derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bobo25 kto by tu miał jeszcze moc na spinę po wczoraj ;)
0
@kamiVeB nie mówiąc już o meczu Dortmundu z Lipskiem.
0
A gdzie wypowiedzi po meczu ? Nikt nic cisza total? Nie ma żadnych wpisów naszych gwiazdeczek na tłiterach ? :D Dobra gra drużyno jedziemy dalej itd itp. Walduś też nic się nie wypowiedział ? Tak czekam na tą lekturę.
11
@Bobo25 bo gracze Barcelony też zawsze drążą kiedy nie podyktują. Więc ma prawo. A karny ewidentny jak sam przyznajesz.
1
@chriis dobre masz poczucie humoru :) jakbyś oglądał mecz Dortmundu z Lipskiem to byś wiedział jak wygląda dobry mecz ;)
1
Ekstraklasę mi się czasem lepiej ogląda niż to co wczoraj zobaczyłem. Tanio było bardzo tanio pod każdym względem.
0
Jaka Barca jest cienka to poezja.
0
Będziemy choć raz w ich polu karnym
2
Klepia nas niestety
1
@KrystianR lecz się człowieku z tym porównaniem
6
@Janiama walic to ale jak gała chodzi.
0
Gollllllll Lipsk
2
Ale tempo meczu w Dortmundzie. Az chce sie ogladac.
0
@Cobra303 dla mnie niech gra, cieniak
1
Na miesiac do rezerw to sie szacunku nauczy do druzyny i kolegow.
3
@Aveiro za szybko przeczytalem ;) pelna zgoda
0
@Rewolucja123 było
17
Przy bramce nie ma jego winy. Co za bzdury. Nie dal sie odwrocic.
0
@Rewolucja123 no i ? myślisz że mam czas siedzieć i śledzić każdy post który był ? Mam ciekawsze zajęcia w życiu ;)
0
Jose Mourinho nt. Messiego
"Messi jest jak film porno, wszyscy go lubią, ale publicznie temu zaprzeczają"
0
@Veb1233 Lyon :)
2
@FC1899Barca magie? Hahaha. Cienizne gra jak u nas. Średniak nic wiecej.
1
Słabiutki jestes na ten czas i nie na miare drużyny.
4
@Ronin47 oglądam mecze Bayernu, początek jak u nas dośc dobrze, od pewnego czasu obniżył loty. Gra ten sam piach co u nas.
1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dramatyczny francuski klocek
0
@neymarjr_143 no polecial jak orzeł wlasnie
3
@cchesterr43 Neto broni miszczu
0
@Aureczek nic się nie stanie jeśli taka ilość