0

@MarioVeB! a jakież to nagonki na innych ? przybliż

1

@adamp4991 hahaaha to mnie ubawiłeś ;) a potem przychodzi taki Liverpool i jedzie z naszymi panienkami jak z leszczami.

0

@Barca_Big_Moment ręce precz od wojownika :)

0

@El dominatore a teraz Barca wpadla?

0

@Gienek poszedl bo chcial wyjsc z cienia Messiego. Oczywiscie kasa sie tez liczyla. Ale dla kogo sie nie liczy? Co w zyciu na niej Ci nie zalezy? Wiec przestan pisac bzdury. Placzku.

0

@Gienek jaka kasa skoro w Barcelonie bedzie zarabial mniej niz w Psg. Rusz mozgiem czasem.

3

Przestancie ryczec o te finanse. Tam pracuja wieksze mozgi i wiedza na co moga sobie finansowo pozwolic.

3

@Janiama oglądalem:)

2

@ArterkHD mam nadzieje że będzie grał jak najmniej

0

@DanielVeB tak Wolsburg z dzis to by Barce zabiegal.

1

Ogladasz lige angielska niemiecka widzisz jak dynamiczne sa te mecze. Ogladasz Barcelone zasypiasz. Juz Klopp mowil. Nie tylko technika. Mecz trzeba wybiegac do kurw...nedzy.

0

@KamQiX a kto mu kazal grac przez tyle boiska?

0

@Batys no to masz 3 minuty na bank dostanie

0

@Batys tak pierwszy mecz porazka a ty chcesz zeby kurczak zagral

1

@FCBeSeM cienizna jak u nas

1

@Pablo83lbn mam to codziennie, nuda

0

@-barca4ever- bardzo dobra cena nie zastanawiaj się, wyświetlacze już od LG wywalone także luzik

0

@puyol_presidend5 A2 zawsze

0

@norbi77 e tam liga mistrzow gra

0

@el_pichichi_9 to ze wierzysz w to co pisze madrycka prasa znaczy ze masz w glowie maks ziarno grochu

0

@Skila_nie_kupisz człowieku zrozum, że najpierw musiałby kogoś sprzedać żeby było miejsce na płace Neymara

0

@Lincolm Real nie bo nikogo nie sprzedał.

1

@Rewq ja ma Multimedie :)

4

Barça and PSG agreed on one thing yesterday during the meeting for Neymar: The players who would enter the operation as a trade to reduce the costs of the signing are Philippe Coutinho and Ivan Rakitić. Barça refused to include Nélson Semedo and Ousmane Dembélé. [Diario Sport]

0

@conatus a kto powiedział że ja go tu chcę oszołomie ? napisałem tylko że Ci dwaj to przeciętniaki w porównaniu z Neyem.

0

@peetwithbarca Ney słabszy niż Cou Czy Rakieta :D naprawdę polecam mocno jebn...ć się w czoło

2

Dobra olać juz tego Neya. Zaraz dobre meczycho Ajax bedzie pykał w gałe.

0

@Darshan1010 żeby tak było to najpierw musi paru sprzedać ;) a na to się nie zanosi

4

@Danger204 już się u nas nagrał, starczy

0

@FCMichalo no nie każdy bo Sane był wkur...w tamtym sezonie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?