delDisseny
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dla mnie to jesteśmy w małym dołku i ostatnie remisy to pokazują. Do tego po raz kolejny w fazie pucharowej LM, w tym okresie gramy słabo. Rok temu PSG nas zgwałciło, a dzisiaj dużo by nie zabrakło a zrobiłby to Willian. Z taką grą nie mamy co marzyć o triumfie w tych rozgrywkach niestety.
0
Jak dla mnie to im się skończy już za dwa tygodnie.
0
PSG jest im w stanie zaserwować manitę w Paryżu, więc nie ma się co masturbować, bo jest na to za wcześnie.
1
Real jak się przyciśnie, to nie potrafią się odnaleźć i jak dla mnie to PSG nawet i im może piątkę wrzucić w Paryżu. Poczekajmy. Nie może tak być, że materace nie grając nie wiadomo jak wielkiej piłki będą wygrywać LM rok, w rok. Dzisiaj, podobnie jak wcześniej mieli szczęście, ale ono się skończy nawet w tej ich LM, a wtedy będzie płacz i lament. Zobaczycie z resztą sami już niebawem.
0
Ja bym nazwa juz to co sie odpyerdala w LM, w meczach materaców zjawiskami paranormalnymi.
0
Nie mówię, że nie ma, ale dzisiaj to pokazać może się jedynie na treningu lol
0
Chyba na treningu.
0
Ech, chłopak się na pewno rozegra jeszcze, ale jak dla mnie to nie jest ta półka, co Iniesta lub Xavi niestety.
0
Mecz Barcelony.
0
Z Getafe u siebie mozemy grac nawet i bez CB, bo i tak 99% meczu bedziemy na ich polowie ;)
0
Przecież na stronie fcbpontour masz napisane jak to wygląda. Czego oczekujesz?
0
FCBP są obecni też na La Rambla... Pojedź na mecz i sam napisz opinie.
35
Na ławce Alba i Jordi Alba ;)
0
Aż mi ciarki przeszły po całym ciele z tej ciekawości co będzie jeśli zremisujemy. Do tej pory mną rzuca.
7
A jeśli zremisujemy?
1
Komentarz usunięty
0
W Madrycie, jak to w Madrycie. W prawej kieszeni biała chusta, a w lewej kastaniety. Ot cały Madryt.
0
Tak? To wrzuć w takim razie punkty w regulaminach, w których to przeczytamy wszyscy o tej sytuacji zarówno w LM, jak i PK. Bo rozumiem, że jesteś ekspertem, a przy okazji jeszcze nie wyłapujesz ironii.
0
Nie da się już pogorszyć tej sytuacji.
0
Ale nie ma tego w środku z prawej, może się akurat oparł na wyraz wkurvvienia ;)
0
Pamiętam teleranek nawet lol
0
Brakuje mi sąsiadów CR z lewej i prawej, ale teoretycznie mogli zmienić swoje położenie.
10
Też tak miałem 20 lat temu, kiedy wracałem z miasta do domu bez komórki i sprawdzałem wynik w TV w telegazecie. Piękne czasy...
0
Nie błagaj, ja tylko cytuję słowa naszego przyszłego prezydenta. A jeśli nie jesteś tego w stanie pojąc to zapraszam na wycieczkę do Katalonii, może wtedy zrozumiesz ;)
0
W pucharze ich króla się nie liczy, LM to inna półka.
0
PSG i Real to nie Legia. Nie stać ich na aż taką kompromitację.
0
Nie czujesz przesłania... Oczko, 21 punktów ;)
0
Fotomontaż, ale świetny :)
0
Kto z Was gra w tą grę? Jutro zagra w nią Barca Ernesto-
http://i0.wp.com/www.kasyno-gier.pl/wp-content/uploads/2016/03/gra-blackjack.jpg?resize=250%2C173
0
Ale wiesz, że Hitler chciał zawładnąć światem i sam wiesz jak to się zakończyło..?