derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kurw...odstawcie alko i zostawice sedziego. Nic nie zjebal. Trzymac kciuki a nie jeczec jak Lechia
0
Lecz sie.
1
Gniota pressingiem niestety......
1
W pierwszym nakryl go Semedo czapka. W rewanzu on zostal nakryty.
0
Co nieeee. Arthur nie ma takiej formy jak przed kontuzja za to Vidal zapieprza w pomocy az sie kurzy.
0
Ajaxxxxxxxxx.
0
Mamy to panowie ! Ciężka praca krok po kroku. :)
0
Zawsze cos tam mozna podpatrzec;)
0
No to obejrzymy tego najsilniejszego rywala z jakim przyjdzie nam sie zmierzyc.
9
Tylko jeśli Lechia straci punkty po drodze.
17
Widze jeszcze jeden cel Barcelony ma ten sezon. 20 punktow przewagi nad Białymi :)
1
Ostatni raz sie tak bawilem jak schodzilem po schodach. Poziomice dobre.
1
Niczym? Gra nogami to poziom nizej niz Niemiec.
4
A to oni strajkują dla siebie czy dla uczniów ?
0
albo już wiedzą że transfer tuż tuż ;)
0
Malcom znów zapomniany :(
4
Piszą koledzy i piszą a jedyny ktory sie wyroznial na tle tej szarosci to Vidal. Bylo go wszedzie. Swietny jego mecz. I gdyby nie egoista Messi to moze mialby i bramke.
1
a inna sprawa to płace ;) kasiorka musi się zgadzać niestety żeby w finansach burdelu nie narobić
0
"znowu zostaniemy z 2 obrońców" że zapytam orientujesz się kto teraz gra u boku Pique?
1
Lenglet a w nim co nie pasuje ? ;)
0
Jovica i spolke. Tam bedzie meczycho.
0
Cos tam choc te trzy sezony im porobi.
5
Na Twicie huczy. Eden u białych. 100 baniek.
2
6.
29
Będzie cholernie ciężko ale jak nie teraz to kiedy Leoś i spółka :)
0
Grają kutfa bez gardy.
1
Totki.
1
"Barca - by w koncu wygrala to trofeum" a skąd Ty to kur...wiesz. Jak mnie wkurwi...takie komentarze.
0
Nie musi byc reklamowany. Ogladam ich co tydzien w lidze.
0
Nie wiem czy taka gra na The Reds wystarczy. Cieszy dzis wynik.