derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Firmino has entered Barça’s agenda for replacing Suarez, who turns 32 this season. Liverpool would be willing to let their star Brazilian striker, who has a good relationship with Coutinho, go for a reasonable price. [Mundo Deportivo]
1
Ja wniosłem :) tylko sprawdzili zawartość ;)
1
Niech idzie jak najszybciej, bo tylko sobie karierę marnuje....
1
Nie oszukuj siebie i nas. Nikt się tak nie rozwinie do poziomu piłkarskiego jak Ney ;)
19
Będąc ambasadorem który utożsamia się z tym klubem nie może być kojarzony z kimś "nieodpowiednim" niestety taka jaka jest polityka klubu jak widać
3
Hahah mam to samo z tym jego klęczeniem.
0
Nie narażaj się Mesjaszowi ;)
4
Zobaczymy co on wygra w tym roku ;) bo widzę że takie rozwiązanie zakładasz. Ja uważam że na ten czas o LM możemy zapomnieć a i w LL będzie ciężko.
7
W ramach załamania nerwowego, ja już nawet ten sezon bym poświęcił bez tytułów byle tylko nie widzieć EV na ławce trenerskiej.
0
jakby bramkarz stał akurat w tym miejscu to pewnie haha
1
chyba na ławce by się rozwijał ;)
0
a założysz się że jak LM nie wygramy to odejdzie ?
0
I to jest miedzy innymi zmora tej drużyny.
0
To zle Ci sie wydaje. Linia nalezy do pola.
3
Paco Suareza to teraz kapeluszem przykrywa
37
No no bo my to orły
2
Hahahaha.
4
Ale Angole ich gwałcą. Rewelacja
5
W ramach pokuty popros o bana dla siebie. Nastepnym razem przemyslisz dwa razy zanim cos chlapniesz.
5
No widzisz jak sie ośmieszyłeś
0
Ciekawe czemu więc FP "Viva Barca" cytuje tak kmiot, bo tak uważasz...
0
Bany bo ?
5
Valverde considers leaving at the end of the season. [Diario Sport]
1
niech to będzie już jego ostatni sezon w tej koszulce
2
Kutfa było zadzierać z tym PSG....teraz wszędzie beda rzucać kłody....Polak na okładce Sportu, wygląda to przyjemnie :)
0
Sprzedac tego Vermalena. Co za szkło
0
zróbcie screna panowie i wrócimy do niego w okienku zimowym ;) zaklepać zimą bo cena mniejsza... a Ajax to frajerzy i nie pomyślą o tym że w leci dostaną za niego więcej hyhy
0
przecież beda wiedzieć że Barca jest pod ścianą, myślisz że za tyle go puszczą ? marzenia kolego, choć ja obstawiam że i tak w zimie nie będzie nasz
2
taaa a Ajax tak od razu rozłoży przed nami nogi z tym transferem
2
od samego początku dobrze gada bo ma jaja