delDisseny
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
CR 33 lata, Modric 33, Ramos 32, Navas 32, Benzema 31. Wytyczne Pereza dla ZZ było proste- zakończ sezon w lutym żeby chłopaki odpoczęli troche. ZZ zostaje, zrealizował założenie Pereza!
1
Pomachamy, ale kibicom po manicie ;)
0
A trzeci raz remisuje...
2
A ja mam przeczucie, że PSG ich zgwałci.
2
Jeżeli ktoś mi powie, że Real jest wielki, to go wyśmieję. Wielkie zespoły nie zdobywają raptem dwóch mistrzostw La Liga w ostatniej dekadzie. Wielkie zespoły nie odpadają w dwumeczu z zespołami pokroju Leganes. Wielkie zespoły nie tracą 19 punktów do lidera na 18 kolejek przed końcem rozgrywek... Wygrali LM dwa razy z rzędu, fakt. Ale faktem jest też to, że Casemiro powinien praktycznie w każdym dwumeczu wylatywać z boiska z czerwienią i kolejnym faktem jest to, że Bayern został okrutnie oszukany przez sędziów. We wcześniejszych latach LM przypomnę tylko czerwony dywan w losowaniu i pojedynki z najsłabszymi zespołami, które pozostały w grze. Na koniec jeszcze wielkie zespoły nie przegrywają 2:6, 0:4, 0:5, czy 0:3. Oto cała prawda o "wielkim" Realu.
2
Perez, proszę cię daj podwyżkę boskiemu Krystjano, zostaw ZZ, Benzynę i w ogóle nic nie zmieniaj!
0
Buahahahahahahaha!!!!
0
Spróbuj wcześniej może jeszcze ustawić swoje konto uzytkownika w windzie jako administrator.
0
Origin / Application Settings / Diagnostics i pozwól na pobieranie w safe mode
0
Jaka platforma?
0
Nie powiem, że jestem przeciw ;)
4
Neymar, obyś nigdy nie musiał oberwać świńskim łbem.
1
To pozostajemy na środku obrony z rekonwalescentem Umtitim, nieopierzonym Miną i Pique. Trzymać kciuki, wiadomo za co...
0
Już przegrali?
2
Nie jesteś księgowym Barcy i nie masz się czego bać. Za Rafinhe wskoczy prawie 40 baniek €, za Masche 10, za Arde około 4, a pewnie odejdzie jeszcze ktoś z grupy Deulofeu, Vidal, Gomes, Denis i Paco.
0
W Fifie Griez też nie jest drewniany ;)
9
Redakcja pisząc o tym, że żaden ze stoperów, wychowanych w La Masii nie przebił się do pierwszej drużyny Barcelony, zapomniała chyba o Marcu Bartrcie, albo ja czegoś nie wiem...
https://goo.gl/images/cTKEZi
15
Prędzej wygramy 10:0 niż te kłody awansują. Po 15 minutach wybijemy już im awans z głowy.
1
Jest szybszy, bo lepiej od Alby potrafi układać swoją głowę podczas biegu ;)
0
Jakub Kręcidło, Krzysztof Stanowski, FCBarca.com i oficjalna Barcelony.
0
Nie ma przypadków, wbijam im gwoździe pod ksywką FrancoRM. Jak na razie bez bana, ale chyba już niedługo xD
0
Prorocy z JWP robiąc ten kawałek wiedzieli ock xD
Raz jeszcze i wsłuchajcie się w 0:57 lol
9
Czas na dobry hip-hop xD
4
Po co nam ten Coutinho? Po cholerę Dembele? Zostawić Ardę i Gomesa, bo tą słąbą ligę wygrywa się na stojąco ;)
0
Jedyny zespół, który teraz mógłby stracić szesnastopunktową przewagę to Real xD
1
Zaraz się zacznie i minus siedemnaście :D
55
Co my pisaliśmy o PSG i Neymarze stosunkowo niedawno..?
1
Very soon, -17...
20
Tak będziemy wymawiać jak zakończy karierę i zostanie trenerem...
0
Ja to widzę tak, Mina i Griez w lecie, Mina może nawet i już teraz. Odchodzą Arda, Mascherano, Gomes, Deulofeu, może Rafinha lub Denis. Mało miejsca będzie też i dla Paco. Po odejściu tych piłkarzy cały czas będzie duża i meeeega mocna kadra. Sportowa rywalizacja i mądre dobieranie graczy pod rywali przez Valvedere i... czas pokaże. Może trzecie triplete? ;)