0

@koksik2700 dokładnie podzielam Twoje zdanie

28

@Zoker celebrytów ? ten gest ma większy sens wystarczy chwile pomyśleć ;)

91

"Niesłusznie skazany na 18 lat więzienia Tomasz Komenda korzysta z życia po upragnionym wyjściu na wolność. W czwartek zjawił się na meczu Ligi Narodów pomiędzy Polską a Bośnią i Hercegowiną. Jego obecność nie przeszła bez echa. Po końcowym gwizdu do Komendy podszedł bowiem Jacek Góralski. Piłkarz reprezentacji Polski wręczył Tomkowi swoją meczową koszulkę, która bez wątpienia będzie stanowiła bezcenną pamiątkę. Ponadto Góralski zaprosił Komendę na kolejne zgrupowanie. "

Brawo.

6

Może i te PO było zjeba... Kradli, afery, mieli swoje za uszami. Ale to co wyczynia ten PiS z Hitlerem ówczesnych czasów na czele to się nie mieści w kanonach... niczego.

0

@swiechu97 nie będą w tym modelu, od serii 40 jest kicha

0

@swiechu97 słaba, weź p30pro

0

@Ojciec5tkidzieci ale od 19 w sobotę możesz jeszcze iść haha

0

1

@Malkey95 nie pij żadnego alko. Puści w locie i bedziesz sie gorzej czuł. Słuchawki na uszy, ulubione piosenki choć ja sobie kabarety pozgrywałem do oglądania. Nie patrz przez okno. Żuj gumę. I przygotuj się na lekki ucisk na piersiach bo inaczej sie ciut oddycha w samolocie i uczucie podnoszenia flaków jak wystartuje. Ale nie jest to jakoś mega odczuwalne.

2

@FCB24 jak czytam taki wpis że Lewy nie powinien mieć pewnego miejsca w Reprezentacji to zastanawiam się co taki ktoś jak Ty robi na stronie poświęconej piłce nożnej. Bo wydaje mi się że mało ją rozumiesz i wiedzę masz niewielką.

0

@Janiama ale się grajek zrobil

3

@darek60 trenerzy widzą też zawodników na treningu ;)

1

@Borneo moc dobre sobie, myślisz ze to klucz do zwycięstwa w tenisie?

1

Oglądając drugi półfinał to Iga na stojąco to wygra. Słabiutkie spotkanie.

2

@macio_944 Kondon i tyle

0

@DarekFCBnaZawsze na fokus Tv uwielniam Rolnicy z Podlasia. Mega serial.

4

Domagalik juz pewnie mokra

0

@cchesterr43 czytałeś książkę?

1

@Cariones dobrze Mati dał

1

Coś na odmóżdżenie :) słucham i słucham.....


0

Fantazja fantazja bo fantazja jest od tego :)

0

@IronSanHybrid no Ci rolnicy a odpowiedzialność dzięki tym rolnikom jest zbiorowa :D więc i ogół teraz cierpi

1

@escarabajo dawno rozumiem przecież tu nic skomplikowanego, a to że sobie gdybym i sięgam pamięcią do takiego meczu to takiej moje ja ;)

2

@Mario96w ja 41 i sąsiedzi pomagają mi się ubrać ;)

3

@IronSanHybrid nie zawinili ? A kto pisiorków wybrał ;)

0

@escarabajo kiedyś był taki mecz oczywiście friendly ale nie pamiętam kto z kim pykał

2

Ale bym obejrzał taki finał Iga konta Rafa

1

@Don-Corleone święta racja kolego świata racja, tam na tej stacji to by człowiek przystanął pomyślał na całym sensem tego życia :D

0

@paquito88 widzę że nie trzymasz ciśnienie małolacie. Ja nie mam tu żadnych żali bo mnie to wali czy to będzie otwarte czy nie. Napisałem tylko na początku że za ten dzień ma się inny wolny. I jakie głupie teksty żeby sklepy byly otwarte ? hahaha coś za dużo masz emocji i pojeb..ali Ci się userzy co kto pisze. A mój tyłek sie nie martw bo ruch mam codzienie po pracy na siłowni. Masz umowę - masz. To zapierdzielaj na złotówki a nie jęczysz jak pizduś w necie.

1

@bartekvisca Olga Olesek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?