derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgasły już wszystkie światła zgasły już noc nadchodzi głucha
8
Jest moc z tym skladem hyhy
1
@SkN atencji? Albo chu...szukam bedzie prosciej zakonczyc dyskusje
0
@SkN dla mnie żenadą jest jak ktos człowieka sprowadza do roli Boga...
0
@Drozdu7 wypowiedzenie
0
@Persyfl dla mnie jesteś mniej niż anonim, od tak zwykłe zero
0
@Persyfl zacznij od siebie
0
@Persyfl bawisz
0
@Persyfl oceniaj go po takim czasie jaki miał Valverde
1
@Rewolucja123 chodzi oto że Ernesto właśnie nie pracował, a kucał. W tym sęk że już go nie ma.
0
@Szicek10 poprawiłeś mi humor z rana :)
0
@BarcaInfo ale biegali :D a teraz ....
1
@BaRcA!FaN idealnie kolega podsumował gre Cou. Jak tego nie widzisz to okulista.
1
@daro22 31.01.2020
5
@Qba2113 rokującego? Kabaret...to nie grajek na Barcelone. Wszystko w temacie.
0
@Lucassito tu juz tylko terapia kolego
2
@NeroTFP to wtedy znafcy napiszą że miło się zaskoczyli i będą go wielbić jak Paulinho, póki co sfora musi ujadać bo taka ich natura
18
@tbas co Ty pierdo....za Valverde też grał większość na boki albo do tyłu.
1
@Stalowiak1938 aha no to niech kończy w czym problem ? Fochy strugać ? Dziecinada.
48
@Bykunn my i ruch haha. Banda much w smole. My nie mamy stylu od dwoch lat kolego.
86
Sceptycznie nosz kur... Mają zapierdal...i wykonywać zalozenia taktyczne trenera. Nie podoba sie to drzwi otwarte. Buty na kołek i niech sie sami za trenerke wezma. Gwiazdeczki.
0
Pytanie na jak dlugo.
4
@Yoshi94 to wiem ale wcześniej był dobrym dżokerem z ławki, więc myślałem że dalej będzie pełnił taką rolę
0
Paco Alcácer ma przejść do Valencii ? W Dortmundzie już nie potrzebny ? Ktoś przybliży temat bo myślałem że go tam cenią.
0
@Ogonek45 no w sumie fakt bardziej sugerowalem sie stwierdzeniem "mysle ze idzie mi dobrze" :D
1
@Avada Kedavra mnie tez rozczarowal ale smierc Stachowiaka fajnie pokazana
4
@FC1899Barca mam wrazenie ze nie wiesz o czym piszesz
0
Coraz lepiej grasz? Polemizowałbym.
0
@Avada Kedavra drwiny i szydera na lajcie ale do kur...nedzy to 3 ligowiec. Najeban...powinni ich rozjechac
0
Bawia sie chlopaki z Ibizy