Spróbuj wcześniej może jeszcze ustawić swoje konto uzytkownika w windzie jako administrator.

0

Origin / Application Settings / Diagnostics i pozwól na pobieranie w safe mode

0

Jaka platforma?

0

Nie powiem, że jestem przeciw ;)

4

Neymar, obyś nigdy nie musiał oberwać świńskim łbem.

1

To pozostajemy na środku obrony z rekonwalescentem Umtitim, nieopierzonym Miną i Pique. Trzymać kciuki, wiadomo za co...

0

Już przegrali?

2

Nie jesteś księgowym Barcy i nie masz się czego bać. Za Rafinhe wskoczy prawie 40 baniek €, za Masche 10, za Arde około 4, a pewnie odejdzie jeszcze ktoś z grupy Deulofeu, Vidal, Gomes, Denis i Paco.

0

W Fifie Griez też nie jest drewniany ;)

9

Redakcja pisząc o tym, że żaden ze stoperów, wychowanych w La Masii nie przebił się do pierwszej drużyny Barcelony, zapomniała chyba o Marcu Bartrcie, albo ja czegoś nie wiem...

https://goo.gl/images/cTKEZi

15

Prędzej wygramy 10:0 niż te kłody awansują. Po 15 minutach wybijemy już im awans z głowy.

1

Jest szybszy, bo lepiej od Alby potrafi układać swoją głowę podczas biegu ;)

0

Jakub Kręcidło, Krzysztof Stanowski, FCBarca.com i oficjalna Barcelony.

0

Nie ma przypadków, wbijam im gwoździe pod ksywką FrancoRM. Jak na razie bez bana, ale chyba już niedługo xD

0

Prorocy z JWP robiąc ten kawałek wiedzieli ock xD

Raz jeszcze i wsłuchajcie się w 0:57 lol

9

Czas na dobry hip-hop xD

4

Po co nam ten Coutinho? Po cholerę Dembele? Zostawić Ardę i Gomesa, bo tą słąbą ligę wygrywa się na stojąco ;)

0

Jedyny zespół, który teraz mógłby stracić szesnastopunktową przewagę to Real xD

1

Zaraz się zacznie i minus siedemnaście :D

55

Co my pisaliśmy o PSG i Neymarze stosunkowo niedawno..?

1

Very soon, -17...

20

Tak będziemy wymawiać jak zakończy karierę i zostanie trenerem...

0

Ja to widzę tak, Mina i Griez w lecie, Mina może nawet i już teraz. Odchodzą Arda, Mascherano, Gomes, Deulofeu, może Rafinha lub Denis. Mało miejsca będzie też i dla Paco. Po odejściu tych piłkarzy cały czas będzie duża i meeeega mocna kadra. Sportowa rywalizacja i mądre dobieranie graczy pod rywali przez Valvedere i... czas pokaże. Może trzecie triplete? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?