derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
21:30 na sportklubie finał mistrzostw świata w loteczki. Tak dla przypomnienia żeby od piłki się oderwać.
6
@Allbi dać się chłopakom wyszaleć
3
@Colon Bydgoszcz
0
@DonMatteo901 musi Robcio mniej Domu z papieru oglądać i wszystko się jakoś ułoży.
4
Napoli to się po nich przejedzie
0
Gdzie kupię taka koszulkę co mają rezerwowi?
0
@Batista jakbyś miał takie plecy Pisu za sobą jak on ma to też byś sobie gadał co Ci ślina na język przyniesie. Tylko ciemny naród myśli że jest zupełnie inaczej.
1
@masik86 chyba blanta
1
@Bernard777 no a nasza pomoc to kręci takie staty nawet z Espanyolem....
0
@FCBeSeM aż się kolejki skończą
3
@LukaszFan weź się zastanów co Ty piszesz. PiS z Dudusiem to kolejne lata monopolu.
0
@Trojanek23 oj ludzie ludzie. Prezydent i partia rządząca z jednego obozu to najgorsza chuj.ia
0
@Moriarty jak Komorowski miał wetować jak rządziło PO. Hahaha pomysl.
1
@tadzik447 nie ale choć nie będzie podpisywał wszystkiego co PiS sobie wymyśli.
1
@baczmus w Rewalu też stoją w kolejce
5
Dojdzie zagranica to Duda pa pa
0
Maliniak plus dwa ehhh
1
@mrboom Nivea w kulce. Plakietka biało czarna
0
@elmayakos lepszego kabaretu dawno nie oglądałem. Więc co wieczór oglądam szczyt hipokryzja kabaretowej.
3
@Bobrowik 65 tys Trzaskowskiemu wypomnieli ale o 70mln za nieodbyte wybory to już chu.... tam
1
@Kapitan hawk 20zł
0
Co pobieg ten z Cracovi
4
@Pogba bo to wafel i tchórz. Odpowiada na pytania które zna.
0
@Tuc ale 90 minut wytrzymuje.. To ważne.
0
@Mroziu jak będzie w jego wieku to zobaczymy czy go nie nakryje ;)
7
@Mroziu Pedro to nakryje czapką
3
Nie ma nic lepszego na sen niż mecze Barcelony ehhhh.
5
@D_Myrdal Duda to instancja prawdomówności hahahah
0
@antymadrista1 on to akurat był biznes ;) miał przyjść i odejść
0
@Fifty Pustelnik.com