3

Ty tak serio ? czy nie wyczułem szydery...

0

Skoki zaraz to zleci

0

Oj fakt. To obstawiam Murillo

0

Miranda i Murillo

0

Kurde wracam z kina a tu taki wynik w derbach. Łapie lekki stresik. Rozkręca sie Real a kluczowa czesc sezonu przed nami. Oby Barca dotrzymala kroku w obu potyczykach. Moze byc ciezko choc lubimy ich trawe.

0

Canal plus.

0

Dobra moment. Każdy tu pisze ze De Jong w miejsce Rakiety ale...czy on nie został kupiony z myślą o pozycji Busiego ?

0

No jak Dembuś nie ma. A Malcom ?

4

Busi jednym z najlepszych ?????

1

ale co mam przestać ? oglądać tyle kasy które bije się po czole ? przecież on nic na ten czas nie daje drużynie, totalnie nic nie wnosi a mam wrażenie że przeszkadza..na co tu czekać skoro kolejny sezon by nie odpalił ?

0

kolejny sezon poczekać na Cou, jeśli nie odpali dla mnie definitywna sprzedaż :(

2

Czytam i czytam te komentarze ale mnie oprócz Cou bardzo niepokoi gra Busiego. Ten sezon ma fatalny. Za nic nie przypomina ostoi Barcy w tyle z poprzednich sezonów. Myślę że De Jong szybko może stać się kluczowym graczem na jego pozycji. O ile ktoś będzie miał jądra by Busiego bez formy posadzić na ławie.

0

Bedzie mloda. De Jong sie nazywa. Przestan zyc przeszloscia.

0

A Ty nie widzisz jak gra caly sezon ?

18

Dobrze ze de Jong zaklepany bo Busi tragiczny dzis. Jak i caly sezon nic juz nie pokazuje.

2

Mozna wylaczyc haha

0

Bylem i na mnie szalu nie zrobil. Bardzo brudny.

0

A ja uwazam ze płuca dzis chlopak zostawi.

0

Przestancie jęczec przed meczem o skład.

0

Test dla chlopaka bylby gdyby mial rytm meczowy. Wrzucil go na gleboka wode. Co wyjdzie. Zobaczymy.

0

od godziny 20

1

Oczywiście ...że nie :)

0

A co tu widzisz dziwnego ? Mam swój biznes więc w niczym mi nie przeszkadza chodzenie na kacu do pracy. Uwielbiam jak po jednym zdaniu ludzie potrafią ocenić człowieka.

0

Będzie ciężko ale postaram się ;)

42

Barcelono dziś moje 40 urodziny. Bedę wdzięczny jak wieczorem mój wiek rozbijesz ":" tylko tyle sobie dziś życzę :)

0

Liczylem choc na 20 minut

0

Dembuś czemu :(

1

Czy to wazne. Jest oswiadczenie i temat jasny..

2

Jutro to umrze jak pol swiata bedzie ogladac.

0

potas i witaminę D raczej polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?