0

Dystans miałem już 20 lat temu kiedy dzieciojersów ganiałem po dachach garaży. Ty pewnie wtedy ssałeś mleko mamy lub twój przyszły tata miał w głowie odreagować po porażce 0:9 z Eintrachtem. Tak się narodził dystans.

1

Słabe to jest w Madrycie.

9

Skład na LL do końca sezonu-

bramkarz- trener bramkarzy juniorów (trzeci)

obrońcy- masażysta, konserwator trybun Camp Nou, sklepikarz z Botiga, Juan sprawdzający bilety na Lateral 3

pomocnicy- księgowy, szef ochrony obiektu, kucharz, parkingowy

napastnicy- trzeci bramkarz piłkarzy ręcznych FC Barcelona, Bartomeu

rezerwowi- chłopcy od podawania piłek.

W El Clasico liczę na ciężko wymęczoną manitę.

1

Brawo Real, liczyłem na porażkę, ale jednak dowiozą remis :D

0

Tylko, ze Milan jest w kryzysie od ponad dekady. Zapomniales chyba o tym.

6

Bo Milan nie jest wcale średniakiem i do tego jeszcze w słabszej lidze...

0

Bo czytają nagłówki tylko ;) Poza tym zdecydowana większość na tej stronie to gimbaza, która nie wie kto to jest Amor.

0

Heh, po godzinie w końcu ktoś zatrybił xD Nawet dwa lajki poszły...

1

Wszystkie statystyki przeciwko nim, bramka strzelona tak, ze nawet strzelajacy nie wie jak to strzelil, ale przeciez zasluzyli na zwyciestwo, heh.

1

Ostatni raz chłopaki tak słabi byli o 5 rano na weselu Messiego.

0

Barcelona-Leganes finał i będzi pięknie!

0

W okolicach Stamford Bridge lub około połowy lutego.

0

Albo schizofrania, albo nieuksztaltowany jeszcze charakter. Oby nie te dwie rzeczy na raz. Over.

0

4:39:10, Rakitic ma cos do powiedzania tym, ktorzy przestali w niego wierzyc-



Oczywiscie pokazuje trzy palce, triplete, ale wyglada to troche inaczej ;)

0

Komentarz usunięty

1

To od kiedy ogladasz mecze Barcelony, ze nie wierzyles w Rakiete, od miesiaca?

0

Dalej się boita? xD

1

Zbłądziłeś synu. Nie ta strona...

1

Pierwsze 5 sekund transmisji i gosciu sobie sweat focie strzela xD

https://zapodaj.net/8204258d253ab.jpg.html

1

A ja jestem i Wy tez badzcie ;)

0

Nie sadze zebysmy nawet w 1% ich zlekcewazyli i dlatego bedzie manita.

2

Ja w internecie, z domu nie trzeba wychodzic.

0

Jakby ktos jeszcze sie obawial meczu z Espanyolem dzisiaj. Ostatnie 10 meczow o punkty lub w PK na CN-

09.09.2017 D1 FC Barcelona 5-0 RCD Espanyol
18.12.2016 D1 FC Barcelona 4-1 RCD Espanyol
08.05.2016 D1 FC Barcelona 5-0 RCD Espanyol
06.01.2016 Cup FC Barcelona 4-1 RCD Espanyol
07.12.2014 D1 FC Barcelona 5-1 RCD Espanyol
01.11.2013 D1 FC Barcelona 1-0 RCD Espanyol
06.01.2013 D1 FC Barcelona 4-0 RCD Espanyol
05.05.2012 D1 FC Barcelona 4-0 RCD Espanyol
08.05.2011 D1 FC Barcelona 2-0 RCD Espanyol
12.12.2009 D1 FC Barcelona 1-0 RCD Espanyol

0

Tak jak sniegu w lipcu.

0

A jaka jest roznica pomiedzy szortami kapielowymi a kapielowkami, typ bokserki, bo wydawalo mi sie ze w zyciu juz duzo widzialem, ale tutaj poleglem..? Ten basen to chyba niebawem zbankrutuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Przypomniał mi się stary, dobry tytuł Sportu sprzed kilku lat. W lutym będzie pasował jak ulał-

https://goo.gl/images/JXG4vf

0



I wszystko jasne :D

1

Nie wiem, na czym bym zarobił więcej. Kupując bitcoina kilka lat temu i sprzedając go pod koniec zeszłego roku, czy na pójściu do buka w sierpniu i obstawieniu -19 na 18 kolejek przed zakończeniem LL, odpadnięciu w PK z Leganes oraz "wyczynach" strzeleckich BBC...

0

Ten wynik to taka mobilizacja na jutro dla naszych piłkarzy, że Valvedere może wziąć dzień wolny ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?