derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic Was widzę Roma nie nauczyła..Każdy spokojny. To zagrajcie u buka za sporą stawkę, zobaczymy Waszą spokojność.
0
A ja uważam że będziemy cierpieć o ile Man zastosuje wysoki pressing. A my sobie średnio z nim radzimy.
4
a co to znaczy robić haje ?
0
to jak młody to powinien orać pole a raczej a nie umierać po 3/4 sezonu
0
Ciekawe ciekawe. Przypomnę że według tego co się mówiło De Jong wybrał nas bo ma zagwarantowany pierwszy plac
2
Gdzie napisałem że po jednym ?????? Umiesz czytać ? Napisałem odnośnie jego osoby w tym sezonie. I nawet dopisałem że nie chodzi o wczorajszy mecz. Bo wczoraj to zagrał jak ogór. No a skoro jest opcja że po operacji nie wróci do pełnej sprawności to co ? Mamy go trzymać bo rok temu dobrze grał ? Barcelona to nie Caritas. Tu masz się wznosić na wyżyny swoich umiejętności. Dowodem jest Lenglet.
8
Nie grał na czyje życzenie ? Bo chyba swoje. Mógł się poddać operacji i dawno już byłby na innym etapie. A co jeśli kolejny sezon się odnowi bo takie prawdopodobieństwo istnieje ? Kolejny zmarnowany sezon. Sam wybrał. Więc niech nie ma żalu skoro będzie wystawiony na listę transferową. Byłem za sprzedażą Cou bo jak wiadomo ktoś z topowych musi odejść by kasa się zgadzała. Na ten moment dla mnie jest pierwszym do wylotu. I nie chodzi o wczorajszy mecz bo w reprezentacji zagrał dużo lepiej. Ale oto że daje duży znak zapytania pod względem swojego zdrowia i swojej dyspozycji na kolejny czas. A młody Holender puka do bram.
7
Cou bye bye.
1
Kiedyś to się musi skończyć. A skoro wierzysz że świeży powiem z kraju pomarańczy da mniej to... pozostaje mi milczeć ;)
10
Ale dodaj że pogodzisz się z ławą jak de holender będzie orał pole w środku :) i nie będzie fochów.
5
Biorę na klatę :/ umknęło.
0
pewnie info ?
0
Linkiewicz na insta mówiła nawet nie próbuj...bo przyjdzie...
0
ale Jovica już mocno ogranicza....
11
Wspomnij chłopie o Malcomie, mniej jaja, że ten chłopak "coś" wnosi a nawet więcej niż gwiazdy za kupę siana...O kosmicie to każdy trener by to powiedział bo jest poza skalą. Doceń chłopie co masz na ławce. Doceń w końcu.
1
A masz foto jak z Malcomem sie po bramce tulą:D
29
Valverde wez juz przetrzyj te oczeta i nie marnuj chlopaka. Ile mozna. Co ma jeszcze ten waleczny chlopak zrobic bys mu zaufal w 20% jak Gomesowi.
0
Malcommmmmm Mesiiiii dziekujeeeee
0
Longleeeee to jest kozak. Umiti na ten czas moze recznik mu podawac.
3
Ale drepta Malcom skrzydelkiem. No ja to szanuje
0
Mozna liczby w totka
1
Noooo wreszcieee.
3
I siedzi taki Malcom bo po co .....
0
Malcommmmmm. Ale czemu Semedo
3
Nudaaaaaa.
1
Tez bylem rok temu z Las Palmas
5
Nie moge sie doczekac w pomocy De pana holendra. Oby rozruszal tą anemiczną pomoc.
0
Ale niektórzy ciagle wierze ze to bedzie jego mecz hyhy. Sprzedac zapomniec jak ktos pisal dawno temu.
6
Ale nuda :(
0
Widze to forum fanow jego gry w Barcelonie. Ok ok chlopaki.