0

bedzie bedzie zawsze tam jest

0

Będzie ciężko i to będzie emocjonujące spotkanie.

0

Brawo Betis.

1

Nie żart. Co to za pytanie.

40

Nosz kur...........

0

Te zakupy nie mają końca :)

0

Valencia nawet nie pyknie u nas

2

obrona

1

Chcialbym sie rozpisac co we mnie zawiodlo w wiare....ale napisze jedno. PRZEPRASZAM.....

2

Tvp sport.

0

Z topu? Dobre żarty. Zobaczymy czy sie do 11 Arsenalu załapie.

1

Bylem. Sredni. Jedyny fajny watek to jaranie trawy.

8

Było.

1

Oczywiacie.

0

Na insta wrzucił wczoraj zdjęcie korków z emotką serca. Odczytałem to jako powrót do treningów.

0

Rakieta odejdzie. De Jong bedzie grał w pierwszym.

0

Dlatego uważam że jego transfer do nas zablokuje mu rozwój kariery. Choć bardzo bym chciał go u nas zobaczyć.

0

Luz. Tak jak mówię. Mi się grajek podoba. Wam nie musi ;)

0

A gdzie napisałem że jeden? Wskaż bo może mam problem ze wzrokiem to bym się do okulisty wybrał.

0

Faktycznie go znasz :) to lewy obrońca ;)

0

No ok każdy ma swoje zdanie. Mi wczoraj zaimponował w tym meczu.

0

Obejrzyj skrót to zobaczysz jak jest szybki.

0

nie wiem czy oglądałeś wczorajszy mecz, ale oprócz fizyczności jest mega szybki a trzy żółte kartki na nim złapane to efekt technicznych jazd jakie urządzał graczom Chelsea. Proponuje obejrzeć skrót meczu a później się komentarzem ustosunkować.

3

Otwórz się na głębsze horyzonty. Czasem nie warto zamykać się w swoim ograniczonym świecie.

0

Ależ mi się wczoraj Rose na lewej obronie w Totkach podobał. Dzik z techniką. Widziałbym go u nas.

17

Ma Ney techniką niebywałą. Mistrz.

11

i tak się skończy te iście jak w poprzednim sezonie z Romą. Przeanalizowali doszli do wniosku że może warto poświęcić PK na rzecz LM i LL. I ja to akurat szanuje.

0

Może założyli jak odpaść to z ciut lepszym przeciwnikiem ;)

0

tęskno za takim Coutinho...i takiej ekspresji twarzy po bramce. A dziś jak patrzę na jego twarz to sam dostaję depresji...

1

Nie skreślam. Ale obiektywnie patrząc chciałbym żeby cała moc była zachowana na te rozgrywki które wymieniłem wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?