derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
od samego początku dobrze gada bo ma jaja
1
btts 2.0 :) zagrałem za 150zł
0
u buka btts ;)
0
Niestety tu nie :(
22
Malcom będzie się rozwijał - z taka ilością minut myślę ze z formą eksploduje jakoś koło 2025...
0
To jest tylko i wyłącznie twoja interpretacja. Nigdzie Vidał nie powiedział że ma za tego czy tego grać. Jest rozczarowany że został oszukany. Obiecano mu więcej minut. Nie dostaje to mówi o tym otwarcie. Zrobiłbym to samo na jego miejscu i wcale bym nie przestał szanować kolegów z boiska. Jak o podwyżkę walczą to też brak szacunku? Bo tak można Twoje słowa interpretować. Przecież chce więcej niż kolega...
ps. i nie wiem czy tak przegrywa, bo to co grał nie było jakaś tragedią a wręcz uważam że formę ma dużo lepszą niż np Busi
0
Jak masz pokończone odpowiednie studia i co najważniejsze doświadczenie to zapraszam do mojej firmy ;)
1
Nie muszę. Ciuchy które kupuj świetnie sobie dają radę w praniu.
0
Nawet jesli tak jest jak napisałeś to dalej nie rozumiem wyrażenia: brak szacunku ;)
14
Pewnie znaczek też ma swoją wartość ale nie aż tyle. Wole taki ciuch niż badziew za 200 który po pierwszym praniu ląduje w śmietniku.
6
Np ma kapitalną membranę. Która chroni przed wiatrem. Która nie nasiąka podczas deszczu.
1
Dokładnie tak kolego. Kółko wzajemnej adoracji a jak ktoś coś głośniej powie to od razu brak szacunku...Dzizys co za czasy w tym klubie nastały.
31
Ten Segura to idiota: "Arturo Vidal zabrakło mu szacunku do swoich kolegów. Jestem przekonany, że się poprawi” w którym momencie zabrakło mu tego szacunku ? Bo powiedział że miał obiecane częściej grać? Dramat.
35
Ja za jesienną tommy hilfiger dałem 1100, po to się człowiek kształcił, po to zarabia by sobie pozwolić na co się chce. Także stać kolegę niech kupuje.
3
To już się Semedo nagrał
1
Ty nie widzisz że powtarza się sytuacja z poprzedniego sezonu ? Co z tego jak to teraz jakoś wygląda pod względem pozycji w LL i LM. Znów zajedzie podstawową jedenastkę. A jeśli styl gry Ci pasuje jaką obecnie prezentuje drużyna to nie mam już uwag.
0
Transfery ? po co ?
3
Jak Boga kocham, jeśli ten nasz trenero wywali Semedo kosztem Roberto - przechodzę na ciemną stroną Leganes....
2
Ach strać pomyśleć jak kosmita zechce grać w Fife w ciepłych kapciach.
0
A my takie kontry kiedyś graliśmy jak w finale LM ehhhhhh
2
To nie żaden slogan. Gramy nudno, wolno, przewidywalnie, bez polotu...Jedyne co mnie ostatnio ucieszyło to mecz z Totkami. A już tragizm trenera który stoi jak słup soli i patrzy się na tą gre z miną kwasi-modo dopełnia czar goryczy.
1
Pisałem o poczynaniach trenera. Ale fakt oglądając ostatnio Barce wynudziłem się bardziej niż na ekstraklasie.
0
Henry ponoć Aston Villa, no nie ma zbytnio pola kto by mógł pociągnąć ten wózek
0
To może czas odkręcić ten prysznic zwłaszcza zimny...
2
rozumiem że słowo "skomplikowanego" to ironia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
73
Zabił styl Barcy, zabił Minę, teraz stał sie mordercą Malcoma. Tak tak wyniki go bronią ale z poprzedniego sezonu tylko tyle. LM też przegraliśmy dzięki jego nieudolności. Mam dość jego indolencji i tej miny wiecznie zdziwionego że jak to nie wygrywamy...
36
Niech sieje. Trzeba w tej oazie
spokoju trochę kogoś z charakterem, który potrafi powiedzieć coś świętym krowom.
16
Dobrze jedzie chłop. Chcieliśmy walczaka z temperamentem ? To mamy. A nie same "świętoszki" które nie potrafią otworzyć buźki. Brawo Vidal. Daj do myślenia zwłaszcza trenerowi.
0
no tak do końca nie jest, bo przeciwnik wcale wyżej do nas nie wychodzi jak klepiemy piłką do tyłu, wczoraj Valencia skutecznie czekała na 40-30 metrze, a my ? do tyłu w poprzek do tyłu w poprzek...