0

@Visca el Barca !! Już rano poruszyłem ten temat. To się robi chore. Ok rozumiem kasa z reklam ale one atakują za każdym kliknięciem.

0

@Hosh a do tej googlowskiej wbudowanej nic ciekawego nie ma?

1

Panowie jaki skuteczny program na androida do blokowania reklam? Bo już męczy mnie przeglądanie tej strony...

2

Grubo Leoś. Jak tu grać sezon w takiej atmosferze..

0

@Tomek54321 już nie chciałem tego dodawać...czysta hipokryzja. Tak to wyzwiska, tak jęczenie że brak rewolucji. Jest to teraz ronią łzy i niedowierzania jak mogliśmy oddać takkkiego zawodnika. Odpowiem. Normalnie. Swoje w klubie zrobił i chwała mu za to. Czas na zmiany panowanie zmiany.

7

Naprawdę 3/4 z Was tak czytając, płacze bo Amigos odszedł?

0

@FCBCzarnuH tylko że ten zarząd nie ma argumentów :/ Amigos powiedzą twarde nie i co im zrobią

0

@Majsteer rozsądnie tylko drabinka płacowa nie odżyje z Amigos

1

Bareja....

0

@Bartunek chyba tylko za nazwę, bo nie za styl

0

@olikwierk10 nie wiem czy jest nawet w pierwszej 10 więc taki Depay to będzie tu gwiazdą hahah :D

0

@Mario96w średnio przejdzie smalec wedzonym, nie Polecam

0

@Kuczek po to by grać ? Bo jest euro są eliminacje do MS ? Dzban i tyle

5

Milk nie idzie do Romy więć Dżeko nie odejdzie. Jest szansa że Juve jednak gryzonia skusi :D

0

@TheNekro94 raczej zastrzelony za, taka napasc

0

@Tomo1989 wiesz co to jest mecz o stawkę? Rozumiesz te pojecie

3

@Tomo1989 tylko z kim te bramki strzela. W meczach o stawkę go nie ma

2

@emeu do boju Portowcy

0

@Ghotti eee podpieczony boczek must have

0

@ArterkHD gomez zalando vangraf

0

@Sebolinho dozowali to później, nie pamiętasz jak było na początku jak to zapieprzaja na treningach

0

Romulad na litośc boską mnie tej intensywności na treningach bo po piątej kolejce będą bez sił. Dozuj to chłopie dozuj.

3

@NaFazieHitman jak wyłączyli transpondery to kontroler nic nie widział, ale nie pamiętam jak było w tym przypadku

1

@Jaca27 co drugie krzesło i cały seans w masce. Mulitkino Szczecin

8

@Geble jaki słoń, matko....

0

@pokemon227 weź wyjdź jak masz pisać takie bzdury.

1

No nie....no kur...nie - od razu mam słynny cytat

0

@Bykunn na a2 też są zakazy przed i za Poznaniem i mają to gdzieś

0

@Bykunn a czy ja napisałem że na każdej? Nie przeczyta taki sensu wypowiedzi i swiruje. Napisałem o karaniu tam gdzie jest zakaz a i tak się wpieprzają na lewy pas

0

@Bykunn Ty tak na serio? Znaki kolego znaki to regulują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?