1

Jak dla mnie to jesteśmy w małym dołku i ostatnie remisy to pokazują. Do tego po raz kolejny w fazie pucharowej LM, w tym okresie gramy słabo. Rok temu PSG nas zgwałciło, a dzisiaj dużo by nie zabrakło a zrobiłby to Willian. Z taką grą nie mamy co marzyć o triumfie w tych rozgrywkach niestety.

0

Jak dla mnie to im się skończy już za dwa tygodnie.

0

PSG jest im w stanie zaserwować manitę w Paryżu, więc nie ma się co masturbować, bo jest na to za wcześnie.

1

Real jak się przyciśnie, to nie potrafią się odnaleźć i jak dla mnie to PSG nawet i im może piątkę wrzucić w Paryżu. Poczekajmy. Nie może tak być, że materace nie grając nie wiadomo jak wielkiej piłki będą wygrywać LM rok, w rok. Dzisiaj, podobnie jak wcześniej mieli szczęście, ale ono się skończy nawet w tej ich LM, a wtedy będzie płacz i lament. Zobaczycie z resztą sami już niebawem.

0

Ja bym nazwa juz to co sie odpyerdala w LM, w meczach materaców zjawiskami paranormalnymi.

0

Nie mówię, że nie ma, ale dzisiaj to pokazać może się jedynie na treningu lol

0

Chyba na treningu.

0

Ech, chłopak się na pewno rozegra jeszcze, ale jak dla mnie to nie jest ta półka, co Iniesta lub Xavi niestety.

0

Mecz Barcelony.

0

Z Getafe u siebie mozemy grac nawet i bez CB, bo i tak 99% meczu bedziemy na ich polowie ;)

0

Przecież na stronie fcbpontour masz napisane jak to wygląda. Czego oczekujesz?

0

FCBP są obecni też na La Rambla... Pojedź na mecz i sam napisz opinie.

35

Na ławce Alba i Jordi Alba ;)

0

Aż mi ciarki przeszły po całym ciele z tej ciekawości co będzie jeśli zremisujemy. Do tej pory mną rzuca.

7

A jeśli zremisujemy?

1

Komentarz usunięty

0

W Madrycie, jak to w Madrycie. W prawej kieszeni biała chusta, a w lewej kastaniety. Ot cały Madryt.

0

Tak? To wrzuć w takim razie punkty w regulaminach, w których to przeczytamy wszyscy o tej sytuacji zarówno w LM, jak i PK. Bo rozumiem, że jesteś ekspertem, a przy okazji jeszcze nie wyłapujesz ironii.

0

Nie da się już pogorszyć tej sytuacji.

0

Ale nie ma tego w środku z prawej, może się akurat oparł na wyraz wkurvvienia ;)

0

Pamiętam teleranek nawet lol

0

Brakuje mi sąsiadów CR z lewej i prawej, ale teoretycznie mogli zmienić swoje położenie.

10

Też tak miałem 20 lat temu, kiedy wracałem z miasta do domu bez komórki i sprawdzałem wynik w TV w telegazecie. Piękne czasy...

0

Nie błagaj, ja tylko cytuję słowa naszego przyszłego prezydenta. A jeśli nie jesteś tego w stanie pojąc to zapraszam na wycieczkę do Katalonii, może wtedy zrozumiesz ;)

0

W pucharze ich króla się nie liczy, LM to inna półka.

0

PSG i Real to nie Legia. Nie stać ich na aż taką kompromitację.

0

Nie czujesz przesłania... Oczko, 21 punktów ;)

0

Fotomontaż, ale świetny :)

0

0

Ale wiesz, że Hitler chciał zawładnąć światem i sam wiesz jak to się zakończyło..?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?