0

Drodzy użytkownicy LaRambla. Wyjaśnijcie mi człowiekowi już podstarzałemu jaki cel ma ktoś kto zakłada konto na RM z takim samym nickiem jak mój tu ? Na szczęście zostało konto zbanowane. Ale why ? Szukanie taniej atencji ?

0

Zobaczysz :))))

0

Bedzie remis i dogrywka

0

Dokładnie to prawdopodobnie rozleciały się łopatki turbiny, zrobił się luz na wirniku i tędy znikł olej co za tym idzie chmura dymu za autem.

1

Tylko że jak auto zaczyna kopcić to jest to raczej wina turbiny która zasysa olej ;) ja bym się jej przyjrzał. Co ma silnik do dymienia że chcą go wymieniać.

0

Wcześniej też trenował a w meczach widać było dyskomfort. Ciekawe czy znów się nie powtórzy sytuacja.

0

ja bym under postawił ;)

0

Niedokładne Psg. Tak sie nie da

0

1:1 Real pierwszy strzeli

0

A co w tym dziwnego ? Wytłumacz proszę.

0

I jakie to ma teraz znaczenie ? Real strzeli i awansuję. Tego im życzę.

0

Real strzeli bramkę ;)

1

ponoć gotowy ;)

0

ok zgoda to można tak napisać ale nie używajmy farmazonów o solidnej emeryturze ;)

9

solidną emeryturę...zawsze mnie to zastanawia, to teraz na waciki nie ma ?

2

download/upload

6

Bedzie nasz :))

5

Gomes co gral tragedii nie bylo... Zalecam okuliste.

2

Prorok...przed meczem z Las Palmas tez przewidywales manite?

12

Może Ci kibice sukcesu po takim meczu jak wczoraj pojda sobie na strone białych i tam sie wygadają. Zapewne znajdą wielu sojuszników. Dalej przypomne dalej cala liga w naszych rekach. Wiec przestancie szczekac na trenera, ekipe. Po 3 punkty w niedziele.

5

Dramatyczny Iniesta

2

Masz racje. Ale zrozumiec wystawienia zagrozonego zolta kartka Suareza to juz nie ogarniam.

0

I ja to szanuje.

6

a mi Asa :)) taką ekipe chce dziś obejrzeć

1

Tylko nie Gomes...czemu Valverde ma nas krzywdzic ogladaniem tego pokraki

11

Żadnego luzu w niedziele. Pełna koncentracja i 3 punkty

0

Ja nie zauwazylem

0

Jak dzis pisali ze Digne zostaje jako zmiennik Alby....

0

Jak Digne na srodku jak Alba za kartki pauzuje. Ta opcja jest wykluczona. Bo kto na lewej ?

1

Naprawde trzeba byc waginosceptykiem zeby dalej bronic Gomesa. Ten czlowiek nie biega nie ma techniki nie nadaje sie do Barcelony. Kiedy to zrozumiecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?