1

@Jakchcesz zdecydowanie ważniejsze z perspektywy czasu były egzaminy na studia. Matura jak duży sprawdzian. Ale wiadomo pierwszy niby tak poważny egzamin w Twoim życiu jak mawiali więc stresik był.

0

@VamosGirl to zacytuje Ci słowa koleżanki "Mnie również, słowa Pani Hołowni bardzo zdziwiły, ale też chyba ostatecznie potwierdziły, że wielka przemiana Szymona Hołowni to kpina. Nie ukrywam, że sama przez moment, uwierzyłam, że Hołownia ma dobre intencje. Niestety, to zwierzę sceniczne i marketing polityczny wyćwiczył na celujący z plusem. Hołownia jest seksistą, który nie uznaje i nie będzie uzawał praw kobiet. Środowisko LGBT to dla niego "dziwny i niezrozumiały przypadek". Hołownia zawsze będzie lobbował interes kościoła i jeśli wygra zafunduje nam fundamentalizm religijny.
Nie wierzę w jego intencje i kłamstwa odnośnie partnerstwa. To człowiek, który chce stworzyć patriarchalne społeczeństwo, gdzie my kobiety nigdy nie będziemy decydowały o swoich prawach. To kopia Bosaka, ale ten przynajmniej ma odwagę głośno mówić co myśli. Smutne, ale prawdziwe!!!

0

Pytanko do tych mających TT. Dalej ta panna wypisuje jak kocha Dudusia czy to już ucichło ?

0

@jeyx77x czyli już wszystko wiesz jakby wyglądał u nas...fiu fiu ale dlaczego tu nie ma okien

6

@jeyx77x a kto napisał że chce go bo tani ? Bo to dobry zawodnik za dobrą kasę.

0

Werner za 55 baniek. Czemu go u nas nie ma...?

1

@Bykunn być może była, nie mam jak cały czas na bieżąco śledzić tu wpisów ;) szkoda, no nic czekamy na tego 19 :)

0

@juliacicha poważnie ? ehhhh smuteczki

0

Rozgrywki LaLiga zostaną wznowione 12 Czerwca. [COPE]

4

@arasz1819 no mocna w sensie że robi z siebie debila, albo jak piszesz znów najeb...

1

Mocna rozmowa Latkowskiego w Radiu Zet

7

Komentarz usunięty

0

Mocna druga część filmu Siekielskiego...

0

@Avada Kedavra do czasu zajada :)

0

@Avada Kedavra będziesz gruby i żadnej dupy nie znajdziesz

4

Tosz to sziokkkk. Pawlak rulez

0

@masq będzie lżejszy może zacznie biegać :)

8

@Jaca27 przegrali w karnych

1

@ryzy21 dawaj znać kiedy pępkowe wpadniemy! Zdrowia dla córeczki

5

@LuisSalvano pytasz - odpowiadam a czy Ci wisi czy nie to już Twoja prywatna sprawa

0

@LuisSalvano tak o dyskotekach ani mowa

0

@ArterkHD Polecam. Jeszcze Na spacerniaku jeśli lubisz ten klimat.

0

@MarioVeB! Napisałeś nie o tym meczu. Leci z 1999. Czego nie rozumiesz

0

@MarioVeB! No raczej to inny mecz leci

1

@DLFCB zaraz będzie jazda na TVN hyhy

0

@Bykunn jak to oglądać masakra.

7

Liga w Hiszpanii z kibicami dopiero od 2021. Grubo...

7

@MichVeB jeszcze biegał wtedy, fajny czas

0

Plażę otwierają. Boszeee wreszcie będzie gdzie pospacerować. Cudowna wiadomość.

0

Kiedy ta konferencja premiera ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?