derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Multimedia tak mam.
0
Jestem kibicem Pogoni. Pogoń przegra. Piast odda te punkty w następnym sezonie ;)
3
Tak czytam te wypociny wasze. Olał nas w tamtym roku i bla bla. To teraz niech każdy z nas pomyśli ile razy olał jakąś kobietę czy dziewczynę a potem za nią jęczał. Ludzie to jest życie i pisze ono różne scenariusze. Ok może w tamtym roku zrobił to w niezbyt profesjonalny sposób. Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. To grajek z topu i jeśli zarząd trener widzi dla niego miejsce u nas to przestańcie jęczeć i oceniać. Bo założę się że jak przejdzie i odpali to będzie spust nad spustem jaki to świetny transfer.
0
Zawsze jakaś nutka prawdy może być. Choć ja trzymam kciuki żeby to było prawdą.
0
Nie mówię że jakies mega rzetelne źródło ;)
0
There is no going back: The operation to sell Coutinho and buy Griezmann has been activated.
0
Jak Griz bedzie to Cou na sprzedaż. Alena no z przymrużeniem oka okej ale do końca jakoś mu nie ufam.
0
To kto jeszcze do środka ? Tylko nie pisz że Rakieta ;)
0
There is no going back: The operation to sell Coutinho and buy Griezmann has been activated.
Barça will try to negotiate with Atlético Madrid to avoid paying the striker's release clause and maintain a healthy relationship with them.
Diario Sport
0
Pożegnają Cou
0
Niestety też się tego obawiam. A on tak cieniuje i to nie pierwszy sezon :(
0
Busi out. De Jong w jego miejsce i Vidal w pierwszym. Reszta mi pasuje :)
10
Nie myśl, obserwuj
0
A to może coś się zmieniło. Wcześniej czytałem że ma bana tylko na Italy.
0
I bana ma we Włoszech nie w Hiszpanii ;)
2
Rok psioczenie na Cou ze cienki ze nic nie daje druzynie ze glowa za slaba na Barce ze brak mentalności... Teraz car i crak. Musi zostac bo to nie jego wina ze rok kopal sie po czole tylko trenera.
11
Tak Messi oddaje mu karne by się chłopak przełamał ale chemii nie ma. Wy oglądacie te mecze czy nie ?
3
Nie rozumiem tylko jednego w Twoich dywagacjach. Naprawdę uważasz że Coutinho w Anglii był crackiem ? Grał wyśmienicie ale przeplatał to słabym okresami kolego :) To że jest tam Klopp a u nas klęczący to fakt. Zgoda że Klopp wyciągnął z niego co najlepsze. Ale no kutfa chyba sam z siebie też musi coś dawać prawda? Ile on miał udanych dryblingów przez sezon ? Na palcach byśmy zliczyli. A od kogoś tak technicznego wymaga się udanego dryblingu co stwarza od razu przewagę. Zobacz na Dembusia. Łapał formę mielił obrońców aż miło popatrzeć. Żeby grać w tak potężnej machinie jaką jest Barcelona trzeba oprócz umiejętności mieć zajebiście silną psychikę. Dla mnie jej nie ma. I nie jest to wina trenera choć z Valverde nie sympatyzuje dodam.
4
Hahaha dawno się tak nie uśmiałem. Zrobi rajd aha....posadzi go na ławę bo nie poda do Messiego aha....co Ty chłopie wymyślasz ? To że błyszczał w Anglii nie znaczy jak widać że musi u nas. Dla mnie mentalnie jest cienki. Nie ma głowy, nie dźwiga presji. O tym że jest wolny jak muł to już nie wspomnę. Miał przyjść crack przyszedł grajek który więcej przeszkadza niż robi pożytku. Jak zwalasz winę za jego roczną formę na trenera to gratuluje poczucia humoru. Jakoś Dembuś przed kontuzją wskoczył na właściwy tor. Strzelał, dryblował asystował.
0
Chyba czegoś nie rozumiesz. Może to i dobry grajek ale głowa nie na Barcelonę. Nie potrafi się w niej odnaleźć. Zobacz jak on biega... Ile on piłek do przodu w sezonie zagrał ? 20% sprzedać zapomnieć że tu był.
0
z taka mentalnością jak teraz mają to Valencia może się po nich przejechać
1
Busi nic nic ? :) to po co mu ten Instagram.
5
Pełne wsparcie do czasu kolejnego eurowpierdolu... Masz jaja odejdz sam i wez na klate to ze z Europa nie dajesz sobie rady.
12
Nie nie ma. Mam wrazenie ze jestes tym kibicem ktoremu ktos pluje w twarz a Ty mowisz ze deszcz pada.
0
Gdy jest. A jest? Nie i nie wiadomo kiedy bedzie.
1
To może rolą trenera też jest wpajać drużynie koncentrację. Skoro Klopp widział jak Barca się rozluźnia przy autach rogach a nasz mistrz tego nie widzi to o czym my tu mówimy....
4
Ja piszę o tym co ma być po sezonie nie teraz ;)
1
Chyba średnio czytasz tu posty. Znaczna część piszę że bronią go tylko wyniki a nie wizja gry i styl drużyny. Teraz czara goryczy się przelała i dla mnie całkiem zasadnie. Jak to napisał Ćwiąkała. Smród porażek w takim stylu będzie za tym trenerem ciągnął się do końca jego kariery.
18
Co tu rozstrzygać jeszcze ? Może to dobry i trener ale przerasta go zderzenie z Europą. A Barca to nie drużyna by sycić się tylko LL czy Pucharem Króla. Jesteśmy głodni triumfu w LM.
0
Obawiam się że organizmu nie oszuka. Zobacz jak Franky zapieprza, wyprowadza gałe a zaraz się cofa do asekuracji. Niech sobie zostanie ten Busi tylko do jakieś rotacji. Bo Franky to młodzian i bardzo rzadko będzie potrzebował odpoczynku.