derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ty tak serio ? czy nie wyczułem szydery...
0
Skoki zaraz to zleci
0
Oj fakt. To obstawiam Murillo
0
Miranda i Murillo
0
Kurde wracam z kina a tu taki wynik w derbach. Łapie lekki stresik. Rozkręca sie Real a kluczowa czesc sezonu przed nami. Oby Barca dotrzymala kroku w obu potyczykach. Moze byc ciezko choc lubimy ich trawe.
0
Canal plus.
0
Dobra moment. Każdy tu pisze ze De Jong w miejsce Rakiety ale...czy on nie został kupiony z myślą o pozycji Busiego ?
0
No jak Dembuś nie ma. A Malcom ?
4
Busi jednym z najlepszych ?????
1
ale co mam przestać ? oglądać tyle kasy które bije się po czole ? przecież on nic na ten czas nie daje drużynie, totalnie nic nie wnosi a mam wrażenie że przeszkadza..na co tu czekać skoro kolejny sezon by nie odpalił ?
0
kolejny sezon poczekać na Cou, jeśli nie odpali dla mnie definitywna sprzedaż :(
2
Czytam i czytam te komentarze ale mnie oprócz Cou bardzo niepokoi gra Busiego. Ten sezon ma fatalny. Za nic nie przypomina ostoi Barcy w tyle z poprzednich sezonów. Myślę że De Jong szybko może stać się kluczowym graczem na jego pozycji. O ile ktoś będzie miał jądra by Busiego bez formy posadzić na ławie.
0
Bedzie mloda. De Jong sie nazywa. Przestan zyc przeszloscia.
0
A Ty nie widzisz jak gra caly sezon ?
18
Dobrze ze de Jong zaklepany bo Busi tragiczny dzis. Jak i caly sezon nic juz nie pokazuje.
2
Mozna wylaczyc haha
0
Bylem i na mnie szalu nie zrobil. Bardzo brudny.
0
A ja uwazam ze płuca dzis chlopak zostawi.
0
Przestancie jęczec przed meczem o skład.
0
Test dla chlopaka bylby gdyby mial rytm meczowy. Wrzucil go na gleboka wode. Co wyjdzie. Zobaczymy.
0
od godziny 20
1
Oczywiście ...że nie :)
0
A co tu widzisz dziwnego ? Mam swój biznes więc w niczym mi nie przeszkadza chodzenie na kacu do pracy. Uwielbiam jak po jednym zdaniu ludzie potrafią ocenić człowieka.
0
Będzie ciężko ale postaram się ;)
42
Barcelono dziś moje 40 urodziny. Bedę wdzięczny jak wieczorem mój wiek rozbijesz ":" tylko tyle sobie dziś życzę :)
0
Liczylem choc na 20 minut
0
Dembuś czemu :(
1
Czy to wazne. Jest oswiadczenie i temat jasny..
2
Jutro to umrze jak pol swiata bedzie ogladac.
0
potas i witaminę D raczej polecam