derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mozna wylaczyc haha
2
@SamuraJack Socha dla mnie debeściak
0
@Jordi10 dokładnie. Sami sobie sa winni. Więcej tego węgla u nich....
0
@ArterkHD mam ale dla mnie ciut za slodki. Wole zywsze perfumy
1
@tristan87 to chyba małe masz pojęcie o dobrym kinie
2
@JimMorrisonFCB totalny. Nic się nie dzieje poza końcówka. Dialogi dramat. Na tvn 7 teraz zaczyna się porządne kino.
2
Można darować sobie Psy 3. Tragedia.
0
@sniper16x ide na 20
6
@klemens100 kolejny z pisowiec został dyrektorem stoczni szczecińskiej a wiedzę w tym temacie ma "kolosalną"
0
@KamQiX wiedza :)
0
Administracja to ogarnie te błędy na mobilnej w końcu...
0
@Maniek9444 nie zagra ani minuty
2
@LuisSalvano czas pooglądać ligę angielską ;) tam jest lepszy lewy obrońca
0
@kazbychu nie bawie sie w Stonoge. Kto chce to poszpera i znajdzie.
12
@banann16 Owsiak czysty? A to dobre...poszperaj dobrze w necie
50
"Gdy grałem w Lazio, po jednym z treningów zostałem pozbierać piłki do worka. Kilku młodych piłkarzy zaczepiło mnie, pytając dlaczego to robię, przecież mamy człowieka od sprzętu. Pomyślałem sobie - mają po dwadzieścia lat i nie mogą pomóc człowiekowi, który jest po sześćdziesiątce? Nie wpadli na ten pomysł, bo nikt im za to nie zapłacił. Gdyby poprosił ich o to sponsor, którego buty reklamowali - nie zastanawialiby się nawet sekundy.
Tego dnia po raz pierwszy pomyślałem o zakończeniu kariery. Futbol, którym cieszyłem się jako dzieciak, przestał istnieć. Stał się dodatkiem do szybkich aut, drogich gadżetów i linii odzieży nazywanych nazwiskami piłkarzy. Kochałem futbol za jego prostotę, a poczułem, że stał się machiną do zarabiania pieniędzy."
-Miro Klose
2
@MarioVeB! dobra kadencja - bawisz mnie jak nikt na tym łez padole
1
@zaba107 Nie przesadzasz ? zaprosili na rozmowę podziękowali za współprace, co mieli jeszcze zrobić ? tak się chyba zwalnia trenerów ? Czy się mylę.
6
Normalnie czytam i się uśmiecham do monitora. Ilu tu teraz obrońców stylu zwolnienia Valverde. Mogli mu powiedzieć że jego pozycja jest zagrożona że miękko mu się koło dupy robić. To spójrzmy na to z innej strony. Czy trener nie mógł się tego spodziewać widząc jaką kaszanę gra jego zespół. Czy nie czyta mediów jak większość widzi Barcelonę pod jego rządami ? Czy nie miał w głowie tego co zrobił w LM i głosów że po tamtym sezonie powinien godnie i w spokoju odejść. Czy nie czuł że nic już nie daje tej drużynie że brak motywacji ? Więc skoro przegrywa się wygrany mecz bo mentalność zawodników jest na poziomie 0 i coś w pęka to czemu jest wielce zdziwiony. Bartuś przeanalizował w głowie sytuację i podjął decyzje. Ktoś być może puścił farbę pismakom i wyszło w świat szybciej niż powinno. Ale po co teraz jechać po Bartku ? Przecież każdy tego chciał.
24
Dobra już przestańcie się mazać jak dzieci. Każdy chciał zwolnienia Valverde to macie. Styl zwolnienia jaki był taki był. Teraz zobaczymy co nowa miotła potrafi wykrzesać z tych grajków.
0
@Fanatyk666 ale nigdy zaden jak bylismy na 1 miejscu w lidze
2
@AlvaroHanso w jakim Ty świecie żyjesz. Kasa misiu kasa robi swoje
1
@AmigoBlancos po co sie tłumaczysz ;) ja tam na stronie Realu też siedzę bo lubie ową lekturę. To takie polskie kur...każdemu zaglądać do życia i oceniać.
0
@lukasik17 ręka od barku do lokcia wiec chyba nie powinno bolec
0
@lukasik17 Szczecin Dziura Tattoo
3
@Kuczek nigdzie nie napisalem ze moja kobieta tym bardziej jej imie
2
@kerouac nie umiem tu wrzucać zdjęć haha. Ale w skrócie związana kobieta ;)
0
Jutro moja pierwsza dziara. Stresik jak przed maturą.
0
Hehehehe hehehehe
0
Fajny meczyk. Nie spodziewalem sie. Tadam