delDisseny
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dystans miałem już 20 lat temu kiedy dzieciojersów ganiałem po dachach garaży. Ty pewnie wtedy ssałeś mleko mamy lub twój przyszły tata miał w głowie odreagować po porażce 0:9 z Eintrachtem. Tak się narodził dystans.
1
Słabe to jest w Madrycie.
9
Skład na LL do końca sezonu-
bramkarz- trener bramkarzy juniorów (trzeci)
obrońcy- masażysta, konserwator trybun Camp Nou, sklepikarz z Botiga, Juan sprawdzający bilety na Lateral 3
pomocnicy- księgowy, szef ochrony obiektu, kucharz, parkingowy
napastnicy- trzeci bramkarz piłkarzy ręcznych FC Barcelona, Bartomeu
rezerwowi- chłopcy od podawania piłek.
W El Clasico liczę na ciężko wymęczoną manitę.
1
Brawo Real, liczyłem na porażkę, ale jednak dowiozą remis :D
0
Tylko, ze Milan jest w kryzysie od ponad dekady. Zapomniales chyba o tym.
6
Bo Milan nie jest wcale średniakiem i do tego jeszcze w słabszej lidze...
0
Bo czytają nagłówki tylko ;) Poza tym zdecydowana większość na tej stronie to gimbaza, która nie wie kto to jest Amor.
0
Heh, po godzinie w końcu ktoś zatrybił xD Nawet dwa lajki poszły...
1
Wszystkie statystyki przeciwko nim, bramka strzelona tak, ze nawet strzelajacy nie wie jak to strzelil, ale przeciez zasluzyli na zwyciestwo, heh.
1
Ostatni raz chłopaki tak słabi byli o 5 rano na weselu Messiego.
0
Barcelona-Leganes finał i będzi pięknie!
0
W okolicach Stamford Bridge lub około połowy lutego.
0
Albo schizofrania, albo nieuksztaltowany jeszcze charakter. Oby nie te dwie rzeczy na raz. Over.
0
4:39:10, Rakitic ma cos do powiedzania tym, ktorzy przestali w niego wierzyc-
Oczywiscie pokazuje trzy palce, triplete, ale wyglada to troche inaczej ;)
0
Komentarz usunięty
1
To od kiedy ogladasz mecze Barcelony, ze nie wierzyles w Rakiete, od miesiaca?
0
Dalej się boita? xD
1
Zbłądziłeś synu. Nie ta strona...
1
Pierwsze 5 sekund transmisji i gosciu sobie sweat focie strzela xD
https://zapodaj.net/8204258d253ab.jpg.html
1
A ja jestem i Wy tez badzcie ;)
0
Nie sadze zebysmy nawet w 1% ich zlekcewazyli i dlatego bedzie manita.
2
Ja w internecie, z domu nie trzeba wychodzic.
0
Jakby ktos jeszcze sie obawial meczu z Espanyolem dzisiaj. Ostatnie 10 meczow o punkty lub w PK na CN-
09.09.2017 D1 FC Barcelona 5-0 RCD Espanyol
18.12.2016 D1 FC Barcelona 4-1 RCD Espanyol
08.05.2016 D1 FC Barcelona 5-0 RCD Espanyol
06.01.2016 Cup FC Barcelona 4-1 RCD Espanyol
07.12.2014 D1 FC Barcelona 5-1 RCD Espanyol
01.11.2013 D1 FC Barcelona 1-0 RCD Espanyol
06.01.2013 D1 FC Barcelona 4-0 RCD Espanyol
05.05.2012 D1 FC Barcelona 4-0 RCD Espanyol
08.05.2011 D1 FC Barcelona 2-0 RCD Espanyol
12.12.2009 D1 FC Barcelona 1-0 RCD Espanyol
0
Tak jak sniegu w lipcu.
0
A jaka jest roznica pomiedzy szortami kapielowymi a kapielowkami, typ bokserki, bo wydawalo mi sie ze w zyciu juz duzo widzialem, ale tutaj poleglem..? Ten basen to chyba niebawem zbankrutuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Przypomniał mi się stary, dobry tytuł Sportu sprzed kilku lat. W lutym będzie pasował jak ulał-
https://goo.gl/images/JXG4vf
0
I wszystko jasne :D
1
Nie wiem, na czym bym zarobił więcej. Kupując bitcoina kilka lat temu i sprzedając go pod koniec zeszłego roku, czy na pójściu do buka w sierpniu i obstawieniu -19 na 18 kolejek przed zakończeniem LL, odpadnięciu w PK z Leganes oraz "wyczynach" strzeleckich BBC...
0
Ten wynik to taka mobilizacja na jutro dla naszych piłkarzy, że Valvedere może wziąć dzień wolny ;)