0

@Fabik87 i Pogoń kolejne zwyciestwo

3

@ElementarzOre nie pij przed

0

@PJ777 pewnie zależy ale desperacji u niego nie zobaczymy ;)

0

@Suzu amen.....

1

@pax Asensio to ma sezon praktycznie z głowy

3

@PJ777 weź pod uwagę że milczenie może spowodowane jest tym że gdzieś na końcu głowy ma Real. A co jeśli mimo deklaracji że chce do Barcy szejk się z Barcą nie dogada ? Wtedy by zamknął sobie takim publicznym wystąpieniem drogą do Madrytu.

4

@michaleu a co Cię to interesuje ? Masz swoje życie to zajmij się nim. Kur...co za ludzie.

2

@Rivaldo55 właśnie sobie z białymi chłopaczkami na ich stronie o tym dyskutuje :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@Mihcim gra bo ma jeszcze siły kolego

0

@bartekmess 120 baniek plus Modric

0

@Yoshi94 widzę że masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego, napisałem nikomu to nikomu, a to że Ty porównujesz życzenie śmierci piłkarzowi do pedofilów czy innych oszołomów to napisałem że co to za porównanie. Tak ciężko to zrozumieć?

0

@Yoshi94 polecam pracę u psychologa jak sobie nie radzisz z emocjami ;) a dwa tu jest mowa o życzenie śmierci piłkarzowi a nie pedofilowi czy jakiemuś seryjnemu mordercy. To przecież nie podlega jakiemukolwiek porównaniu.

9

@Hosh no ja nigdy człowieka nie nazwałem szczurem a tym bardziej nikomu nie życzyłem śmierci....

0

@RonMes10 wielke dzieki

0

Przed meczem z Arsenalem na rozgrzewce nasi mieli świetne koszulki. Podrzuci jakas dobra duszyczka jakis link gdzie mozna ją zakupic.

1

@rafal314 Hyperion to miazga :) ja na miękkich nogach wyszedłem. w Chorzowie nie byłem więc nie mam porównania

0

@NeroTFP zeby taki niewidomy jak Ty mogl o to zapytac ;)

0

@El dominatore myslisz ze nagle Dembus zacznie łupac w gale?

0

Mam nadzieje ze nie bedzie juz pytan po co nam Ney

0

Dembus dalek swoje

1

Trzy komentarze teraz moc

0

@Bagsik88 przerosla to Gomesa i Cou. Ile Malcom dostal szans w porownaniu z tymi grajkami...

1

@RKS1979 to jeszcze Dembus do opchniecia idac tym tokiem.

1

@TransferMAN nie ma

1

@michal26 poki co to on daleki od formy. Nie ma sie co jarac obecnie jego grą.

0

Ale marudzicie z tym wypożyczeniem Cou. Może mają plan wypożyczenia z obowiązkiem wykupu po sezonie jak było z Mbappe

0

@thebaanqn hahaha no tak a zus to co

1

@hazo428 przecież Arda do końca kontraktu na wypożyczeniu, nim nie ma co sobie głowy zawracać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?