0

Juz widze jak enka do najtanszego pakietu daje ci dodatkowe po takiej cenie haha. Prosze Cie. Z enka bylem 10 lat. Banda zlodziei.

0

Dlatego na Arsenal przelaczylem.

0

Aresnal juz tez ziarnko

0

Jovic:)))))))))

0

Ale by bylo jakby takie pary byly haha

0

Wyciekla kartka z losowania par :D Liverpool Ajax, Juve Porto, United Totki i Barca City :)

0

Nie ma opcji zebys za 80 to mial

0

Czyli preferujesz w życiu minimalizm. Co Ci da teraz najsłabszy przeciwnik ? Myśl że będziemy w 1/2 ? Dla mnie czy Barca odpadnie w 1/4 czy 1/2 to jeden chu...Ja chce zobaczyć ją w końca na tle silnej drużyny. Juve albo któraś angielska pomijając Totki.

0

Czemu taki minimalizm ? Po najmniejszej linii oporu. Dawać tu Juve niech w końcu się ta Barca sprawdzi w Europie.

1

Ciezko bylo dobic na 3:0 to teraz bedzie sraczka.

0

Cou to blyszczy. Wez skoncz.

2

pewnie dlatego że ta edycja w 1/8 jest nieprzewidywalna ;) nutkę zasiała może nie pesymizmu a realizmu, bramki tracimy więc nie daj Boże dziś i zacznie się nerwowo robić

2

pomógłby jakby nie zagrał od pierwszej minuty...

1

Juve City i....dzis odpowiedz czy Barca.

2

Dokladnie. Zrobil wczoraj mecz a tu spusty ze Mesii to Messi tamto.

7

Skad taka diagnoza? Kołton to fan Messiego np. To ze wczoraj sie jarał Ronaldo to mial pewne prawo po takim jego meczu.

4

Alez sie ciesze ze Materace odpadły. Kapitalny mecz Juve. Nie lubie Ronaldo ale brawa szczegolne za ten mecz. Dzis pora zeby Barca zameldowala sie w 1/4

0

Ofensywnie Materace.

7

Z Realem jak strzelił to pewnie sikałeś z radości.

10

Malcom, niech da mu w końcu pograć.

0

Ja się tylko odnoszę do tego ;) tamtego nie czytałem :P

0

no jak nie ? stajesz się bogatszy o ową wiedzę i możesz kobiałce zaimponować intelektem ;)

1

Real ich zjadł wieć czemu ma Juve ma tego u siebie nie zrobić ?

1

to żałuj :P kobitki lubią to :)

4

co do ostatniego to oralny dawca orgazmów z takim sprzętem :D

0

Aaaa myślalem ze tylko Hazard rok do zakończenia kontraktu. W sumie Eriksen aż tak mi obecnie nie imponuje. Hazard za to dla mnie top.

0

za Eriksena to Levy wyssie ich co do grosza

0

jesli kupią, pożyjemy zobaczymy ;)

2

a ja myślę że młodzianowi średnio będzie się uśmiechało 2 sezony siedzieć na ławie

0

A ja uważam że ma za "cienką" głowę jak na Barcę. W tej drużynie trzeba potrafić się odnaleźć. Czy my widzimy od x czasu jakieś choć małe symptomy by próbował to zrobić ? Obserwuje wszystkich prawie graczy Barcy na instagramie. On jako jedyny robiąc sobie zdjęcia z fanami nawet się nie uśmiechnie. Totalny zjazd emocjonalny. Zakładam że ktoś nad jego głową pracuje. Czy widzimy efekty ? Nie. Być może przytłacza go wielkość klubu, presja wyników, ceny za jaką został kupiony i oczekiwań. Tylko ta presja będzie dalej. Ona nie zniknie. Ba będzie coraz większa. Idą nowe transfery a miejsca na boisku wciąż tyle samo. Było wiele świetnych zawodników którzy nie odnajdowali się w duzych klubach. Byłem mega zadowolony gdy do nas trafił. Chciałbym by udowodnił w końcu swoją wartość. Może nie aż tak bardzo jak nam a samemu sobie. Ale skoro kolejny sezon będzie taki jak ten to chyba przestańmy pisać że w końcu powróci że da radę. Bo jeśli dwa sezony nie dałby rady to już w tym klubie nigdy nie da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?