derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koszol bawisz.
1
Musial kucnac trenero szkoda ze kamery nie pokazaly
0
Kucaj kucaj bo nie wygramy tego
1
Umiti jaki spozniony przy tej akcji
2
Nie dawaliśmy 100% profesjinaliści kur...pełną gębą
0
@goldmetaxa juz po wszyskim.
0
@MesQueUnClub_87 dalem 7900
0
@deyna2018 teraz za styczen. Abo jest platne z góry
1
@Bocianos Majorka :) byłem teraz w październiku. Temperaturę masz koło 23 stopni. Jest co zwiedzać. Wycieczka all wyszła mnie 2700 plus 500 euro miałem z czego wydałem 300. Hotel Global America gorąco polecam. Wylot z Poznania EnterAir. Wycieczkę organizowało biuro Tui.
0
@contowsky i jaja jak dzwony
1
@Pustelnik taka jego rola co tu się dziwić, kasa ma się zgadzać
6
A tu niektórzy piszą że nie pasuje do stylu Barcy i trzeba go sprzedac. Po pierwsze Barcelona od dawna nie ma stylu. Po drugie to powinna go po rękach całować by został.
0
@Jojko mogl wyjsc i skrocic mu kąt. Bledem bylo zostac na lini.
1
@NeroTFP odstaw dragi to do niczego dobrego nie prowadzi
0
@TheNekro94 a widzisz ;)
0
@TheNekro94 a mi się wydaje że sztangę, 200 sztuk papierosów
0
@zadafcb gdzieś transmisja jest?
0
@msmsms parówki to zło, sam syf i kupa tłuszczu a potem widzisz na ulicy młodzież spasioną jak świnia
0
@katalonczyk9 lata mi to kolo...
0
Komentarz usunięty
0
@Barwindg tak volte w play to dziadostwo
0
@TR3YWAY pozbyć się szczudła i pomyśleć o Sancho.
0
A idź ta w pizd....z nim.
1
@Chwytliwy jak pluja Ci w twarz zawasze mowisz ze deszcz pada? Nasz zarzad to paranoja i to wiadomo od dawna. Niech sie chlopak domaga swego.
1
@8Iniestazo8 to jak mi nie pasuje to wole milczec. Chlopie czas Świąt. Luzu serdecznosci a Ty tu żale wylewasz.
5
@8Iniestazo8 mentalność Polaka przyjebać sie nawet do życzeń Świątecznych.
0
@Dzemix111 czemu tego nie łapal tylko noga chcial
0
@Skaramuczi jego z checia
0
@Chakalaka teraz to moga i po 10tys zaplacic jak wazna ustawa przeszla.
6
@Azi idź lepiej zrób coś bardziej pożytecznego dla swojego życia niż pisać takie mądrości