derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms 16 lipiec jakos tak
0
@Tomcio wieksze birate od co
0
@DonAndrzejos wypalenie zawodowe ?
1
@lukas10 w sedno :)
0
@dorkizos że sprostuje. Da się dwa razy wejść do tej samej rzeki. Nie da się do tej samej wody ;)
6
@Nigaki tak samo jak topienie się ;)
0
@lukaszbrk obawiam sie ze wcisna makaroniarze
0
2
@Cariones a La Rambla to Ney i Barcelonie lata koło dupy
0
@Odesseiron nie stać bo ? bo Ty tak mówisz ?
1
@Odesseiron toksyczny był u nas też ? nie wydaje mi się, być może cyrki w PSG związane są z wymuszeniem transfery bo to jedyna droga ? Ja tam chętnie bym go znów u nas zobaczył. Ma jakość chłop. I śmieszy mnie takie gdybanie co będzie za rok za dwa. Pożyjemy zobaczymy. Jakby każdy tak wiedział co czeka go w przyszłości świat byłby nie do przyjęcia. Przekonasz się jak będziesz miał żonę :D chyba że już masz to pardonsik.
1
@Mroziu Busi ?? hahahaha.
2
@Andy19 zalando, vangraf
0
@Jurandinho tak odpowiednia jakość zwłaszcza by podbić Europę.
4
Zieloni więc vabank !
0
@Gappeq za taką kase to raczej gdzieś na Bali a nie w Polsce sie męczyć ;)
1
@FabregasOnlyInMyHeart ale w PSG ma pierwszy plac. U nas niekoniecznie. A cały czas podkreśla że chce grać.
0
@Kubox to musi wyjść od administracji ;) a nie od użytkownika
0
@Janiama a coż to za problem ? zlot aut organizowałem na 240 osób ;)
0
@DonAndrzejos nie da sie ogladac
3
"Cadena SER": Philippe Coutinho chce odejść z FC Barcelony!
0
@ksobi mi nie ;)ps...aaa fakt tu Mariusz :D dobra przepraszam kolege wyżej, pomyliłem
3
@Osioł wstyd ! dokładnie smerf ważniak a takie byki wali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@th@les drażni ? to będzie jego kolejnych 5 lat kariery. Bardzo dobrze że chce tą decyzję dokładnie przemyśleć. Nigdzie mu się nie spieszy.
0
@krzychu1526 literek JD, a normalna u mnie dawka to 0.7 na noc łychy
8
@Katalonbar kapitalny pomysł. A De Jonga bym póki co dał do Barcy B niech się ogrywa.
0
Dobry żart.
0
@MarioVeB! Alves wrzutka za to w tym brylował.
0
@QUNJ z nami wiec bylby nie warty nic.