derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz widze jak enka do najtanszego pakietu daje ci dodatkowe po takiej cenie haha. Prosze Cie. Z enka bylem 10 lat. Banda zlodziei.
0
Dlatego na Arsenal przelaczylem.
0
Aresnal juz tez ziarnko
0
Jovic:)))))))))
0
Ale by bylo jakby takie pary byly haha
0
Wyciekla kartka z losowania par :D Liverpool Ajax, Juve Porto, United Totki i Barca City :)
0
Nie ma opcji zebys za 80 to mial
0
Czyli preferujesz w życiu minimalizm. Co Ci da teraz najsłabszy przeciwnik ? Myśl że będziemy w 1/2 ? Dla mnie czy Barca odpadnie w 1/4 czy 1/2 to jeden chu...Ja chce zobaczyć ją w końca na tle silnej drużyny. Juve albo któraś angielska pomijając Totki.
0
Czemu taki minimalizm ? Po najmniejszej linii oporu. Dawać tu Juve niech w końcu się ta Barca sprawdzi w Europie.
1
Ciezko bylo dobic na 3:0 to teraz bedzie sraczka.
0
Cou to blyszczy. Wez skoncz.
2
pewnie dlatego że ta edycja w 1/8 jest nieprzewidywalna ;) nutkę zasiała może nie pesymizmu a realizmu, bramki tracimy więc nie daj Boże dziś i zacznie się nerwowo robić
2
pomógłby jakby nie zagrał od pierwszej minuty...
1
Juve City i....dzis odpowiedz czy Barca.
2
Dokladnie. Zrobil wczoraj mecz a tu spusty ze Mesii to Messi tamto.
7
Skad taka diagnoza? Kołton to fan Messiego np. To ze wczoraj sie jarał Ronaldo to mial pewne prawo po takim jego meczu.
4
Alez sie ciesze ze Materace odpadły. Kapitalny mecz Juve. Nie lubie Ronaldo ale brawa szczegolne za ten mecz. Dzis pora zeby Barca zameldowala sie w 1/4
0
Ofensywnie Materace.
7
Z Realem jak strzelił to pewnie sikałeś z radości.
10
Malcom, niech da mu w końcu pograć.
0
Ja się tylko odnoszę do tego ;) tamtego nie czytałem :P
0
no jak nie ? stajesz się bogatszy o ową wiedzę i możesz kobiałce zaimponować intelektem ;)
1
Real ich zjadł wieć czemu ma Juve ma tego u siebie nie zrobić ?
1
to żałuj :P kobitki lubią to :)
4
co do ostatniego to oralny dawca orgazmów z takim sprzętem :D
0
Aaaa myślalem ze tylko Hazard rok do zakończenia kontraktu. W sumie Eriksen aż tak mi obecnie nie imponuje. Hazard za to dla mnie top.
0
za Eriksena to Levy wyssie ich co do grosza
0
jesli kupią, pożyjemy zobaczymy ;)
2
a ja myślę że młodzianowi średnio będzie się uśmiechało 2 sezony siedzieć na ławie
0
A ja uważam że ma za "cienką" głowę jak na Barcę. W tej drużynie trzeba potrafić się odnaleźć. Czy my widzimy od x czasu jakieś choć małe symptomy by próbował to zrobić ? Obserwuje wszystkich prawie graczy Barcy na instagramie. On jako jedyny robiąc sobie zdjęcia z fanami nawet się nie uśmiechnie. Totalny zjazd emocjonalny. Zakładam że ktoś nad jego głową pracuje. Czy widzimy efekty ? Nie. Być może przytłacza go wielkość klubu, presja wyników, ceny za jaką został kupiony i oczekiwań. Tylko ta presja będzie dalej. Ona nie zniknie. Ba będzie coraz większa. Idą nowe transfery a miejsca na boisku wciąż tyle samo. Było wiele świetnych zawodników którzy nie odnajdowali się w duzych klubach. Byłem mega zadowolony gdy do nas trafił. Chciałbym by udowodnił w końcu swoją wartość. Może nie aż tak bardzo jak nam a samemu sobie. Ale skoro kolejny sezon będzie taki jak ten to chyba przestańmy pisać że w końcu powróci że da radę. Bo jeśli dwa sezony nie dałby rady to już w tym klubie nigdy nie da.