derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oficjalnie: Po tym, jak samolot z Włoch nie uzyskał zezwolenia na lądowanie w Hiszpanii, mecz Romy z Sevilla został odwołany. Więcej szczegółów poda wkrótce UEFA
Czyli wychodzi że z Napoli nie pogramy.
0
@Katalończyk 99 szybciej ? poczytaj o pandemiach ile trwają...
0
@Avada Kedavra nie podobno tylko już potwierdzone
0
@KorNick patrząc wstecz na inne pandemie to dobry rok
4
Kolejny do odstrzału w lato. Z tej mąki chleba nie będzie. Maks to kajzerka.
1
@FafitFCB przyjaciół na comedy extra
0
@ShinobiQWE napisz do amerykańców to Ci powiedzą co to za wirus . A jak się ładnie uśmiechniesz to może i szczepionkę kurierem podeślą ;)
0
@zTx Akurat Viniego to wczoraj nakrył kapeluszem. On sam jednej strony nie pokryje. Należy się zastanowić gdzie był ktoś kto miał mu tam pomagać.
6
Co się stało z naszym Holendrem. Tak na niego liczyłem po przyjściu. A gra taki piach że oczy pieką. Taki jestem nim rozczarowany :(
4
@Kluivert_P obyś kochał jak swoje
8
Patrząc na Real i na nas to szykuje się kolejny smutny klasyk.
2
@Przemek2323 duże ? jestem pewny że spokojnie by nas objechali.
1
Emocje aż kipią u nich jak i u nas :D
0
@mcsarna jeszcze kolejny sezon
0
@Hiacynk nie pij, to zlo
1
@Mario96w raz na miesiąc trzeba
2
Jak tam panowie dłonie gotowe ?
1
@adi7adi8 tak tak bo wczesniej studio
5
@bixmix dziś rewanż 17:30
0
@NismoFCB Majorka zjechana w poprzek i wszerz na google maps. Kolo 500 mega zjadlo w tydzien.
1
@Elosek i pomysl ile ona toksyn filtruje. Szukaj bialka gdzie indziej.
0
@jakub9611 Varan. Ma to co nasz francuz a, jest zwrotniejszy
0
@Tomek54321 z fejsa
0
Oj Umtiti już kolanko czyżby?
11
@Bielik12345 a co on hoduje z ciekawości ? :D
43
No i tak ma pykać. Coco jumbo i do przodu a nie jakieś podania w bok i do tyłu. Gut dżob Frank jesteredej.
0
@Galford okulista Panie okulista, był dramatyczny
0
@HueHueszki mieszkam w miescie ktore ma 20tys
0
@HueHueszki nie prawda. Mam ro wszystko w kablówce
2
@Geble nic dodać nic ująć. Dlatego tak mnie wkur...jak tu czytałem że sprzedać bo totalnie nie pasuje do NASZEGO stylu. Że oprócz walki nic w pomocy nie daje. Sami fachowcy z pekaesu.