0

Oficjalnie: Po tym, jak samolot z Włoch nie uzyskał zezwolenia na lądowanie w Hiszpanii, mecz Romy z Sevilla został odwołany. Więcej szczegółów poda wkrótce UEFA
Czyli wychodzi że z Napoli nie pogramy.

0

@Katalończyk 99 szybciej ? poczytaj o pandemiach ile trwają...

0

@Avada Kedavra nie podobno tylko już potwierdzone

0

@KorNick patrząc wstecz na inne pandemie to dobry rok

4

Kolejny do odstrzału w lato. Z tej mąki chleba nie będzie. Maks to kajzerka.

1

@FafitFCB przyjaciół na comedy extra

0

@ShinobiQWE napisz do amerykańców to Ci powiedzą co to za wirus . A jak się ładnie uśmiechniesz to może i szczepionkę kurierem podeślą ;)

0

@zTx Akurat Viniego to wczoraj nakrył kapeluszem. On sam jednej strony nie pokryje. Należy się zastanowić gdzie był ktoś kto miał mu tam pomagać.

6

Co się stało z naszym Holendrem. Tak na niego liczyłem po przyjściu. A gra taki piach że oczy pieką. Taki jestem nim rozczarowany :(

4

@Kluivert_P obyś kochał jak swoje

8

Patrząc na Real i na nas to szykuje się kolejny smutny klasyk.

2

@Przemek2323 duże ? jestem pewny że spokojnie by nas objechali.

1

Emocje aż kipią u nich jak i u nas :D

0

@mcsarna jeszcze kolejny sezon

0

@Hiacynk nie pij, to zlo

1

@Mario96w raz na miesiąc trzeba

2

Jak tam panowie dłonie gotowe ?

1

@adi7adi8 tak tak bo wczesniej studio

5

@bixmix dziś rewanż 17:30

0

@NismoFCB Majorka zjechana w poprzek i wszerz na google maps. Kolo 500 mega zjadlo w tydzien.

1

@Elosek i pomysl ile ona toksyn filtruje. Szukaj bialka gdzie indziej.

0

@jakub9611 Varan. Ma to co nasz francuz a, jest zwrotniejszy

0

@Tomek54321 z fejsa

0

Oj Umtiti już kolanko czyżby?

11

@Bielik12345 a co on hoduje z ciekawości ? :D

43

No i tak ma pykać. Coco jumbo i do przodu a nie jakieś podania w bok i do tyłu. Gut dżob Frank jesteredej.

0

@Galford okulista Panie okulista, był dramatyczny

0

@HueHueszki mieszkam w miescie ktore ma 20tys

0

@HueHueszki nie prawda. Mam ro wszystko w kablówce

2

@Geble nic dodać nic ująć. Dlatego tak mnie wkur...jak tu czytałem że sprzedać bo totalnie nie pasuje do NASZEGO stylu. Że oprócz walki nic w pomocy nie daje. Sami fachowcy z pekaesu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?