derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alko w taką pogodę ciut ryje. Na balkonie w święta to chyba nigdy nie piłem.
1
Przypomnę że 20:30 na łączy nas piłka 3 odcinek "Niekochani"
7
@avanes to jest kur...niebywałe co oni wyrabiają....
1
@elplacek44 idę i po 8 dniach w domu sprawia mi to taka radochę
0
@Kapitan_SW czerwiec obstawiam
0
Z racji że zacząłem przygodę z netflixem. Top 5 a może 10 filmów które warto obejrzeć? Póki co obejrzałem contratiempo i platformę. No i 4 sezony dom z papieru. Będę wdzięczny za podpowiedzi.
0
@ArterkHD vod multimedii jak masz
0
@Fenelon można linka który to odcinek ?
1
@Persyfl bnp normalnie choć proszą w sms żeby online wszystko załatwiać
0
@MichalZZZ nie jestem w tych sprawach magikiem niestety, tylko jestem na tej grupie i wiem że obchodzą to
0
@MichalZZZ jest grupa na fb gdzie rozwiązują ten problem ;)
1
@zagi31 no już chłopaki wyjaśnili, teraz nawet jak dostaniesz mandat to możesz nim pupcie podetrzeć ;)
4
@Janiama nic to nie zmienia bez stanu wyjątkowego ;) i tak będą łazić i tak
0
@l0Messini no Ty za to wiesz wszystko, drugi minister zdrowia, test to sobie możesz robić jak często widac wychodzi on dopiero po czasie, zejdz na ziemie chłopie a nie wypisujesz bzdury
0
@Brusu tylko stwierdziłem fakt ;)
0
@l0Messini zastanawiasz się co piszesz ? Jak ich izolować skoro najpierw trzeba wiedzieć kto jest chory
0
@l0Messini może uzasadnij tą głęboką tezę
0
@haryveb944 a potem nie masz sily zrobić 10 kroków bo sadło wisi
0
@Brusu szklanka jest dla leszczy za kółkiem, dla normalnego kierowcy nic nowego
0
@Drozdu7 tak jest, dziś
0
@LuisSalvano pełna zgoda ale największa obniżkę to jednak Juve. Oni 100%
2
@BarcaInfo Chwalcie Pana - szlachetnie
0
@Zoker jeśli to prawda to z chaty do kolejnego Kevina nie wyjdziemy
1
@piotrek1315 ciekawe co by zrobili jakby któryś kipnął
7
@SeeleyBooth jaka taka bida u Ciebie to pewnie. Lubie pomagać :)
0
Mam pytanie. Bo zaraz mi się w domu youtube skończy i vod. Chciałbym się dorzucić do netlifxa. Reflektuje ktoś ?
0
@Bykunn tak samo traktuję stronę którą podałeś niby jako rzetelne źródło. Co tam jest rzetelnego? Przecież o tym można napisać setki wątków, domysłów. A wracając do Iraku to nie tylko USA się nakręcały na jądrową z tego terenu ;) Poczytaj odśwież sobie lekturę kto jeszcze.
1
@Maciek1983 broń jądrowa też miała być w Iraku ;) Kolego @Bykunn też o tym mówili i eksperci. A co wyszło ? Chyba wszyscy wiemy. Śmiała bo mam oczy szeroko otwarte. Czytam oczywiście czy słucham ekspertów jak to się ich tu nazywa. Ale staram się logicznie i chłodno podejść do tematu.
6
@msmsms masakra gospodarcza to jeszcze nie nastała ;) a kto no pomyśl ? Chyba ktoś kto ma swoją tak mocną to raz a dwa jest gotów poświęcić trochę swoich ;) i naprawdę uwierz że zdrowie ludzi nigdy nie było i nigdy nie będzie na pierwszym miejscu jeśli chodzi o kasiorkę, ona się musi zgadzać i napędzać.
2
@msmsms to nie ma nic wspólnego z jakimś nietoperkiem ;) gdyby tak było wystarczy że Chiny by zamknęły granicę czy Szengen. To się miało roznieść. A pewnie jest kilku chętnych na to co się teraz dzieje na świecie. Choć jak tu niżej pisałem dla mnie numer 1 sa amerykańce.