0

Nic Was widzę Roma nie nauczyła..Każdy spokojny. To zagrajcie u buka za sporą stawkę, zobaczymy Waszą spokojność.

0

A ja uważam że będziemy cierpieć o ile Man zastosuje wysoki pressing. A my sobie średnio z nim radzimy.

4

a co to znaczy robić haje ?

0

to jak młody to powinien orać pole a raczej a nie umierać po 3/4 sezonu

0

Ciekawe ciekawe. Przypomnę że według tego co się mówiło De Jong wybrał nas bo ma zagwarantowany pierwszy plac

2

Gdzie napisałem że po jednym ?????? Umiesz czytać ? Napisałem odnośnie jego osoby w tym sezonie. I nawet dopisałem że nie chodzi o wczorajszy mecz. Bo wczoraj to zagrał jak ogór. No a skoro jest opcja że po operacji nie wróci do pełnej sprawności to co ? Mamy go trzymać bo rok temu dobrze grał ? Barcelona to nie Caritas. Tu masz się wznosić na wyżyny swoich umiejętności. Dowodem jest Lenglet.

8

Nie grał na czyje życzenie ? Bo chyba swoje. Mógł się poddać operacji i dawno już byłby na innym etapie. A co jeśli kolejny sezon się odnowi bo takie prawdopodobieństwo istnieje ? Kolejny zmarnowany sezon. Sam wybrał. Więc niech nie ma żalu skoro będzie wystawiony na listę transferową. Byłem za sprzedażą Cou bo jak wiadomo ktoś z topowych musi odejść by kasa się zgadzała. Na ten moment dla mnie jest pierwszym do wylotu. I nie chodzi o wczorajszy mecz bo w reprezentacji zagrał dużo lepiej. Ale oto że daje duży znak zapytania pod względem swojego zdrowia i swojej dyspozycji na kolejny czas. A młody Holender puka do bram.

7

Cou bye bye.

1

Kiedyś to się musi skończyć. A skoro wierzysz że świeży powiem z kraju pomarańczy da mniej to... pozostaje mi milczeć ;)

10

Ale dodaj że pogodzisz się z ławą jak de holender będzie orał pole w środku :) i nie będzie fochów.

5

Biorę na klatę :/ umknęło.

0

pewnie info ?

0

Linkiewicz na insta mówiła nawet nie próbuj...bo przyjdzie...

0

ale Jovica już mocno ogranicza....

11

Wspomnij chłopie o Malcomie, mniej jaja, że ten chłopak "coś" wnosi a nawet więcej niż gwiazdy za kupę siana...O kosmicie to każdy trener by to powiedział bo jest poza skalą. Doceń chłopie co masz na ławce. Doceń w końcu.

1

A masz foto jak z Malcomem sie po bramce tulą:D

29

Valverde wez juz przetrzyj te oczeta i nie marnuj chlopaka. Ile mozna. Co ma jeszcze ten waleczny chlopak zrobic bys mu zaufal w 20% jak Gomesowi.

0

Malcommmmmm Mesiiiii dziekujeeeee

0

Longleeeee to jest kozak. Umiti na ten czas moze recznik mu podawac.

3

Ale drepta Malcom skrzydelkiem. No ja to szanuje

0

Mozna liczby w totka

1

Noooo wreszcieee.

3

I siedzi taki Malcom bo po co .....

0

Malcommmmmm. Ale czemu Semedo

3

Nudaaaaaa.

1

Tez bylem rok temu z Las Palmas

5

Nie moge sie doczekac w pomocy De pana holendra. Oby rozruszal tą anemiczną pomoc.

0

Ale niektórzy ciagle wierze ze to bedzie jego mecz hyhy. Sprzedac zapomniec jak ktos pisal dawno temu.

6

Ale nuda :(

0

Widze to forum fanow jego gry w Barcelonie. Ok ok chlopaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?