0

@kamson24 nie zgapiaj tekstu który tam napisalem

2

Szybkość jasne..

1

@HighestInTheRoom w Chinach pałowali jak w stanie wojennym jak ktoś wylazł na ulicę. W Europie to nie przejdzie więc dużo dłużej będziemy z tym syfem.

2

@FC1899Barca dokładnie. Chiny i prawda. Oj ludzie nie bawcie się w pelikanów.

0

@Kuczek mieszkam koło Kołobrzegu i co nieco wiem ;)

0

@Kuczek źle ująłem, chodziło mi że będą odwołane, nie odbędzie się sunrise na 100%

0

@msmsms oczywiście tak jak sunrise, nawet jak to się uspokoi to nie będą ryzykować ze to znów wybuchnie

0

Ależ gra ta nasza młodzież. Jechać z tą Brazylią

1

@DaPi czytając ludzi którzy skorzystali z lotów powrotnych to tylko zostaje albo modlitwa albo najebka ;) z samolotu każdym albo pociągiem albo taxi czy prywatne auta. Kapitalne kwarantanna :D

0

@NeroTFP Zachodniopomorskie 17, nie wiem czy nie brac koca i na plaże nie jechać

0

@Avada Kedavra już Lot obniżył ceny ;)

0

Ładnie Valencia zapłaciła za wyjazd do Bergamo. 1/3 drużyny zarazona.

7

@macio_944 hahaha do normy ? chlopie o czym Ty mówisz. Jak do lata w miarę spokojnie będzie to cud. Chiny walczyły i dalej walczą a to juz ponad 3 miesiące i tam jest dyscyplina.

0

@Explode ufff to dobrze bo na śpiocha słuchałem :D

2

W Hiszpanii 8 tys zakażonych w dobę?? Dobrze słyszałem w tvn24

1

@cchesterr43 w sumie może i racja, poczekam jeszcze

0

@cchesterr43 to widziałem. Ale dlugerminowa nic juz takiego nie pokazuje. A szkoda mi nowych zimówek jak teraz cały tydzień ponad 15

0

Do kierowców. Patrząc na temp w przyszłym tygodniu zmieniacie już bambosze na letnie?

0

@NeroTFP wyjść możesz oby tylko nie w skupisko ludzi. Ja właśnie spaceruje nas Bałtykiem

0

@Walker też oglądam

8

@creative7 Polska 1600 testow Niemcy 220tys. Chyba wszystko jasne

0

@kerouac a ludzie też mają mózgi no może nie wszyscy. Zdają sobie sprawę że zagrożenie jest duże a te 64 to tylko potwierdzone. Liczba zakażonych jest zdecydowanie większą.

0

Polecam całość a jak nie to do 22 minuty ;) https://m.cda.pl/video/478777733
od razu napiszę że skłaniam się od początku do takiej wersji jak było i w przypadku Sars

30

@Karlik08 zlikwiduj typa

1

@kewin o masz teraz czytam że czekają na decyzję władz norweskich, sory więc to jednak nie jest potwierdzone

0

@Gomess tak jest

0

Skoki też odwołane dziś i zakończony sezon. A tak uwielbiam loty. ehhh

8

@Avada Kedavra mnie wczoraj uszczęśliwiło :)

2

@Jaca27 nie godziny tylko by sloty swoje utrzymać

4

@damiano996 bo dzieci łatwo go przenoszą bezobjawowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?