0

Obawiam się że organizmu nie oszuka. Zobacz jak Franky zapieprza, wyprowadza gałe a zaraz się cofa do asekuracji. Niech sobie zostanie ten Busi tylko do jakieś rotacji. Bo Franky to młodzian i bardzo rzadko będzie potrzebował odpoczynku.

5

Wzmocnić chłopaka i będzie pożytek :) głowę na szczęścia sam ogarnął.

1

Poniekąd masz rację, ale...Miał kiedyś to coś co nawet przy intensywnym meczu potrafiło zadziałać. Może robił to w wolnym tempie ale był w tym dokładny. Teraz ile on strat, głupich podań notuje. Nie był demonem szybkości nigdy ale miał ten zmysł, umiał się odpowiednio ustawić. A teraz ? Żal patrzeć. Niestety czas robi swoje.

2

Dokładnie. Czasy najlepszego na tej pozycji dawno minęły. Otwórzmy oczy panowie. I nie piszę tego przez pryzmat meczu z The Reds. Poziom obniżył już od sporego czasu. Nie jest już zawodnikiem na pierwsze skrzypce w drużynie. Czas na młodość.

0

Szanuje to co zrobił a nie to co robi. Ewentualnie wejście z ławki to jeszcze przełknę. Ale pierwszego składu nie przeżyję. I nie zapędzaj się z tą legendą ;)

1

Bardzo fajnie napisał na Insta Wichniarek. "Barcelona musi się nauczyć że mecz nie tylko trzeba wygrać piłkarsko ale i wybiegać". A mam wrażenie że naszym się biegać nie chce od x czasu.

20

Szkoda że o cielaku Busquetsie cisza co do odejścia....

7

Poprawiles mi humor. Dzieki.

1

80 to maks co za niego dostaniemy może plus jakieś zmienne

1

Mamy już w jego miejsce :)

0

Przychodzi Ney i ogarnia kuwete. Szach mach. Wniosek. Nie nadaja sie ?

1

Suarez choc biega walczy w odbiorze i pressingu. Malcom? Gdyby grał tyle co Cou to można by go porównywać. Cou nie nadaję się do Barcy, otwórzcie oczy.

0

Bardzo dobrze się czuje. To raczej Ty masz klapki na oczach. Skoro zarząd myśli czy jest dalej potrzebny to chyba coś jest na rzeczy z jego grą ? A może się mylę ? Może spełnia pokładane w nim nadzieje i ciągnie drużynę jak prawdziwy crack. Nie dał nic tej drużynie totalnie nic w tym sezonie. I pryzmat paru w miarę dobrze zagranych meczy nie zmieni mojej opinii. Panie doktorze.

0

Sprzedać zapomnieć że tu był. Niczym totalnie niczym nie ujął. Już bardziej pamiętam sporadyczne występy Malcoma i jego bramki.

0

A ja mam nadzieje ze go sprzedadza.

5

"Interesująca opinia z hiszpańskiego radia: Klopp potrafi budować średnich zawodnikow do tego stopnia, ze w Barcelonie uwierzyli, iż Coutinho jest dobrym piłkarzem"

4

In the coming hours the directors of the club will meet to discuss the future of Ernesto Valverde and other players in the squad. For Coutinho, his last days at Barcelona could have started. [ESPN]

0

Kibice tez i to nie jedną......

0

Mial jebnac na 1:1 i zamknac ten mecz. A nie bawic sie w przekladanie piłki. To mial zrobic.

12

Chyba wszystko zostalo juz napisane. Ale. Oszukany czuje sie oszukany. Kibicujesz tez druzynie ponad 20 lat. Czesto przekladasz wazne badz mniej wazne sprawy by zobaczyc swoja druzyne w tv. Ba. Realizujesz swoje marzenie by zobaczyc ich na zywo. I co? Slyszysz obietnice. Zespolu i kapitana ze LM to priorytet. Wiec czekasz. Czekasz na kolejne mecze. I na taki polfinal. Co w zamian otrzymujesz? Nie napisze bo kazdy widział...

5

A Busi to lepszy? Biega jak paralityk. Gra cialem zerowa. Dobrze ze bedzie Holender.

2

Twoj czas dobieg konca w tej ekipie.

1

Nie gramy nic na wyjazdach od dawna. Messi znika w tych meczach. Ja tam na luzie to ogladam. Z taka gra nie zasługujemy na final i basta.

0

Dobrze ze bedzie De Jong. Busi i ta jego szybkosc.

1

Może i ma 5 gwiazdek ale ten stadion jest mega brudny, mówie o schodach na sektory. Tak ujebanego dawno nie widziałem.

0

raz jedną bramką raz dwoma i nie grali w optymalnym składzie w obu meczach, nie dramatyzuj

17

Zdecydowanie zostawiam Dembusia :)

5

Strata Dembusia równa mniej więcej ze stratą Mo i Firmino ? heh dobre sobie.

0

Potrafić potrafi ale nie w takiej formie jak jest. Nie byłby zbawcą w tym meczu ;)

0

Taki mlodzian a taki szklany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?