derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do domu czas.
0
Hajahha cudownieeeeee
0
Jedziemy z koksem Belgio
83
wole cycki
0
Urugwaj Francja obie strzelą. i under Brazylia Belgia
0
Ten z Londynu.
0
Na Insta jest info ze William dogadany
0
kazali na początku przyszłego tygodnia zadzwonić i się dowiadywać
0
Dziś dzwoniłem do Mutli spytać jak sprawa tych polsatów premium. Ale jeszcze nic nie wiedzą. Sam czekam choć ja mam umowe jeszcze rok. Pytanie czy w moim pakiecie dadzą je za darmo czy jak za 11 trzeba będzie dopłacać.
0
A Leo to nie drygowal. Badzmy powazni
8
czerwony Vifon
2
Ale chyba to drużyna ma zasłużyć na finał i mistrzostwo ;) a oni ledwo zasłużyli na 1/8.
3
Zasługujesz na finał ? Bo ?
1
Jakie pytania.... Z Francja graja
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A co w drugiej jest ?
0
Ta Argentyna to jak nasi sie na tym mundialu nadaja
0
Karny hahaha.
0
Wracają okruchy ehhhhh
0
Brawoooooooooooooooooooo
0
Maroko no strzelcie w koncu
3
Rożnego kolego rożnego
1
Gdzie posluchac?
1
Kupie telewizor
1
Ale w lagach najlepsi na mundialu. Jestem pewny
0
I koniec sil na walke ehhhhhh stoją
1
Ja tylko przypomne ze byl kupowany w czasie kiedy zaklepany byl niby transfer tego od filmikow z Madrytu. Wydymal Barce wiec priorytetem stalo sie przyspieszenie transferu pilkarza Gremio. Co za tym idzie Mina musi isc na wypozyczenie. A ze za duzo ludzi nie ma paszportu...
0
Argentyna może i szła ale zapomniałeś wspomnieć o poziomie tego iścia ;) to nie sparing i okręgówka bo u mnie na wichurze chłopaki w V lidze bardziej walczą. Ale po wczoraj uznaje że dużo młodsi koledzy z tego portalu widza dużo więcej niż zmęczone oko 39 latka.
0
I naprawde jak stado baranow nie idziesz za Argentyna i Messim? Szok... Podobnie napisalem dzis to malo hubby nie zjedli ze strona Barcg wiec tylko Mesi i Argentyna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika