6

Kurw...odstawcie alko i zostawice sedziego. Nic nie zjebal. Trzymac kciuki a nie jeczec jak Lechia

0

Lecz sie.

1

Gniota pressingiem niestety......

1

W pierwszym nakryl go Semedo czapka. W rewanzu on zostal nakryty.

0

Co nieeee. Arthur nie ma takiej formy jak przed kontuzja za to Vidal zapieprza w pomocy az sie kurzy.

0

Ajaxxxxxxxxx.

0

Mamy to panowie ! Ciężka praca krok po kroku. :)

0

Zawsze cos tam mozna podpatrzec;)

0

No to obejrzymy tego najsilniejszego rywala z jakim przyjdzie nam sie zmierzyc.

9

Tylko jeśli Lechia straci punkty po drodze.

17

Widze jeszcze jeden cel Barcelony ma ten sezon. 20 punktow przewagi nad Białymi :)

1

Ostatni raz sie tak bawilem jak schodzilem po schodach. Poziomice dobre.

1

Niczym? Gra nogami to poziom nizej niz Niemiec.

4

A to oni strajkują dla siebie czy dla uczniów ?

0

albo już wiedzą że transfer tuż tuż ;)

0

Malcom znów zapomniany :(

4

Piszą koledzy i piszą a jedyny ktory sie wyroznial na tle tej szarosci to Vidal. Bylo go wszedzie. Swietny jego mecz. I gdyby nie egoista Messi to moze mialby i bramke.

1

a inna sprawa to płace ;) kasiorka musi się zgadzać niestety żeby w finansach burdelu nie narobić

0

"znowu zostaniemy z 2 obrońców" że zapytam orientujesz się kto teraz gra u boku Pique?

1

Lenglet a w nim co nie pasuje ? ;)

0

Jovica i spolke. Tam bedzie meczycho.

0

Cos tam choc te trzy sezony im porobi.

5

Na Twicie huczy. Eden u białych. 100 baniek.

2

6.

29

Będzie cholernie ciężko ale jak nie teraz to kiedy Leoś i spółka :)

0

Grają kutfa bez gardy.

1

Totki.

1

"Barca - by w koncu wygrala to trofeum" a skąd Ty to kur...wiesz. Jak mnie wkurwi...takie komentarze.

0

Nie musi byc reklamowany. Ogladam ich co tydzien w lidze.

0

Nie wiem czy taka gra na The Reds wystarczy. Cieszy dzis wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?