0

@MarioVeB! jak tam panie Messi :D byłeś już u okulisty ?

2

Dembusia bym chciał na skrzydełko.

0

@Majkel34 no z tym końcem to bym nie przesadzał...3 lata to szmat czasu

0

@Kwiatek67 bszydko piszesz

1

@Kwiatek67 masz rację to tylko Twoja wrażenie

0

@max1982 zwiększ dawkę ibupromu, do Bożego Narodzenia powinno być dobrze

2

@MaFCB dobre :D choć nie chciałbym czuć jego rozczarowania

2

@against_modern_football wcześniej wydaje mi się był vsc

0

Przesadzony jest ten Hamilton i jego auto. Znów ich wydymał

2

@MarioVeB! Tobie to nawet okulista nie pomoże. Chyba że pożyczysz okulary od Stępnia z 13 posterunku.

8

@RR kibicuje też drużynie od 1994roku. Wielu odchodziło i była mowa po Barcelonie. Przetrwała? Odpowiedź sobie sam. Jest geniuszem owszem zrobił wiele. Ale jak nie ma motywacji to i jego geniusz nie pomoże. To był błąd że został i zdania nie zmienię. Jego mental jest tragiczny. Żadnej radości żadnego uśmiechu. Pewnie strzeli wiele bramek. Drużynie jak wczoraj raczej średnio pomaga.

2

@VeB 1899 bo najważniejszy został. Samolub nie biega nie wraca itd można wymieniać.

0

Nie no kur....Griz

0

Ale pileczka od Longlusia

5

@DonMatteo901 prezydent Szczecina wyraził zgodę na handel przy cmentarzach od wtorku do niedzieli. Sprzedawcy również nie poniosą opłat za miejsca handlowe.

0

@Nieznajomy patrząc teraz na trening to niespodzianki nie przewiduje

0

@Janiama to już po Bożym Narodzeniu

0

@geass ale jest formuła. 10 trening 14 kwalifikacje więc można się odmóżdżyć jak ktoś lubi

1

@cules_ a teraz to nie ma masakry hahah.

0

@tomono to oszukali mnie

0

@tomono Dz. U. 2020. 1845 wersja od 20 października 2020. Art 36 czyli tam się nic nie zmieniło?

0

@tomono obudź się. Teraz tak mówi że dobrowolna. Poczytaj ustawę co podpisali.

0

Pięknie. Będą na chama szczepić. Kapitalnie to sobie wymyślili.

2

@damiano16398 przecież ja nawet nie wiem kto to :D nie wyczułeś sarkazmu młody ;)

3

@Kuczek kelner z Amsterdamu

1

@MesQueUnClub_87 to wszystko filmy ? bo może coś na weekend by człowiek wykorzystał

4

@Varg nie do upilnowanie, zobaczcie ile jest filmików jak kobiety kręcą prowodyrów rzucających butelkami w policję. Pod kobitki wszystko się podłącza niestety. Idą w słusznej sprawie ale odbiór ich protestu zaraz zrobi się krzywy przez inne osoby.

4

@JoeBlack Jarek nawet tu ma swoich ludzi? Apokalipsa.

0

@eydem żadnego zwolenianie, dzwonisz do sanepidu i oni wysyłają pismo do pracodawcy, chyba że masz swoją działalność to do ciebie

0

@AV0CAD0 nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?