0

@MensculinVeB bo wyprzedają się na autostradach mimo że mają zakaz?

0

Gollllllllllllllllll

3

@MrShakira on nigdy już nie będzie zdrowy bez operacji a do tego rusza się jak kloc, 20 baniek plus on i świetny deal

7

Jak on po takich słowach chce grać cały sezon w tych barwach... Kwas będzie gonił kwas.

1

@Kuracjusz ładnie odjb.. przy piątku

0

@kuz niżej już jest opisane ;)

4

@PatrykGhost jak może odejść za darmo skoro ma rok kontraktu, dzizys ludzie

1

@oZinho już niczego, ważne że Ty rozumiesz i to mi wystarczy

1

@martool to jakby miał jaja a nie wydmuszki to może by coś powiedział

2

@zbyglu Popatrz na wywiad Rakiety. Nie widzisz tam tego co chciał przekazać na temat Leo ? Naprawdę nie wiem jak tak ślepo można go bronić. Ja nie piszę że Barto jest super ale tu jest wina ewidentnie po dwóch stronach.

4

@mich_l rozumiem że Ty wiesz wszystko ? Masz inne źródła niż pozostali. I zapamiętaj. Pracownik to tylko pracownik. 100 baniek rocznie drogą nie chodzi. Szef jest jaki jest ale to zawsze szef.

13

@difranco jakbyś miał w firmie pracownika który 20 lat był wzorowy a od x czasu pluje Ci w twarz a Ty dalej mu płacisz. To uważasz że wszystko jest ok ? Tak pytam z ciekawości.

3

Czemu nie rzucił Barcelonie ze 100 baniek jak Ney w zamian za rozwiązanie kontraktu. Poszedłby sobie do City. Wilk syty i owca cała. Skoro tak mu źle tu.

1

@Mateusz981 Bo Thiago nie chce wrócić ?

6

Dobrze się tam dzieje w środku nie ma co.. Teraz jeszcze bardziej chce odejścia Leo...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Crema Catalunya nawet brewka by mi nie pykla gdyby Ci dwaj za niego przyszli.

3

@grubiorz City chce go za darmo licząc że Leo wywalczy zapis klauzuli. Nie pojmujesz tego ?

3

Komentarz usunięty

19

Dobra płaczki. Wątek o pożegnaniu a wy dalej o zarządzie i cenie. Zostawmy to choć na chwile z boku. Dzięki Chorwacie za wszystko co dałeś tej drużynie. Powodzenia u schyłku kariery obyś dalej się cieszył grą.

1

@PopekMonster 2 tygodnie

1

Kutfa niech ta Sewilla choć na waciki da.

1

@increase wybrzeże 19 stopni, przyjemna temp

0

@macio_944 korzystaj z tych apek co pokazują rzeczywista sytuację np. Storm radar

0

Podrzuci ktoś streama do ksw :)

32

Naprawdę czytać się nie da. Myślicie ze City odda trzech grajków i dopłaci 100 baniek? Ludzie trochę realizmu w życiu. Wyliczanki może tych może trzech innych. Do pożygu.

1

@klopx grymiasz gorzej niż baba przed okresem. Bardzo dobry grajek. Ale nie kibic Barcelony wymaga cracka. Nie wiadomo jakiego ale wymaga. To nic że nie ma kasy.

33

"Wiadomość byłego trenera PSG do Messiego

Leo, jesteś i zawsze będziesz niezwykłym graczem. Jesteś istotą pozaziemską. Ale nie brudź tej pięknej historii z Barcą. Szanuj ten klub, który pomógł ci się rozwijać i stać się tym, kim jesteś dzisiaj. Jeśli zamierzasz iść to idź z podniesioną głową.
--
trener Luis Fernandez za: Twitter"

5

@BarcaInfo ilość poraża, prawdziwa wataha

0

@Rodion socjologia, marketing

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?