derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Visca el Barca !! Już rano poruszyłem ten temat. To się robi chore. Ok rozumiem kasa z reklam ale one atakują za każdym kliknięciem.
0
@Hosh a do tej googlowskiej wbudowanej nic ciekawego nie ma?
1
Panowie jaki skuteczny program na androida do blokowania reklam? Bo już męczy mnie przeglądanie tej strony...
2
Grubo Leoś. Jak tu grać sezon w takiej atmosferze..
0
@Tomek54321 już nie chciałem tego dodawać...czysta hipokryzja. Tak to wyzwiska, tak jęczenie że brak rewolucji. Jest to teraz ronią łzy i niedowierzania jak mogliśmy oddać takkkiego zawodnika. Odpowiem. Normalnie. Swoje w klubie zrobił i chwała mu za to. Czas na zmiany panowanie zmiany.
7
Naprawdę 3/4 z Was tak czytając, płacze bo Amigos odszedł?
0
@FCBCzarnuH tylko że ten zarząd nie ma argumentów :/ Amigos powiedzą twarde nie i co im zrobią
0
@Majsteer rozsądnie tylko drabinka płacowa nie odżyje z Amigos
1
Bareja....
0
@Bartunek chyba tylko za nazwę, bo nie za styl
0
@olikwierk10 nie wiem czy jest nawet w pierwszej 10 więc taki Depay to będzie tu gwiazdą hahah :D
0
@Mario96w średnio przejdzie smalec wedzonym, nie Polecam
0
@Kuczek po to by grać ? Bo jest euro są eliminacje do MS ? Dzban i tyle
5
Milk nie idzie do Romy więć Dżeko nie odejdzie. Jest szansa że Juve jednak gryzonia skusi :D
0
@TheNekro94 raczej zastrzelony za, taka napasc
0
@Tomo1989 wiesz co to jest mecz o stawkę? Rozumiesz te pojecie
3
@Tomo1989 tylko z kim te bramki strzela. W meczach o stawkę go nie ma
2
@emeu do boju Portowcy
0
@Ghotti eee podpieczony boczek must have
0
@ArterkHD gomez zalando vangraf
0
@Sebolinho dozowali to później, nie pamiętasz jak było na początku jak to zapieprzaja na treningach
0
Romulad na litośc boską mnie tej intensywności na treningach bo po piątej kolejce będą bez sił. Dozuj to chłopie dozuj.
3
@NaFazieHitman jak wyłączyli transpondery to kontroler nic nie widział, ale nie pamiętam jak było w tym przypadku
1
@Jaca27 co drugie krzesło i cały seans w masce. Mulitkino Szczecin
8
@Geble jaki słoń, matko....
0
@pokemon227 weź wyjdź jak masz pisać takie bzdury.
1
No nie....no kur...nie - od razu mam słynny cytat
0
@Bykunn na a2 też są zakazy przed i za Poznaniem i mają to gdzieś
0
@Bykunn a czy ja napisałem że na każdej? Nie przeczyta taki sensu wypowiedzi i swiruje. Napisałem o karaniu tam gdzie jest zakaz a i tak się wpieprzają na lewy pas
0
@Bykunn Ty tak na serio? Znaki kolego znaki to regulują