derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kulek22 8:30 polsat sport jedziesz z powtórką
0
@Kamilos84 zobaczysz Pogoń w tym sezonie
0
@Jonyx jaki kanal?
3
@Piotr89Sand moze czasem pomysl sam niz czytasz brednie prasy
0
@draxidox i wersje global wiec moze byc problem z gwarancja
0
@Copernicus no już mnie właśnie nie dziwi ;)
0
@Nano22 10 hoho to by fajnie było ;) wartościowego oczywiście że nie, ale wysyp maturzystów uświadomił mnie z jakim przedziałem wiekowym mam często do czynienia.
4
@Copernicus a u nas to nie ? wynik matur pokazały mi jaki tu przedział wiekowy dominuje. Już się nie dziwię większości wpisów.
0
@BlAugrAnAPolAnd Busi i wyważenie pomocy hahaah Okulary radzę kupić na kolejny sezon.
0
@Piotr89Sand tylko w LL tak go nie kopali jak we Francji ;)
0
@deyna2018 z 10 razy juz
0
@Piotr89Sand pisales zeby nie zyc przeszloscia a sam to robisz. Nie patrz co bylo. Poczekajmy co bedzie oby z Ney w skladzie.
0
@damian777 nie ma opcji ze Dembusia sprzedadza
1
@Elnuum a ile dali za Cou jakie byly oczekiwania? Co Ty porownujesz. To mial byc crack a nie gacie od kaleson.
2
@Piotr89Sand przeciez Ney nie gral hyhy to o jakim gaszeniu mowa. Tak 200 nie da. Ale da 100 plus Cou. I mi to pasuje.
0
@Crakitic to trzeba sie skupic ciut, Barca chce rat by na Neya zostalo. Madryt rat nie chce wiec pewnie negocjuja.
12
@Piotr89Sand uzasadnij moze bo sportowo Ney gasi Cou jak peta
1
@Rewolucja123 przytył przytył
2
Kubot z Melo w ćwiercfinale. Brawo.
19
Andre to teraz kilka złotych rad do Cou. Bo chłopak ewidentnie idzie Twoją drogą.
1
@Presas poważnie tylko po to żeby robic na nim kasę ? Jakości uważasz nie da ?
12
@Gaucho Ney Griz i dwoch Holendrow minus Cou Umiti. Ja jestem na tak :)
0
@szkutnik91 to zegnamy Umitego w takim wypadku bo kasy inaczej nie bedzie.
1
@R1O a czy to ważne że nie jego ? trzeba budżet spiąć bo oprócz transferów jeszcze jest płaca zawodników. Bez sprzedaży kogoś to nie pyknie.
0
@culesjasiules popieram :)
0
@culesjasiules z drugiej strony ja wole ciszę a potem bum, niż czytać setki bzudr
0
@robsesh Barto mówił że to będzie długie lato i uzbroić się w cierpliwość. Nie wiem po co wierzysz prasie ;)
0
@DonAndresFCB weź to wypluj ;)
0
@DonAndresFCB obstawili że do tego czasu nie będzie go już u nas ;) jedyne logiczne posunięcie
2
tak tak każdemu mówią że nie na sprzedaż :) ciekawe za co robić transfery