derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! jak tam panie Messi :D byłeś już u okulisty ?
2
Dembusia bym chciał na skrzydełko.
0
@Majkel34 no z tym końcem to bym nie przesadzał...3 lata to szmat czasu
0
@Kwiatek67 bszydko piszesz
1
@Kwiatek67 masz rację to tylko Twoja wrażenie
0
@max1982 zwiększ dawkę ibupromu, do Bożego Narodzenia powinno być dobrze
2
@MaFCB dobre :D choć nie chciałbym czuć jego rozczarowania
2
@against_modern_football wcześniej wydaje mi się był vsc
0
Przesadzony jest ten Hamilton i jego auto. Znów ich wydymał
2
@MarioVeB! Tobie to nawet okulista nie pomoże. Chyba że pożyczysz okulary od Stępnia z 13 posterunku.
8
@RR kibicuje też drużynie od 1994roku. Wielu odchodziło i była mowa po Barcelonie. Przetrwała? Odpowiedź sobie sam. Jest geniuszem owszem zrobił wiele. Ale jak nie ma motywacji to i jego geniusz nie pomoże. To był błąd że został i zdania nie zmienię. Jego mental jest tragiczny. Żadnej radości żadnego uśmiechu. Pewnie strzeli wiele bramek. Drużynie jak wczoraj raczej średnio pomaga.
2
@VeB 1899 bo najważniejszy został. Samolub nie biega nie wraca itd można wymieniać.
0
Nie no kur....Griz
0
Ale pileczka od Longlusia
5
@DonMatteo901 prezydent Szczecina wyraził zgodę na handel przy cmentarzach od wtorku do niedzieli. Sprzedawcy również nie poniosą opłat za miejsca handlowe.
0
@Nieznajomy patrząc teraz na trening to niespodzianki nie przewiduje
0
@Janiama to już po Bożym Narodzeniu
0
@geass ale jest formuła. 10 trening 14 kwalifikacje więc można się odmóżdżyć jak ktoś lubi
1
@cules_ a teraz to nie ma masakry hahah.
0
@tomono to oszukali mnie
0
@tomono Dz. U. 2020. 1845 wersja od 20 października 2020. Art 36 czyli tam się nic nie zmieniło?
0
@tomono obudź się. Teraz tak mówi że dobrowolna. Poczytaj ustawę co podpisali.
0
Pięknie. Będą na chama szczepić. Kapitalnie to sobie wymyślili.
2
@damiano16398 przecież ja nawet nie wiem kto to :D nie wyczułeś sarkazmu młody ;)
3
@Kuczek kelner z Amsterdamu
1
@MesQueUnClub_87 to wszystko filmy ? bo może coś na weekend by człowiek wykorzystał
4
@Varg nie do upilnowanie, zobaczcie ile jest filmików jak kobiety kręcą prowodyrów rzucających butelkami w policję. Pod kobitki wszystko się podłącza niestety. Idą w słusznej sprawie ale odbiór ich protestu zaraz zrobi się krzywy przez inne osoby.
4
@JoeBlack Jarek nawet tu ma swoich ludzi? Apokalipsa.
0
@eydem żadnego zwolenianie, dzwonisz do sanepidu i oni wysyłają pismo do pracodawcy, chyba że masz swoją działalność to do ciebie
0
@AV0CAD0 nie