derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na centymetry.......
1
Ale Rome trzeba docenic. No dziki dziś
0
Ta obnizka jest juz dawno
0
Pieknie kur.........
6
Japierd.....no graja padaczke totalnie bez pomysłu bez zaangazownia bez kreatywnosci i trzeba to chwalic bo jest sie kibicem. Witki opadaja. Bede chwalil zawsze nawet przy porazce ale jesli zobacze zaangazowanie. Nie widze poki co nic wiec mam prawo ganic. Oby druga polowa byla lepsza.
0
Uffffff..........
2
To rzygaj. Jak graja dramat to nie bede kur...pisal ze jest super.
0
Co za dramat graja
0
Canal plus nsport
0
To przeczytaj co napisales
0
A teraz w lm nie sa groźni. Dzizys
0
Ale jakby Messi tak dygnal to bys sluchal. Bramka taka rzadko sie zdarza. Mi tam nie przeszkadza ze ktos sie tym jara do dzis.
1
Karny.
0
Obejrzyj na youtube walke o karpie przed Wigilią. Dla mnie najlepsze ataki jesli chodzi o Polske.
1
Poprawnie bez fajerwerkow. Suarez najslabszy na boisku.
2
Praktycznie nie istnieje. Mi sie nawet google nie chcialo odpalic.
0
Za 4 razem trafi. Spokojnie
0
52 to razem z ojcem liczone chyba...
2
Z ciekawosci. Ile Ty masz lat ?
0
Suarez co kontre rozegral haha
0
Zgoda co do Gomesa. Ale po co pisac ze Roberto taki as...zwlaszcza ostatnio...
1
Ostatnio Roberto gra taka padaczke ze tez ma ławie powinień dzis zasiasc.
0
Tez ich obstawilem ale za ciut wiecej
0
Podzielam zdanie. Regres formy wielki
0
Pomoc nie istnieje jak z Sewillą. Iniesta Rakieta Roberto dramat
0
Piszesz o dryblingach ale chyba obrońce rozliczamy z odbiorów, przechwytów itd. Podaj tu jego osiągnięcia jako obrońcy. Ja go bardzo cenie ale nigdy nie będzie topowym obrońcą i z tym już dawno musimy się pogodzić. A to że nie ma asekuracji to raczej nie jego błąd a drużyny. I nad tym trener powinien zdecydowanie popracować. Identycznie jak Semedo na którym czasem ludzie wieszają psy gdy Rakieta stoi i nie pomaga.
1
Jeśli widoki to ja bym Ci polecił zrobić to na szlaku do Doliny Chochołowskiej, ja byłem zauroczony klimatem tam panującym.
53
Byl na spotkaniu
1
Nie trzeba byc znawca by widziec ze dzis gra tragicznie
0
Robi wiecej niz Iniesta