0

@QUNJ o to ze jecza. A wiesz czemu? Bo dalej boli ze nam wjebali jak leszczom. Zasluzenie. Brawo The Reds.

1

Dobra kurw...a przestac ryczec dzieciarnia. Slabi czy nie. Brawo dla The Reds zasluzenie.

0

Choc ciche serce mowi Totki to zdrowy ciut wiekszy rozum mowi Live. Chocby za to jak pograliscie z nami. Jak przegrac Barco to z mistrzem. Milego ogladania drugiej polowy.

2

@Momalsino powinna byc? Dobry żart. 

0

@LeoMessi1994 haha misterny plan ale do wykonania ;)

3

Tylko żeby nie zmarnować jego talentu i potencjału. Zdrowaśkę walnę za to.

0

@arcziFCB tak napisał by napisać ;) po co Ci źródło

0

@Misugi14 lipa czyli we wtorek ostatni

0

@Misugi14 a nie 6 jest przypadkiem ?

0

@GeraltzKatalonii Busi? Haha mocny masz humor. 

17

@Odesseiron nazywanie Hazarda najemnikiem bo woli Real ? Serio ?

4

Jest. Brazylia pokonana. Brawo dziewczyny. 

0

@Katalończyk 99 mecz z Las Palmas zaliczony i tercet zaliczony :)

4

@Rewolucja123 Mane chyba nie mogę bo po Cou jakiś tam pakt jest że nie kupujemy zawodników Live do któregoś roku

0

@Szklaner za styl też jesteś mu wdzięczny ?

0

@victor_dziedzic a co masz do niego na tą chwilę ? ocenisz po sezonie

0

@SinMistico wszystkie źródła piszą o Martinezie to czemu sobie głowę Allegrim zawracasz ?

7

@MarcinVeB4 ale to że dają to gdzieś muszą zabrać, bądz dług publiczny zwiększyć. Nie rozumiesz że to się odbije w przyszłości ? Nie wiem ile masz lat. Poczytaj co Gierek dawał i jak się później kraj dźwigał z tego.

13

@MarcinVeB4 Ty widze z tych co pluja im w twarz a udaja ze deszcz pada. 

12

@MarcinVeB4 ze dary finansowe pisu zrujnuna kraj. Juz byl jeden co szastał kasa na lewo i prawo. Gierek sie zwał. 

0

@kerouac dawno sie tak nie uśmialem. Wstydu to nie maja chyba inne osoby ktore powoduja co dzieje sie w tym klubie. 

0

A jak tam obroncy Cou ? Bo widzialem tych szalencow wczoraj przed meczem. Haslo dzis odpali dalej aktualne ?:)

0

Gdzie Busi gdzie Rakitic w tej akcji...

0

@LeoMessi1994 ulał ulał

0

@GenerałXavi i tak to powinno wyglądać, teraz skopany wygląd

3

@Destiny w sedno. Co za tupet dzizys. Aż jestem w szoku.

0

@TheNekro94 dzięki jest :)

0

Ziomusie gdzie obejrzę 1 i 2 odcinek Czarnobyla ? Zapomniałem że mam HBO i wczoraj obejrzałem 3. A jak na złość HBO nie przewiduje powtórek. HBO GO nie mam zaznaczę.

0

@A_Gomesinho_21 test test

14

Jeszcze Liverpool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?