0

Kapitalne 45 minut. Oby tak dalej

0

Suarez haha moc

0

Ale nas jada jak leszczy

0

Katastrofa. Bez pomyslu bez szybkosci. Inter swietny.

0

Zaklepia sie na smierc. Inter madra obrona i kontry.

0

Mozna wylaczyc.

1

@NeroTFP bardzo bym chciał bo ekipa zacna :)

2

@TheNekro94 no zwłaszcza jak Drzyzga będzie na rozegraniu

1

@Osioł u mnie działa cały czas

0

@Bobo25 27/30

3

@malyras zawsze myslalem ze swiatlowod idzie ziemią

0

@Rewolucja123 a kto mi zabroni pisać ? Jajka sobie jeszcze wyliżcie. Kółeczko wzajemnej adoracji :)

0

@Azi Bo Mou się zrobił celebrytą a Klop to człowiek o innej mentalności. Zresztą co tu porównywać defensywną trenerkę Mou do jakości Klopa. Klop jest idealny do Barcy i przypomnę że o nim tu rozmawiamy. Nie rozumiem po co z Mou wyjeżdżasz. To dziecinne...

0

@Azi tak właśnie tak uważam że w przypadku Klopa jego warsztatu i charyzmy ten klub by powstał z kolan.

0

@YouShouldListenToMe Tylko Tottenham. Jeden mecz który nam wyszedł.

0

@Azi no tak w Dortmundzie przecież też nie odnosił sukcesów, Dortmund za jego kadencji też nie grał świetnej piłki. Dziecinny to Ty jesteś.

2

@Azi oglądając gdzie był Live przed Klopem a gdzie jest teraz i jak gra ?

0

@Bzyczekk Griz ? a skąd Ty możesz to wiedzieć jak gra przy Leo ? Po dwóch meczach to oceniasz ? Co za banialuki. A dwa Suarez to czy jest Leo czy nie gra piach od dłuższego czasu.

0

To bedzie kapitalny sezon....

38

Jak zapomnieć o sobocie ? Ile można pić...Ernesto zrobisz z nas alkoholików.

1

@artur_26 sezon sie zaczal a Ty piszesz o przemeczeniu?

0

Ale mi zaimponował wczoraj Cou. To zupełnie inny piłkarz niż u nas.

1

@Witekk10 bo lubię i co w związku z tym ?

0

@Moriarty totalnie serio

0

@Kubsoleon wiem że było to w planach tylko pytam po co ? na stojąco strzelić bramkę to trudno Granadzie a co dopiero Borussi. Myślę że Perez choć by pobiegał powalczył.

0

@Kubsoleon to jeszcze podaj mi numery w totka jak tak wszystko wiesz ;)

0

@Kubsoleon weź się chłopie ogarnij. Przestał na boisku bezproduktywnie. No chyba że to nazywasz łapaniem rytmu.

2

Boszeeee czemu my gramy takich piach na tych wyjazdach :( wzmacniamy skład a dalej to samo. Żadnego progresu. Dziwi mnie fakt też wpuszczenie Leo. Po co to było ? Jak chłop bez rytmu meczowego. Praktycznie przestał ten czas co wszedł. Już mógł Pereza wpuścić, choć by chłopak powalczył.

0

@escarabajo Valencia nie strzeli

1

@Krzychu1899 ja na meczu MS Niemcy Polska. Masakra co tam za atmosfera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?