derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! a jakież to nagonki na innych ? przybliż
1
@adamp4991 hahaaha to mnie ubawiłeś ;) a potem przychodzi taki Liverpool i jedzie z naszymi panienkami jak z leszczami.
0
@Barca_Big_Moment ręce precz od wojownika :)
0
@El dominatore a teraz Barca wpadla?
0
@Gienek poszedl bo chcial wyjsc z cienia Messiego. Oczywiscie kasa sie tez liczyla. Ale dla kogo sie nie liczy? Co w zyciu na niej Ci nie zalezy? Wiec przestan pisac bzdury. Placzku.
0
@Gienek jaka kasa skoro w Barcelonie bedzie zarabial mniej niz w Psg. Rusz mozgiem czasem.
3
Przestancie ryczec o te finanse. Tam pracuja wieksze mozgi i wiedza na co moga sobie finansowo pozwolic.
3
@Janiama oglądalem:)
2
@ArterkHD mam nadzieje że będzie grał jak najmniej
0
@DanielVeB tak Wolsburg z dzis to by Barce zabiegal.
1
Ogladasz lige angielska niemiecka widzisz jak dynamiczne sa te mecze. Ogladasz Barcelone zasypiasz. Juz Klopp mowil. Nie tylko technika. Mecz trzeba wybiegac do kurw...nedzy.
0
@KamQiX a kto mu kazal grac przez tyle boiska?
0
@Batys no to masz 3 minuty na bank dostanie
0
@Batys tak pierwszy mecz porazka a ty chcesz zeby kurczak zagral
1
@FCBeSeM cienizna jak u nas
1
@Pablo83lbn mam to codziennie, nuda
0
@-barca4ever- bardzo dobra cena nie zastanawiaj się, wyświetlacze już od LG wywalone także luzik
0
@puyol_presidend5 A2 zawsze
0
@norbi77 e tam liga mistrzow gra
0
@el_pichichi_9 to ze wierzysz w to co pisze madrycka prasa znaczy ze masz w glowie maks ziarno grochu
0
@Skila_nie_kupisz człowieku zrozum, że najpierw musiałby kogoś sprzedać żeby było miejsce na płace Neymara
0
@Lincolm Real nie bo nikogo nie sprzedał.
1
@Rewq ja ma Multimedie :)
4
Barça and PSG agreed on one thing yesterday during the meeting for Neymar: The players who would enter the operation as a trade to reduce the costs of the signing are Philippe Coutinho and Ivan Rakitić. Barça refused to include Nélson Semedo and Ousmane Dembélé. [Diario Sport]
0
@conatus a kto powiedział że ja go tu chcę oszołomie ? napisałem tylko że Ci dwaj to przeciętniaki w porównaniu z Neyem.
0
@peetwithbarca Ney słabszy niż Cou Czy Rakieta :D naprawdę polecam mocno jebn...ć się w czoło
2
Dobra olać juz tego Neya. Zaraz dobre meczycho Ajax bedzie pykał w gałe.
0
@Darshan1010 żeby tak było to najpierw musi paru sprzedać ;) a na to się nie zanosi
4
@Danger204 już się u nas nagrał, starczy
0
@FCMichalo no nie każdy bo Sane był wkur...w tamtym sezonie ;)