derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drodzy użytkownicy LaRambla. Wyjaśnijcie mi człowiekowi już podstarzałemu jaki cel ma ktoś kto zakłada konto na RM z takim samym nickiem jak mój tu ? Na szczęście zostało konto zbanowane. Ale why ? Szukanie taniej atencji ?
0
Zobaczysz :))))
0
Bedzie remis i dogrywka
0
Dokładnie to prawdopodobnie rozleciały się łopatki turbiny, zrobił się luz na wirniku i tędy znikł olej co za tym idzie chmura dymu za autem.
1
Tylko że jak auto zaczyna kopcić to jest to raczej wina turbiny która zasysa olej ;) ja bym się jej przyjrzał. Co ma silnik do dymienia że chcą go wymieniać.
0
Wcześniej też trenował a w meczach widać było dyskomfort. Ciekawe czy znów się nie powtórzy sytuacja.
0
ja bym under postawił ;)
0
Niedokładne Psg. Tak sie nie da
0
1:1 Real pierwszy strzeli
0
A co w tym dziwnego ? Wytłumacz proszę.
0
I jakie to ma teraz znaczenie ? Real strzeli i awansuję. Tego im życzę.
0
Real strzeli bramkę ;)
1
ponoć gotowy ;)
0
ok zgoda to można tak napisać ale nie używajmy farmazonów o solidnej emeryturze ;)
9
solidną emeryturę...zawsze mnie to zastanawia, to teraz na waciki nie ma ?
2
download/upload
6
Bedzie nasz :))
5
Gomes co gral tragedii nie bylo... Zalecam okuliste.
2
Prorok...przed meczem z Las Palmas tez przewidywales manite?
12
Może Ci kibice sukcesu po takim meczu jak wczoraj pojda sobie na strone białych i tam sie wygadają. Zapewne znajdą wielu sojuszników. Dalej przypomne dalej cala liga w naszych rekach. Wiec przestancie szczekac na trenera, ekipe. Po 3 punkty w niedziele.
5
Dramatyczny Iniesta
2
Masz racje. Ale zrozumiec wystawienia zagrozonego zolta kartka Suareza to juz nie ogarniam.
0
I ja to szanuje.
6
a mi Asa :)) taką ekipe chce dziś obejrzeć
1
Tylko nie Gomes...czemu Valverde ma nas krzywdzic ogladaniem tego pokraki
11
Żadnego luzu w niedziele. Pełna koncentracja i 3 punkty
0
Ja nie zauwazylem
0
Jak dzis pisali ze Digne zostaje jako zmiennik Alby....
0
Jak Digne na srodku jak Alba za kartki pauzuje. Ta opcja jest wykluczona. Bo kto na lewej ?
1
Naprawde trzeba byc waginosceptykiem zeby dalej bronic Gomesa. Ten czlowiek nie biega nie ma techniki nie nadaje sie do Barcelony. Kiedy to zrozumiecie.