2

21:30 na sportklubie finał mistrzostw świata w loteczki. Tak dla przypomnienia żeby od piłki się oderwać.

6

@Allbi dać się chłopakom wyszaleć

3

@Colon Bydgoszcz

0

@DonMatteo901 musi Robcio mniej Domu z papieru oglądać i wszystko się jakoś ułoży.

4

Napoli to się po nich przejedzie

0

Gdzie kupię taka koszulkę co mają rezerwowi?

0

@Batista jakbyś miał takie plecy Pisu za sobą jak on ma to też byś sobie gadał co Ci ślina na język przyniesie. Tylko ciemny naród myśli że jest zupełnie inaczej.

1

@masik86 chyba blanta

1

@Bernard777 no a nasza pomoc to kręci takie staty nawet z Espanyolem....

0

@FCBeSeM aż się kolejki skończą

3

@LukaszFan weź się zastanów co Ty piszesz. PiS z Dudusiem to kolejne lata monopolu.

0

@Trojanek23 oj ludzie ludzie. Prezydent i partia rządząca z jednego obozu to najgorsza chuj.ia

0

@Moriarty jak Komorowski miał wetować jak rządziło PO. Hahaha pomysl.

1

@tadzik447 nie ale choć nie będzie podpisywał wszystkiego co PiS sobie wymyśli.

1

@baczmus w Rewalu też stoją w kolejce

5

Dojdzie zagranica to Duda pa pa

0

Maliniak plus dwa ehhh

1

@mrboom Nivea w kulce. Plakietka biało czarna

0

@elmayakos lepszego kabaretu dawno nie oglądałem. Więc co wieczór oglądam szczyt hipokryzja kabaretowej.

3

@Bobrowik 65 tys Trzaskowskiemu wypomnieli ale o 70mln za nieodbyte wybory to już chu.... tam

1

0

Co pobieg ten z Cracovi

4

@Pogba bo to wafel i tchórz. Odpowiada na pytania które zna.

0

@Tuc ale 90 minut wytrzymuje.. To ważne.

0

@Mroziu jak będzie w jego wieku to zobaczymy czy go nie nakryje ;)

7

@Mroziu Pedro to nakryje czapką

3

Nie ma nic lepszego na sen niż mecze Barcelony ehhhh.

5

@D_Myrdal Duda to instancja prawdomówności hahahah

0

@antymadrista1 on to akurat był biznes ;) miał przyjść i odejść

0

@Fifty Pustelnik.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?