22

Firmino has entered Barça’s agenda for replacing Suarez, who turns 32 this season. Liverpool would be willing to let their star Brazilian striker, who has a good relationship with Coutinho, go for a reasonable price. [Mundo Deportivo]

1

Ja wniosłem :) tylko sprawdzili zawartość ;)

1

Niech idzie jak najszybciej, bo tylko sobie karierę marnuje....

1

Nie oszukuj siebie i nas. Nikt się tak nie rozwinie do poziomu piłkarskiego jak Ney ;)

19

Będąc ambasadorem który utożsamia się z tym klubem nie może być kojarzony z kimś "nieodpowiednim" niestety taka jaka jest polityka klubu jak widać

3

Hahah mam to samo z tym jego klęczeniem.

0

Nie narażaj się Mesjaszowi ;)

4

Zobaczymy co on wygra w tym roku ;) bo widzę że takie rozwiązanie zakładasz. Ja uważam że na ten czas o LM możemy zapomnieć a i w LL będzie ciężko.

7

W ramach załamania nerwowego, ja już nawet ten sezon bym poświęcił bez tytułów byle tylko nie widzieć EV na ławce trenerskiej.

0

jakby bramkarz stał akurat w tym miejscu to pewnie haha

1

chyba na ławce by się rozwijał ;)

0

a założysz się że jak LM nie wygramy to odejdzie ?

0

I to jest miedzy innymi zmora tej drużyny.

0

To zle Ci sie wydaje. Linia nalezy do pola.

3

Paco Suareza to teraz kapeluszem przykrywa

37

No no bo my to orły

2

Hahahaha.

4

Ale Angole ich gwałcą. Rewelacja

5

W ramach pokuty popros o bana dla siebie. Nastepnym razem przemyslisz dwa razy zanim cos chlapniesz.

5

No widzisz jak sie ośmieszyłeś

0

Ciekawe czemu więc FP "Viva Barca" cytuje tak kmiot, bo tak uważasz...

0

Bany bo ?

5

Valverde considers leaving at the end of the season. [Diario Sport]

1

niech to będzie już jego ostatni sezon w tej koszulce

2

Kutfa było zadzierać z tym PSG....teraz wszędzie beda rzucać kłody....Polak na okładce Sportu, wygląda to przyjemnie :)

0

Sprzedac tego Vermalena. Co za szkło

0

zróbcie screna panowie i wrócimy do niego w okienku zimowym ;) zaklepać zimą bo cena mniejsza... a Ajax to frajerzy i nie pomyślą o tym że w leci dostaną za niego więcej hyhy

0

przecież beda wiedzieć że Barca jest pod ścianą, myślisz że za tyle go puszczą ? marzenia kolego, choć ja obstawiam że i tak w zimie nie będzie nasz

2

taaa a Ajax tak od razu rozłoży przed nami nogi z tym transferem

2

od samego początku dobrze gada bo ma jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?