derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kapitalne 45 minut. Oby tak dalej
0
Suarez haha moc
0
Ale nas jada jak leszczy
0
Katastrofa. Bez pomyslu bez szybkosci. Inter swietny.
0
Zaklepia sie na smierc. Inter madra obrona i kontry.
0
Mozna wylaczyc.
1
@NeroTFP bardzo bym chciał bo ekipa zacna :)
2
@TheNekro94 no zwłaszcza jak Drzyzga będzie na rozegraniu
1
@Osioł u mnie działa cały czas
0
@Bobo25 27/30
3
@malyras zawsze myslalem ze swiatlowod idzie ziemią
0
@Rewolucja123 a kto mi zabroni pisać ? Jajka sobie jeszcze wyliżcie. Kółeczko wzajemnej adoracji :)
0
@Azi Bo Mou się zrobił celebrytą a Klop to człowiek o innej mentalności. Zresztą co tu porównywać defensywną trenerkę Mou do jakości Klopa. Klop jest idealny do Barcy i przypomnę że o nim tu rozmawiamy. Nie rozumiem po co z Mou wyjeżdżasz. To dziecinne...
0
@Azi tak właśnie tak uważam że w przypadku Klopa jego warsztatu i charyzmy ten klub by powstał z kolan.
0
@YouShouldListenToMe Tylko Tottenham. Jeden mecz który nam wyszedł.
0
@Azi no tak w Dortmundzie przecież też nie odnosił sukcesów, Dortmund za jego kadencji też nie grał świetnej piłki. Dziecinny to Ty jesteś.
2
@Azi oglądając gdzie był Live przed Klopem a gdzie jest teraz i jak gra ?
0
@Bzyczekk Griz ? a skąd Ty możesz to wiedzieć jak gra przy Leo ? Po dwóch meczach to oceniasz ? Co za banialuki. A dwa Suarez to czy jest Leo czy nie gra piach od dłuższego czasu.
0
To bedzie kapitalny sezon....
38
Jak zapomnieć o sobocie ? Ile można pić...Ernesto zrobisz z nas alkoholików.
1
@artur_26 sezon sie zaczal a Ty piszesz o przemeczeniu?
0
Ale mi zaimponował wczoraj Cou. To zupełnie inny piłkarz niż u nas.
1
@Witekk10 bo lubię i co w związku z tym ?
0
@Moriarty totalnie serio
0
@Kubsoleon wiem że było to w planach tylko pytam po co ? na stojąco strzelić bramkę to trudno Granadzie a co dopiero Borussi. Myślę że Perez choć by pobiegał powalczył.
0
@Kubsoleon to jeszcze podaj mi numery w totka jak tak wszystko wiesz ;)
0
@Kubsoleon weź się chłopie ogarnij. Przestał na boisku bezproduktywnie. No chyba że to nazywasz łapaniem rytmu.
2
Boszeeee czemu my gramy takich piach na tych wyjazdach :( wzmacniamy skład a dalej to samo. Żadnego progresu. Dziwi mnie fakt też wpuszczenie Leo. Po co to było ? Jak chłop bez rytmu meczowego. Praktycznie przestał ten czas co wszedł. Już mógł Pereza wpuścić, choć by chłopak powalczył.
0
@escarabajo Valencia nie strzeli
1
@Krzychu1899 ja na meczu MS Niemcy Polska. Masakra co tam za atmosfera.