0

Zgasły już wszystkie światła zgasły już noc nadchodzi głucha

8

Jest moc z tym skladem hyhy

1

@SkN atencji? Albo chu...szukam bedzie prosciej zakonczyc dyskusje

0

@SkN dla mnie żenadą jest jak ktos człowieka sprowadza do roli Boga...

0

@Drozdu7 wypowiedzenie

0

@Persyfl dla mnie jesteś mniej niż anonim, od tak zwykłe zero

0

@Persyfl zacznij od siebie

0

@Persyfl bawisz

0

@Persyfl oceniaj go po takim czasie jaki miał Valverde

1

@Rewolucja123 chodzi oto że Ernesto właśnie nie pracował, a kucał. W tym sęk że już go nie ma.

0

@Szicek10 poprawiłeś mi humor z rana :)

0

@BarcaInfo ale biegali :D a teraz ....

1

@BaRcA!FaN idealnie kolega podsumował gre Cou. Jak tego nie widzisz to okulista.

1

@daro22 31.01.2020

5

@Qba2113 rokującego? Kabaret...to nie grajek na Barcelone. Wszystko w temacie.

0

@Lucassito tu juz tylko terapia kolego

2

@NeroTFP to wtedy znafcy napiszą że miło się zaskoczyli i będą go wielbić jak Paulinho, póki co sfora musi ujadać bo taka ich natura

18

@tbas co Ty pierdo....za Valverde też grał większość na boki albo do tyłu.

1

@Stalowiak1938 aha no to niech kończy w czym problem ? Fochy strugać ? Dziecinada.

48

@Bykunn my i ruch haha. Banda much w smole. My nie mamy stylu od dwoch lat kolego.

86

Sceptycznie nosz kur... Mają zapierdal...i wykonywać zalozenia taktyczne trenera. Nie podoba sie to drzwi otwarte. Buty na kołek i niech sie sami za trenerke wezma. Gwiazdeczki.

0

Pytanie na jak dlugo.

4

@Yoshi94 to wiem ale wcześniej był dobrym dżokerem z ławki, więc myślałem że dalej będzie pełnił taką rolę

0

Paco Alcácer ma przejść do Valencii ? W Dortmundzie już nie potrzebny ? Ktoś przybliży temat bo myślałem że go tam cenią.

0

@Ogonek45 no w sumie fakt bardziej sugerowalem sie stwierdzeniem "mysle ze idzie mi dobrze" :D

1

@Avada Kedavra mnie tez rozczarowal ale smierc Stachowiaka fajnie pokazana

4

@FC1899Barca mam wrazenie ze nie wiesz o czym piszesz

0

Coraz lepiej grasz? Polemizowałbym.

0

@Avada Kedavra drwiny i szydera na lajcie ale do kur...nedzy to 3 ligowiec. Najeban...powinni ich rozjechac

0

Bawia sie chlopaki z Ibizy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?