derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sidzej dwójniak albo trójniak z miodów
0
@krystus48 Dembuś choć potrafi minąć jeden na jednego i zrobić przewagę. Cou to sierotka niestety.
19
Chcialbym pozdrowic fanow wczorajszych upałów. Dzis to chyba kurteczki i kalesony przy tych skromnych 21 stopniach.
0
@Chwytliwy oszukuj sie dalej
0
@Chwytliwy a w Valenci? Tez inny styl?
5
Cou następny z tej serii
34
Łapy precz od jedynego wojownika w drużynie.
5
@FC1899Barca szkoda że nie pracujesz na zewnątrz :) szybko byś zdanie zmienił
1
@Jericho ale mi naprawdę tym nie zaimponujesz ;)
1
@Jericho nie życzę Ci by jebało coś w tą Twoją traweczkę czy dom ;) wtedy byś pomyślał bardziej globalnie. Ale czytając jak pięknie jesteś opalony i jaką masz cerę to może Ty z harcerzy ? Oni tacy zakochani w sobie.
18
@Jericho weź pomyśl zanim drugi raz coś napiszesz. Owszem temp letnie rzędu 24-27 stopni są fajne ale nie 36. Myślisz czemu pietruszka kosztuje 30zł i jest droższa niż egzotyczne owoce ? Pomyślałeś też o rolnikach ? o plantatorach np tytoniu gdzie po ulewach i burzach z plantacji zostało jedno wielkie zero ? Takie temp i wilgotność niesie ze sobą potężne fronty które stają się u nas codziennością. Spalone domy od piorunów, pozrywane dachy od wiatru.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AboveYou w skrócie....piździ, siedź gdzie siedziałeś
0
@Fake69 załatwiłeś to ? dzięki !
0
@Drax tak oglądałem La liga Loca. Nie ma raczej opcji na ich dwóch. Budżet by tego nie wytrzymał :( chyba że Cou lub Dembuś pójdą w rozliczeniu.
0
@LioMessi10 maszyna do obslugi klimatyzacji. Zreszta samego gazu nie da sie zaaplikowac. Musi maszyna najpierw proznie zrobic.
0
@MarioVeB! A co Cie interesuje co ja bredze? Dla mnie Alba z pierwszej czesci sezonu to inny zawodnik niz z drugiej. Moze Ty klapki z oczu ściągnij. Panie nieomylny.
1
@LioMessi10 podlacz maszyne. Nie dziaduj. Zrobi próżnie i przy okazji sprawdzi szczelnosc. Potem nabicie swiezy olej ewentualnie ozonowanie.
2
@Gaucho langelet cichy transfer ze Sturmu Graz.
13
@BarcaFan1998 od połowy sezonu i tak chu....grał.
0
Ruszyła maszyna....
0
@JAACKK zbliża się ? jeśli ma być nasz to już dawno wszystko dopięte ;)
0
@Bamek94 a to działki nie mógłbyś ogarniać jakbyś nie mieszkał z rodzicami ?
0
@Koors dzieciaku :) bawisz mnie, sygnalizację rożnego też widzisz ?
1
@Koors to może obejrzyj z kimś kto nie ma wady wzroku ? Pomoże z interpretacją ;)
2
@Koors do okulisty idź chłopie a nie farmazony piszesz....
4
To się chłopie obudź jak chcesz tu odnosić sukcesy. Bo póki co to kula u nogi.
0
@mysloner nie wiem czy pamiętasz czasy
kupna np Deco. Nie było ani jednej informacji, pach i oficjałka.
0
@LioMessi10 prywatnie do każdego bez skierowania
0
Polacy zaciety boj z makaronami a Wy jakas nedze ogladacie.