5

@kulek22 8:30 polsat sport jedziesz z powtórką

0

@Kamilos84 zobaczysz Pogoń w tym sezonie

0

@Jonyx jaki kanal?

3

@Piotr89Sand moze czasem pomysl sam niz czytasz brednie prasy

0

@draxidox i wersje global wiec moze byc problem z gwarancja

0

@Copernicus no już mnie właśnie nie dziwi ;)

0

@Nano22 10 hoho to by fajnie było ;) wartościowego oczywiście że nie, ale wysyp maturzystów uświadomił mnie z jakim przedziałem wiekowym mam często do czynienia.

4

@Copernicus a u nas to nie ? wynik matur pokazały mi jaki tu przedział wiekowy dominuje. Już się nie dziwię większości wpisów.

0

@BlAugrAnAPolAnd Busi i wyważenie pomocy hahaah Okulary radzę kupić na kolejny sezon.

0

@Piotr89Sand tylko w LL tak go nie kopali jak we Francji ;)

0

@deyna2018 z 10 razy juz

0

@Piotr89Sand pisales zeby nie zyc przeszloscia a sam to robisz. Nie patrz co bylo. Poczekajmy co bedzie oby z Ney w skladzie.

0

@damian777 nie ma opcji ze Dembusia sprzedadza

1

@Elnuum a ile dali za Cou jakie byly oczekiwania? Co Ty porownujesz. To mial byc crack a nie gacie od kaleson.

2

@Piotr89Sand przeciez Ney nie gral hyhy to o jakim gaszeniu mowa. Tak 200 nie da. Ale da 100 plus Cou. I mi to pasuje.

0

@Crakitic to trzeba sie skupic ciut, Barca chce rat by na Neya zostalo. Madryt rat nie chce wiec pewnie negocjuja.

12

@Piotr89Sand uzasadnij moze bo sportowo Ney gasi Cou jak peta

1

@Rewolucja123 przytył przytył

2

Kubot z Melo w ćwiercfinale. Brawo.

19

Andre to teraz kilka złotych rad do Cou. Bo chłopak ewidentnie idzie Twoją drogą.

1

@Presas poważnie tylko po to żeby robic na nim kasę ? Jakości uważasz nie da ?

12

@Gaucho Ney Griz i dwoch Holendrow minus Cou Umiti. Ja jestem na tak :)

0

@szkutnik91 to zegnamy Umitego w takim wypadku bo kasy inaczej nie bedzie.

1

@R1O a czy to ważne że nie jego ? trzeba budżet spiąć bo oprócz transferów jeszcze jest płaca zawodników. Bez sprzedaży kogoś to nie pyknie.

0

@culesjasiules popieram :)

0

@culesjasiules z drugiej strony ja wole ciszę a potem bum, niż czytać setki bzudr

0

@robsesh Barto mówił że to będzie długie lato i uzbroić się w cierpliwość. Nie wiem po co wierzysz prasie ;)

0

@DonAndresFCB weź to wypluj ;)

0

@DonAndresFCB obstawili że do tego czasu nie będzie go już u nas ;) jedyne logiczne posunięcie

2

tak tak każdemu mówią że nie na sprzedaż :) ciekawe za co robić transfery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?