derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bedzie bedzie zawsze tam jest
0
Będzie ciężko i to będzie emocjonujące spotkanie.
0
Brawo Betis.
1
Nie żart. Co to za pytanie.
40
Nosz kur...........
0
Te zakupy nie mają końca :)
0
Valencia nawet nie pyknie u nas
2
obrona
1
Chcialbym sie rozpisac co we mnie zawiodlo w wiare....ale napisze jedno. PRZEPRASZAM.....
2
Tvp sport.
0
Z topu? Dobre żarty. Zobaczymy czy sie do 11 Arsenalu załapie.
1
Bylem. Sredni. Jedyny fajny watek to jaranie trawy.
8
Było.
1
Oczywiacie.
0
Na insta wrzucił wczoraj zdjęcie korków z emotką serca. Odczytałem to jako powrót do treningów.
0
Rakieta odejdzie. De Jong bedzie grał w pierwszym.
0
Dlatego uważam że jego transfer do nas zablokuje mu rozwój kariery. Choć bardzo bym chciał go u nas zobaczyć.
0
Luz. Tak jak mówię. Mi się grajek podoba. Wam nie musi ;)
0
A gdzie napisałem że jeden? Wskaż bo może mam problem ze wzrokiem to bym się do okulisty wybrał.
0
Faktycznie go znasz :) to lewy obrońca ;)
0
No ok każdy ma swoje zdanie. Mi wczoraj zaimponował w tym meczu.
0
Obejrzyj skrót to zobaczysz jak jest szybki.
0
nie wiem czy oglądałeś wczorajszy mecz, ale oprócz fizyczności jest mega szybki a trzy żółte kartki na nim złapane to efekt technicznych jazd jakie urządzał graczom Chelsea. Proponuje obejrzeć skrót meczu a później się komentarzem ustosunkować.
3
Otwórz się na głębsze horyzonty. Czasem nie warto zamykać się w swoim ograniczonym świecie.
0
Ależ mi się wczoraj Rose na lewej obronie w Totkach podobał. Dzik z techniką. Widziałbym go u nas.
17
Ma Ney techniką niebywałą. Mistrz.
11
i tak się skończy te iście jak w poprzednim sezonie z Romą. Przeanalizowali doszli do wniosku że może warto poświęcić PK na rzecz LM i LL. I ja to akurat szanuje.
0
Może założyli jak odpaść to z ciut lepszym przeciwnikiem ;)
0
1
Nie skreślam. Ale obiektywnie patrząc chciałbym żeby cała moc była zachowana na te rozgrywki które wymieniłem wcześniej.