0

@sidzej dwójniak albo trójniak z miodów

0

@krystus48 Dembuś choć potrafi minąć jeden na jednego i zrobić przewagę. Cou to sierotka niestety.

19

Chcialbym pozdrowic fanow wczorajszych upałów. Dzis to chyba kurteczki i kalesony przy tych skromnych 21 stopniach.

0

@Chwytliwy oszukuj sie dalej

0

@Chwytliwy a w Valenci? Tez inny styl?

5

Cou następny z tej serii

34

Łapy precz od jedynego wojownika w drużynie.

5

@FC1899Barca szkoda że nie pracujesz na zewnątrz :) szybko byś zdanie zmienił

1

@Jericho ale mi naprawdę tym nie zaimponujesz ;)

1

@Jericho nie życzę Ci by jebało coś w tą Twoją traweczkę czy dom ;) wtedy byś pomyślał bardziej globalnie. Ale czytając jak pięknie jesteś opalony i jaką masz cerę to może Ty z harcerzy ? Oni tacy zakochani w sobie.

18

@Jericho weź pomyśl zanim drugi raz coś napiszesz. Owszem temp letnie rzędu 24-27 stopni są fajne ale nie 36. Myślisz czemu pietruszka kosztuje 30zł i jest droższa niż egzotyczne owoce ? Pomyślałeś też o rolnikach ? o plantatorach np tytoniu gdzie po ulewach i burzach z plantacji zostało jedno wielkie zero ? Takie temp i wilgotność niesie ze sobą potężne fronty które stają się u nas codziennością. Spalone domy od piorunów, pozrywane dachy od wiatru.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AboveYou w skrócie....piździ, siedź gdzie siedziałeś

0

@Fake69 załatwiłeś to ? dzięki !

0

@Drax tak oglądałem La liga Loca. Nie ma raczej opcji na ich dwóch. Budżet by tego nie wytrzymał :( chyba że Cou lub Dembuś pójdą w rozliczeniu.

0

@LioMessi10 maszyna do obslugi klimatyzacji. Zreszta samego gazu nie da sie zaaplikowac. Musi maszyna najpierw proznie zrobic.

0

@MarioVeB! A co Cie interesuje co ja bredze? Dla mnie Alba z pierwszej czesci sezonu to inny zawodnik niz z drugiej. Moze Ty klapki z oczu ściągnij. Panie nieomylny.

1

@LioMessi10 podlacz maszyne. Nie dziaduj. Zrobi próżnie i przy okazji sprawdzi szczelnosc. Potem nabicie swiezy olej ewentualnie ozonowanie.

2

@Gaucho langelet cichy transfer ze Sturmu Graz.

13

@BarcaFan1998 od połowy sezonu i tak chu....grał.

0

Ruszyła maszyna....

0

@JAACKK zbliża się ? jeśli ma być nasz to już dawno wszystko dopięte ;)

0

@Bamek94 a to działki nie mógłbyś ogarniać jakbyś nie mieszkał z rodzicami ?

0

@Koors dzieciaku :) bawisz mnie, sygnalizację rożnego też widzisz ?

1

@Koors to może obejrzyj z kimś kto nie ma wady wzroku ? Pomoże z interpretacją ;)

2

@Koors do okulisty idź chłopie a nie farmazony piszesz....

4

To się chłopie obudź jak chcesz tu odnosić sukcesy. Bo póki co to kula u nogi.

0

@mysloner nie wiem czy pamiętasz czasy
kupna np Deco. Nie było ani jednej informacji, pach i oficjałka.

0

@LioMessi10 prywatnie do każdego bez skierowania

0

Polacy zaciety boj z makaronami a Wy jakas nedze ogladacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?