derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nawet jak bedzie jego. Myslisz ze jeden mecz przesloni tego co gra do tej pory...
3
I bardzo dobrze niech rozkminia coraz częściej. Nie ma jaj dla mnie i tyle.
0
Kto bogatemu zabroni...
0
Głos rozsądku wreszcie. Jeżeli będzie miał isć na sprzedaż to jestem pewny że sztab medyczny odegra tu kluczową rolę.
0
Ja jestem zwolennikiem transferu Holendra ale boje się że szybko się zniesmaczy swoją rolą w drużynie. Pique będzie grał w pierwszym jestem tego pewny.
4
Myślisz że 2 lata będzie na ławie Holender czekał aż Pique powie stop ?
0
z tym pobraniem to też średnio, bo najpierw musisz dać kasę kurierowi a potem możesz odpakować ;) a co jak w środku będzie cegłówka ? :D
0
Rotacje przy tym trenerze ? Poważnie :D Fajnie jest mieć silną ławkę ale...u nas byłaby aż za silna.
0
No jeśli Cou odchodzi a jak wiemy nie odejdzie ;) A Dembuś ? sory nie fantazjuj że kupimy i Jovica i Griza. Nie ma aż tyle miejsca i sosu.
0
podzielam Twoje zdanie, ale co my możemy, jedynie popisać :(
2
Jego przyjście jak dla mnie zamyka transfer Jovica.
0
Aktualne ?
0
jakie podania, dryblingi i przyjęcia piłki...ekstraklape to technicznie by rozjechali
0
a ile jego meczy obejrzałeś póki co w tym sezonie ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba Jovic Gryzonia moze szkolic :p
16
no w takiej formie na bank
11
Technika techniką, lewa noga prawa aleee jaki on szybki :D
1
Że dodam Grecję
0
Tu bardziej jego agent się nudzi ;)
0
Na ten moment jego zatrzymanie nie daje nam totalnie nic, poza kasą jaką klub mu płaci ;) byłem gorącym zwolennikiem tego transferu ale on się zwyczajnie tu nie odnajduje. Po co mają cierpieć klub kibice i on sam. Szkoda wielka szkoda ale myślę że inny klub jest mu pisany.
6
może czegoś nie zauważyłem, jakie są te symptomy wracania do żywych ?
1
Pogon ten nie pierwszym składem.
0
0.7 zapraszam ;)
0
a być może, tak mi wpadło to wrzuciłem ;)
2
Kadra Katalonii na marcowe spotkanie:
Bramkarze: Jordi Masip (Real Valladolid), Alberto García (Rayo).
Obrońcy: Gerard Piqué (Barcelona), Marc Muniesa (Girona), Marc Bartra (Real Betis), Dídac Vilà (Espanyol), Martín Montoya (Brighton), Àlex Moreno (Rayo), Aleix Vidal (Sevilla).
Pomocnicy: Óscar Melendo (Espanyol), Joan Jordán (Eibar), Oriol Romeu (Southampton), Xavi Hernández (Al-Sadd), Pere Pons (Girona), Aleix Garcia (Girona), Àlex Granell (Girona), Rubén Alcaraz (Real Valladolid).
Atakujący: Sergio García (Espanyol), Bojan Krkić (Stoke City), Enric Gallego (Huesca), Gerard Deulofeu (Watford).
0
150 klauzula pisze się o 100
55
Tylko się nie bić w kolejce po naszych grajków !
0
Rakieta to moze byc opcja do odejscia tu fakt
2
Vidal odejdzie? Nie osmieszaj sie