derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@QUNJ o to ze jecza. A wiesz czemu? Bo dalej boli ze nam wjebali jak leszczom. Zasluzenie. Brawo The Reds.
1
Dobra kurw...a przestac ryczec dzieciarnia. Slabi czy nie. Brawo dla The Reds zasluzenie.
0
Choc ciche serce mowi Totki to zdrowy ciut wiekszy rozum mowi Live. Chocby za to jak pograliscie z nami. Jak przegrac Barco to z mistrzem. Milego ogladania drugiej polowy.
2
@Momalsino powinna byc? Dobry żart.
0
@LeoMessi1994 haha misterny plan ale do wykonania ;)
3
Tylko żeby nie zmarnować jego talentu i potencjału. Zdrowaśkę walnę za to.
0
@arcziFCB tak napisał by napisać ;) po co Ci źródło
0
@Misugi14 lipa czyli we wtorek ostatni
0
@Misugi14 a nie 6 jest przypadkiem ?
0
@GeraltzKatalonii Busi? Haha mocny masz humor.
17
@Odesseiron nazywanie Hazarda najemnikiem bo woli Real ? Serio ?
4
Jest. Brazylia pokonana. Brawo dziewczyny.
0
@Katalończyk 99 mecz z Las Palmas zaliczony i tercet zaliczony :)
4
@Rewolucja123 Mane chyba nie mogę bo po Cou jakiś tam pakt jest że nie kupujemy zawodników Live do któregoś roku
0
@Szklaner za styl też jesteś mu wdzięczny ?
0
@victor_dziedzic a co masz do niego na tą chwilę ? ocenisz po sezonie
0
@SinMistico wszystkie źródła piszą o Martinezie to czemu sobie głowę Allegrim zawracasz ?
7
@MarcinVeB4 ale to że dają to gdzieś muszą zabrać, bądz dług publiczny zwiększyć. Nie rozumiesz że to się odbije w przyszłości ? Nie wiem ile masz lat. Poczytaj co Gierek dawał i jak się później kraj dźwigał z tego.
13
@MarcinVeB4 Ty widze z tych co pluja im w twarz a udaja ze deszcz pada.
12
@MarcinVeB4 ze dary finansowe pisu zrujnuna kraj. Juz byl jeden co szastał kasa na lewo i prawo. Gierek sie zwał.
0
@kerouac dawno sie tak nie uśmialem. Wstydu to nie maja chyba inne osoby ktore powoduja co dzieje sie w tym klubie.
0
A jak tam obroncy Cou ? Bo widzialem tych szalencow wczoraj przed meczem. Haslo dzis odpali dalej aktualne ?:)
0
Gdzie Busi gdzie Rakitic w tej akcji...
0
@LeoMessi1994 ulał ulał
0
@GenerałXavi i tak to powinno wyglądać, teraz skopany wygląd
3
@Destiny w sedno. Co za tupet dzizys. Aż jestem w szoku.
0
@TheNekro94 dzięki jest :)
0
Ziomusie gdzie obejrzę 1 i 2 odcinek Czarnobyla ? Zapomniałem że mam HBO i wczoraj obejrzałem 3. A jak na złość HBO nie przewiduje powtórek. HBO GO nie mam zaznaczę.
0
@A_Gomesinho_21 test test
14
Jeszcze Liverpool