2

@Bobo25 kto by tu miał jeszcze moc na spinę po wczoraj ;)

0

@kamiVeB nie mówiąc już o meczu Dortmundu z Lipskiem.

0

A gdzie wypowiedzi po meczu ? Nikt nic cisza total? Nie ma żadnych wpisów naszych gwiazdeczek na tłiterach ? :D Dobra gra drużyno jedziemy dalej itd itp. Walduś też nic się nie wypowiedział ? Tak czekam na tą lekturę.

11

@Bobo25 bo gracze Barcelony też zawsze drążą kiedy nie podyktują. Więc ma prawo. A karny ewidentny jak sam przyznajesz.

1

@chriis dobre masz poczucie humoru :) jakbyś oglądał mecz Dortmundu z Lipskiem to byś wiedział jak wygląda dobry mecz ;)

1

Ekstraklasę mi się czasem lepiej ogląda niż to co wczoraj zobaczyłem. Tanio było bardzo tanio pod każdym względem.

0

Jaka Barca jest cienka to poezja.

0

Będziemy choć raz w ich polu karnym

2

Klepia nas niestety

1

@KrystianR lecz się człowieku z tym porównaniem

6

@Janiama walic to ale jak gała chodzi.

0

Gollllllll Lipsk

2

Ale tempo meczu w Dortmundzie. Az chce sie ogladac.

0

@Cobra303 dla mnie niech gra, cieniak

1

Na miesiac do rezerw to sie szacunku nauczy do druzyny i kolegow.

3

@Aveiro za szybko przeczytalem ;) pelna zgoda

0

17

Przy bramce nie ma jego winy. Co za bzdury. Nie dal sie odwrocic.

0

@Rewolucja123 no i ? myślisz że mam czas siedzieć i śledzić każdy post który był ? Mam ciekawsze zajęcia w życiu ;)

0

Jose Mourinho nt. Messiego
"Messi jest jak film porno, wszyscy go lubią, ale publicznie temu zaprzeczają"

0

@Veb1233 Lyon :)

2

@FC1899Barca magie? Hahaha. Cienizne gra jak u nas. Średniak nic wiecej.

1

Słabiutki jestes na ten czas i nie na miare drużyny.

4

@Ronin47 oglądam mecze Bayernu, początek jak u nas dośc dobrze, od pewnego czasu obniżył loty. Gra ten sam piach co u nas.

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dramatyczny francuski klocek

0

@neymarjr_143 no polecial jak orzeł wlasnie

3

@cchesterr43 Neto broni miszczu

0

@Aureczek nic się nie stanie jeśli taka ilość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?