derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 i Pogoń kolejne zwyciestwo
3
@ElementarzOre nie pij przed
0
@PJ777 pewnie zależy ale desperacji u niego nie zobaczymy ;)
0
@Suzu amen.....
1
@pax Asensio to ma sezon praktycznie z głowy
3
@PJ777 weź pod uwagę że milczenie może spowodowane jest tym że gdzieś na końcu głowy ma Real. A co jeśli mimo deklaracji że chce do Barcy szejk się z Barcą nie dogada ? Wtedy by zamknął sobie takim publicznym wystąpieniem drogą do Madrytu.
4
@michaleu a co Cię to interesuje ? Masz swoje życie to zajmij się nim. Kur...co za ludzie.
2
@Rivaldo55 właśnie sobie z białymi chłopaczkami na ich stronie o tym dyskutuje :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@Mihcim gra bo ma jeszcze siły kolego
0
@bartekmess 120 baniek plus Modric
0
@Yoshi94 widzę że masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego, napisałem nikomu to nikomu, a to że Ty porównujesz życzenie śmierci piłkarzowi do pedofilów czy innych oszołomów to napisałem że co to za porównanie. Tak ciężko to zrozumieć?
0
@Yoshi94 polecam pracę u psychologa jak sobie nie radzisz z emocjami ;) a dwa tu jest mowa o życzenie śmierci piłkarzowi a nie pedofilowi czy jakiemuś seryjnemu mordercy. To przecież nie podlega jakiemukolwiek porównaniu.
9
@Hosh no ja nigdy człowieka nie nazwałem szczurem a tym bardziej nikomu nie życzyłem śmierci....
0
@RonMes10 wielke dzieki
0
Przed meczem z Arsenalem na rozgrzewce nasi mieli świetne koszulki. Podrzuci jakas dobra duszyczka jakis link gdzie mozna ją zakupic.
1
@rafal314 Hyperion to miazga :) ja na miękkich nogach wyszedłem. w Chorzowie nie byłem więc nie mam porównania
0
@NeroTFP zeby taki niewidomy jak Ty mogl o to zapytac ;)
0
@El dominatore myslisz ze nagle Dembus zacznie łupac w gale?
0
Mam nadzieje ze nie bedzie juz pytan po co nam Ney
0
Dembus dalek swoje
1
Trzy komentarze teraz moc
0
@Bagsik88 przerosla to Gomesa i Cou. Ile Malcom dostal szans w porownaniu z tymi grajkami...
1
@RKS1979 to jeszcze Dembus do opchniecia idac tym tokiem.
1
@TransferMAN nie ma
1
@michal26 poki co to on daleki od formy. Nie ma sie co jarac obecnie jego grą.
0
Ale marudzicie z tym wypożyczeniem Cou. Może mają plan wypożyczenia z obowiązkiem wykupu po sezonie jak było z Mbappe
0
@thebaanqn hahaha no tak a zus to co
1
@hazo428 przecież Arda do końca kontraktu na wypożyczeniu, nim nie ma co sobie głowy zawracać