3

@Aureczek zależy ile wlał ?

0

@Hiacynk słaby widocznie jesteś albo nigdy nad sobą nie pracowałeś skoro piszesz że to bzdura

2

@Hiacynk więcej pracy nad
sobą i nie bedą Cię wkuriwa...takie pytania ;)

0

@itmustbejoke ten sezon i następny

1

@BarcaInfo to po co nam taki grajek

0

@Majkel34 ubogo u Ciebie więc ;)

8

@NaFazieHitman dla lepszego jutra

1

Busi - emocje już zapewnione.

0

@Avada Kedavra no z tego co czytalem ma to byc Agnieszka.

0

@Avada Kedavra Radwańska to inteligentna kobieta. Co Ty porownujesz

0

@Bykunn pogodowe normalne

0

@student97r jebaka w tym wieku fiu fiu

0

@tristan87 11 stopni u mnie

0

Mozna wylaczyc.

0

@Bykunn nie rozśmieszaj mnie. Idz pogadaj z Fliskami słowackimi jak były przed i po euro.

27

@Rewolucja123 Ci przelicza jak Słowakom to będziesz piasek gryzł. Jak najdalej od tej waluty. Niemiecka gospodarka to poczuła to co by z naszą było.

0

Komentarz usunięty

1

@Wittgenstein zmotywowani tez mieli byc po Romie.

0

@lanzador spalony

0

Szybko sie przygoda skonczy z LM w tym sezonie jak tu sie nic nie zmieni. Fajnie jakby zrobic filmik z porownaniem jak Atletico wraca do obrony a jak nasi człapacze.

0

Do poziomu gwiazdorow w końcu bo ile można.

3

Patalachy kurw....

0

@Alicja3500 nie musisz opisywac bo bylem cztery razy. Atmosfera swoje ale takiego syfu to dawno nie widzialem. Zwlaszcza schody i te kupy golebi. Sa dziesiatki piekniejszych stadionow.

0

@Czechuton piekny stadion? Powaznie to piszesz?

11

@10LionelMessi10 czasem zycie jest cenniejsze

0

@Zer0 jak nigdzie więcej nie pracowałeś to dochód utracony

6

@Gomo55 lubie taką ciemnotę jak Ty uświadamiać. Poczytaj a później pisz swoje mądrości.

2

@Odesseiron i tak idą te fejki. Taki głos będzie ważny. Zaliczą go temu który jest wyżej na liście.

7

@derecho moja kobieta ma inne zdanie ;)

1

@jedrek7000 tak bo to pierwsza faza turnieju, od jutra grają już inni ;) zamiast Kaczmarka wolałbym Łukasika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?