0

Oglądaj troche może meczy ;) dobrze radzi sobie w grze na małej przestrzeni, klepki itd co nie jeden mecz pokazał. A to że mentalnie jest jeszcze nie ułozony to inna para kaloszy.

0

No z ust Ćwiąkły to tego tego nie słyszałem za to Mateusz Święcicki za każdym razem podkreśla że Dembuś odpadli tylko trzeba czasu.

7

I brawo chłopaki. Nam się przyda zimny prysznic gwiazdorstwa. A wam powodzenia w dalszych rozgrywkach.

0

tak żeby pisior z obrony sam sie ogarnął jeśli chce wytykać błedy innym

1

oj najeb.ł...się daj chłopu spokój

12

odezwał sie Pan tenis no litości....

30

Dalej siusiaku stawiaj na Roberto na prawej jak masz Semedo w gazie na ławce i w rytmie meczowym.. Rusz w końcu tą łepetyną że takie osoby się rusza ze składu. To nie święte krowy. Dalej. Rakieta oddycha jądrami a ambicjonalny Vidał nafaszerowany dopalaczami z Polski gnije na ławie. ROTACJE do chu...bo wszyscy umrzemy wielki panie EV.

1

Dobra. Wpierdo...sie nalezal. Ogarnac łby bo LL to nie LM. Zimny prysznic sie nalezal.

0

Dobra panowie i panie. Bawmy sie jak ekipa nasza w obronie. Cale moce na LM.

0

A takie pisanie. Wroci. Glodny zje Betis. Taaa zjesc moze burgera jedynie.

8

Messi na ławe......

1

Do kur....nedzy kiedy zagra Semedo ktory jest 100 razy zwrotniejszy niz Roberto.

0

Alaves dobry kurs

4

No przesadza juz z Semedo jesli go nie wystawi. Zaraz jego cala forma psu w dupe.

0

I ja to szanuje

1

Ci nasi bramkarze to cos bronia na tych treningach :D

3

Naczytał się o Ronaldo że trenuje o 5 rano nawet dzień po ciężkim meczu i włączyło się kserowanko....

1

Idz gównoburze siać na wp albo onet

2

Semedooooo. Starczy już Roberto na prawej obronie. Semedo musi zagrać by utrzymać rytm meczowy.

1

Dobrze gwizdał. Przestańcie już pierd.....

0

A ja bym się Dembusia aż tak nie czepiał. Drużyna fenomenalnie klepie co mnie w sumie zaskoczyło bo wiadomo jak wyglądała nasza gra na wyjazdach. Może jeden taki grajek typy jeździć bez głowy nam się przyda póki co ? Parę fajnych piłek zagrał. Niech próbuje tych dryblingów. Czasem coś wyjdzie i mam korzyść w postaci bramki lub asysty. A z czasem założe się że w komponuje się w resztę zespołu. No i truskawka na torcie. Malcom....Tak długo na to czekałem. Brawo chłopaku. Oby EV otworzył oczy że dasz tej drużynie dużo więcej niż wczoraj.

0

Tez mam multimedie ale odzalowalem 50 na najtanszy polsat z kanalami premium

1

Ze co?

4

zapisz się na kurs asertywności ;) a tak poważnie idz i przedstaw sytuację jak wygląda i krótko uzasadnij. Normalny pracodawca zrozumie.

2

spokojny ?? śledz jego insta to zobaczysz jaki spokojny hahaha

3

Szkoda że człowiek wichura nie może się odnaleźć w takim klubie. Wiele osób mówiło żeby grać w Barcelonie trzeba w charakterze mieć to coś...a Dembuś ciągle od taki sobie chudzinka z fantazją podwórkową. Pogram to pogram. Nie to na insta powrzucam foty. Cały czas mam wrażenie patrząc na jego grę że robi to wielce nonszalancko. Nie ma tam charyzmy, "bandziorstwa". Laicki styl na boisku. Szkoda.

1

A Rafa to w chu....ograny. Weź

0

Oby nie z głową w chmurach jak mu się zdarza ostatnio.

0

z ciekawości...jak weryfikują czy ktoś jest studentem ?

0

Ręce precz....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?