derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hazo428 przecież Arda do końca kontraktu na wypożyczeniu, nim nie ma co sobie głowy zawracać
1
@clyde jakie byki z tych ratowników :) mieszkam koło Niechorza tu o nas same chuderlaki. Nie dali by sobie rady z tym gościem.
5
@Azi a niby do końca lipca miało się wyjaśnić :D
6
@Skaramuczi i po co Holendrowi ubliżasz ? bo nas nie wybrał ? Gość będzie stoperem klasy światowej o ile już nie jest.
1
@magic303 skoro Malcom za słaby to co powiesz na temat Cou? Pierwszy choć mial przebłyski
0
@antekgrizman regeneracja po czym? jak on praktycznie cały sezon przestał na boisku
2
@Koors skoro wyjeb...PSV to nie taki przeciętny
1
@ja8215 "ale bardzo lubię oglądać grę Rafinhi, jest to jeden z tych piłkarzy których aż chcę oglądać" masło maślane...
0
@LioMessi10 ja już 17 lat w biurze :) czy powołanie to nie wiem ale lubie cyferki i prawo pracy itd itp. Wykształcenie ciut inne niż preferowane by było w księgowości.
1
@TheNekro94 pozdrawiam kolege po fachu :) do 15 nuda i tylko zostaje grzebać w....necie
3
Canal plus sport 2 polecam teraz. Messi i jego sezon.
1
@Veil5ide pewnym punktem ? rozumiem że to piątkowy taki dowcip ;) Kogo młodego Holendra póki co.
2
@Veil5ide a czemu ma się przenosić ? za prawdę ? Busi to może z ławki wchodzić a nie być podstawowym graczem w formie jaką ma od dwóch lat.
0
@Zip dawaj ;)
0
Busi brawooooooooooooooooo
1
@Borry nie hejt tylko oceniamy co gra
0
Dramat Dembuś
0
http://www.extremotvplay.com/link-3.php@Ka7ito
0
@MatiFCB2000 nie ma
0
Ale skład :(
1
@Socjopata Busi? Cenie poczucie humoru z rana.
1
@bixmix nie ma bez weryfikacji Twoich dochodow. Na dowod wezmiesz ale to bedzie droga pożyczka.
6
@MarioVeB! Naucz sie poprawnie pisać a potem zabieraj głos.
1
@fcbarca12zer nie
10
Co to za ludzie. Pierwsze słyszę.
5
@Pstryk ta Juve ledwo na Holendra uzbieralo to 200 maja na Neya. Mysl kolego mysl.
0
@cules100pro vangraff
0
@kaladin dogadują dogadują ale ciekawe czy Cou tak chce tam przejść
0
@Odesseiron żałuje że kupiłem P30pro chętnie bym tego przytulił
1
"OPPO zaprezentowało nową wersję flagowego smartfona – Reno 10X Zoom FC Barcelona Edition. Smartfon występuje w niebiesko-czerwonej wersji kolorystycznej z unikalnym wykończeniem gradientowym i pozłacanym napisem FC Barcelona i OPPO " świetnie wygląda ten telefon, w necie są fotki :)