derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Aureczek zależy ile wlał ?
0
@Hiacynk słaby widocznie jesteś albo nigdy nad sobą nie pracowałeś skoro piszesz że to bzdura
2
@Hiacynk więcej pracy nad
sobą i nie bedą Cię wkuriwa...takie pytania ;)
0
@itmustbejoke ten sezon i następny
1
@BarcaInfo to po co nam taki grajek
0
@Majkel34 ubogo u Ciebie więc ;)
8
@NaFazieHitman dla lepszego jutra
1
Busi - emocje już zapewnione.
0
@Avada Kedavra no z tego co czytalem ma to byc Agnieszka.
0
@Avada Kedavra Radwańska to inteligentna kobieta. Co Ty porownujesz
0
@Bykunn pogodowe normalne
0
@student97r jebaka w tym wieku fiu fiu
0
@tristan87 11 stopni u mnie
0
Mozna wylaczyc.
0
@Bykunn nie rozśmieszaj mnie. Idz pogadaj z Fliskami słowackimi jak były przed i po euro.
27
@Rewolucja123 Ci przelicza jak Słowakom to będziesz piasek gryzł. Jak najdalej od tej waluty. Niemiecka gospodarka to poczuła to co by z naszą było.
0
Komentarz usunięty
1
@Wittgenstein zmotywowani tez mieli byc po Romie.
0
@lanzador spalony
0
Szybko sie przygoda skonczy z LM w tym sezonie jak tu sie nic nie zmieni. Fajnie jakby zrobic filmik z porownaniem jak Atletico wraca do obrony a jak nasi człapacze.
0
Do poziomu gwiazdorow w końcu bo ile można.
3
Patalachy kurw....
0
@Alicja3500 nie musisz opisywac bo bylem cztery razy. Atmosfera swoje ale takiego syfu to dawno nie widzialem. Zwlaszcza schody i te kupy golebi. Sa dziesiatki piekniejszych stadionow.
0
@Czechuton piekny stadion? Powaznie to piszesz?
11
@10LionelMessi10 czasem zycie jest cenniejsze
0
@Zer0 jak nigdzie więcej nie pracowałeś to dochód utracony
6
@Gomo55 lubie taką ciemnotę jak Ty uświadamiać. Poczytaj a później pisz swoje mądrości.
2
@Odesseiron i tak idą te fejki. Taki głos będzie ważny. Zaliczą go temu który jest wyżej na liście.
7
@derecho moja kobieta ma inne zdanie ;)
1
@jedrek7000 tak bo to pierwsza faza turnieju, od jutra grają już inni ;) zamiast Kaczmarka wolałbym Łukasika.