derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wossi61FCB do Torino przeszedł
23
Tak patrząc realnie to stara gwardia zrobiła sobie niezły kurwidolek z klubu. Ruszyć się nigdzie nie chcą. Kasa jest. Biegać się nie chce. Ambicji brak. Tego by PiS nie wymyślił. Żyć nie umierać.
2
@borys27 ale ty jesteś głupi. Co powiedział Klop po zwycięstwie nad Barcelona? Technika technika ale oni zapomnieli że się biega... Każdy kto pisze ze Vidal jest nam nie potrzebny jest idiota.
0
@liberoFCB co ty chcesz od tego Vidala? Jedyny fajter
2
@wolny99991 Czarna perła dużo lepszy napastnik.
1
@Andi18 męska paczka fajna komedia
4
Tak po co nam Ney haha. Kapitalny grajkek
0
@kuba1308VeB 20:30
4
@FDJ mocno ale szczerze, tak powinno być..
2
@Sortello właśnie chciałem o Leo napisać parę słów... Ujeles wszystko..
1
@amanter przestańcie żyć przeszłością
0
@Szicek10 zobacz jak Ci zawodnicy się prowadzą w życiu a jak nasze święte krowy.
0
@Szicek10 wymagasz tego od 30 latków serio
0
@xVENUMx zatrzesie haha.. Tak jak po Romie. Czego ty jeszcze nie rozumiesz?
0
@barcanawieki no co prawda pisze a Ty udajesz benkarta?
0
Komentarz usunięty
1
Ziomeczki czy półfinały lm są w TVP? Od poniedziałku jestem na i urlopie w górach i pewnie tylko TVP brdzie w pokoju.
1
@IronSanHybrid posiekaj drobno i do tosta. Polecam
1
@IronSanHybrid pieczarki musza być!
0
@katalonia15 byłem z Tui na Majorce. Polecam biuro
0
Dziadki co tu dużo się rozpisywać...
0
@LuisSalvano allure sport Channel i dior tylko nie pamiętam pełnej nazwy ps. Paco rabane akurat intensywnie pachnie i czuc z daleka
0
@Mat_Cat zaorane i dobrze
0
@PatrychoO za p30pro wersja 8/256 dałem ponad rok temu 4 tys. Pracuje stać mnie więc płacę za coś co jest dobre. Nawet bardzo dobre.
0
@Maciek1983 ten mecz jest jutro
0
@Kidd Koszarka
0
@piccolo89 mają się skupić na sobocie. Na rozprężenie przyjdzie czas oby nie po sobocie
0
@pauletaa tak to prawda podaje sport.pl
1
@BarcaInfo naprawdę są powody póki co w tym sezonie...
1
@marcin000019 otrzymasz powiadomienie