0

Do domu czas.

0

Hajahha cudownieeeeee

0

Jedziemy z koksem Belgio

83

wole cycki

0

Urugwaj Francja obie strzelą. i under Brazylia Belgia

0

Ten z Londynu.

0

Na Insta jest info ze William dogadany

0

kazali na początku przyszłego tygodnia zadzwonić i się dowiadywać

0

Dziś dzwoniłem do Mutli spytać jak sprawa tych polsatów premium. Ale jeszcze nic nie wiedzą. Sam czekam choć ja mam umowe jeszcze rok. Pytanie czy w moim pakiecie dadzą je za darmo czy jak za 11 trzeba będzie dopłacać.

0

A Leo to nie drygowal. Badzmy powazni

8

czerwony Vifon

2

Ale chyba to drużyna ma zasłużyć na finał i mistrzostwo ;) a oni ledwo zasłużyli na 1/8.

3

Zasługujesz na finał ? Bo ?

1

Jakie pytania.... Z Francja graja

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A co w drugiej jest ?

0

Ta Argentyna to jak nasi sie na tym mundialu nadaja

0

Karny hahaha.

0

Wracają okruchy ehhhhh

0

Brawoooooooooooooooooooo

0

Maroko no strzelcie w koncu

3

Rożnego kolego rożnego

1

Gdzie posluchac?

1

Kupie telewizor

1

Ale w lagach najlepsi na mundialu. Jestem pewny

0

I koniec sil na walke ehhhhhh stoją

1

Ja tylko przypomne ze byl kupowany w czasie kiedy zaklepany byl niby transfer tego od filmikow z Madrytu. Wydymal Barce wiec priorytetem stalo sie przyspieszenie transferu pilkarza Gremio. Co za tym idzie Mina musi isc na wypozyczenie. A ze za duzo ludzi nie ma paszportu...

0

Argentyna może i szła ale zapomniałeś wspomnieć o poziomie tego iścia ;) to nie sparing i okręgówka bo u mnie na wichurze chłopaki w V lidze bardziej walczą. Ale po wczoraj uznaje że dużo młodsi koledzy z tego portalu widza dużo więcej niż zmęczone oko 39 latka.

0

I naprawde jak stado baranow nie idziesz za Argentyna i Messim? Szok... Podobnie napisalem dzis to malo hubby nie zjedli ze strona Barcg wiec tylko Mesi i Argentyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?