derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokladnie. Maks 25
0
to by była kosa :)
0
Jest lepszy w Liverpoolu ;)
4
Ja jestem za Lengletem. Umiti jakoś zraził mnie tymi podejściem do stanu swojego zdrowia. Ale to moje opinia.
14
Boszeee ile razy. Pierwszy gramy na wyjeździe.
1
No a ile ma udowadniać jak nie gra ? :D zrobił znaczy że ma tą smykałkę.
2
A gdzie ja napisałem że jest bardzo dobrym? Tak trudno czytać ze zrozumieniem? Napisałem że nie mamy szans go ocenić bo nie widzimy go na boisku. Udowodniłem wam tylko że potrafi zagrać jeden na jeden i ba nawet strzelić po takiej akcji bramkę.
0
Większość też tu pisze czy pisało że Cou musi grać a nie Malcom bo tyle siana na Cou poszło. To więc zadaje pytanie ile poszło na Gomesa i ile on dostał szans...?
12
No z Interem bramkę zdobył nie bojąc się gry jeden na jeden ;) przestańcie spekulować co on potrafi a czego nie. Nie mamy praktycznie żadnej szansy tego ocenić po minutach które dostał.
0
Oglądałem i co z tego ? To beda inne mecze. Myślisz że na ławce trenerskiej Man siedzi debil który nie wyciąga wniosków ? Co oni mają do stracenia ? Nic. Już i tak wiele zrobili wywalając PSG.
1
Igra z ogniem typ
0
A ja uwazan ze United nie zagra zadnego autobusu. Beda atakowac i 442 jest idealnym rozwiazaniem na nich.
0
się wczoraj napracował to dziś minimalizm w mediach :D
2
hahaha fakt sorki :P
0
Ja pierd...myślisz że nie potrafię czytać ? Ustawienie to jedno, jęczenie o Vidala w pierwszym to drugie.
0
ups mała pomyłka :D
0
dawaj teraz na kolanoskopie ;)
0
To chyba nie czytales komentarzy wczoraj po podaniu skladu ;)
14
będziesz czuł to co baba przy głębokim :D
50
Messi Messim ale ja od x czasu zachwycam się grą Vidala. Ilu tu malkontentów jego osoby. Że mało kreatywny że z nim defensywna pomoc.. Really ? To co wczoraj harował na boisku, wślizgi odbiory, wypracowana akcja po której Gruby powinien strzelić bramkę. I co mi mega imponuje. 90 minuta a on ciągle pressing nawet na bramkarzu Betisu. Za chwilę robi ślizg pod swoim polem karnym. Wydolność zabójcza. I naprawdę ciężko mi zrozumieć jak można na niego psioczyć że wychodzi w pierwszym i że nic zespołowi nie da.
0
Ooooo fuckkkkkkkk
6
I elegancko malkotenci. A od Vidala sie odjeb....bo co chlop gra to bajka.
0
Wyjdz.
0
tak
4
nie, zmiana gospodarza bo dwa Man nie mogą grać rewanżów u siebie
0
A fakt bo dwa Man nie mogę grać u siebie rewanżów
0
Oba mecze jak coś pierwsze u siebie
0
Mamy United jak chciałem :D
0
trafione
0
Akurat mnie bylo stac. Do portfela mi nie musisz zagladac.