15

Niech się skupią na LM i LL. To priorytety na ten sezon. Tylko czy La Rambla to przeżyje haha.

3

Nie zgadzam sie. Mecz z Realem pokazał że świetnie sobie bez niego radzimy. Kwestia formy poszczególnych zawodników. A jak dodamy że ten puchar jest na końcu hierarchii w tym sezonie to i głowa inaczej podchodzi do meczu.

0

To jeszcze mi powiedz jaki będzie wynik to zagram u buka.

1

Tak lepiej. Sily zostawic tylko na LM LL

1

Naprawde tego nie widzisz ze odpuszczamy ten puchar? Zobacz na wypowiedz Pikeja.

0

Dalej tak uwazam. A to ze my zagralismy jeszcze gorsza to inna sprawa.

0

Te a Gomes czy Denis ile dostawali ?

0

Choc jedna glupia strata przy wyprowadzeniu byla

2

Otwórz oczy. Dokładnie Busi obniżył bardzo loty. To już nie ten poziom co kiedyś.

0

Przestań się mazać. Po meczu napiszesz mądrości.

0

Ja tam bym go do psycholog wysłał. Ciężko się patrzy na jego grę, jeszcze ciężej na mowę ciała. Totalnie zrezygnowany chłop.

8

To zrozum też że są kluby oprócz Barcelony które tyle mu oferowały. Chcąc go mieć u siebie Barcelona nie miała wyjścia i zaproponowała ową sumę. Chcemy mieć topowych graczy, perspektywicznych? Chcemy prawda? Niesie to za sobą przy obecnym rynku koszty. Jak widać nie małe.

3

ale jeszcze jest zdanie zawodnika, na dziś dzień nie widzę kogoś kto by poszedł tam za kasą

3

as as as as as as i tyle w temacie

0

To chyba inne ich mecze oglądam w tym sezonie u siebie.

0

Bez przesady. Sevilla to padaczka ostatnio. Choć zakładam że na PK zepną dupę. Mimo wszystko uważam że nie będzie źle.

2

Czas najwyższy. Swoje już Rakieta u nas zrobił.

2

tak

1

wczoraj obejrzałem cały...dobry jest agent

0

To poskakali nasi........

0

Nie. Bo ty skladasz wypowiedzenie.

6

Piątek Piątek...a Walukiewicz z mojej Pogoni do Włoch za 4mln ojro :)

0

To się może kiedyś źle skończyć....

0

Szanse ? Żart dnia

0

Niech czekaja wiec jeszcze z dwa lata. Bo zawodnik nie chce poddac sie operacji.

1

Nie zgodził ? Kasę bierze za niegranie. Myślałem że klub może więcej w takiej kwestii.

0

Do tej pory dziwię się czemu klub nie wywarł presji na operację. Jak piszesz teraz już by wracał do pełnej sprawności. A tak ?

1

Coutinho to też brak umiejętności że dopytam ?

0

Huawei od dawna wiadomo że szpiegowskie tel :D

9

dokładnie takie same mam odczucia...mimika twarzy zero agresji jakiegoś zawzięcia, pasji...Vidal w tym aspekcie mi imponuje. Widać jaja ze stali. A Coutinho? taki sobie chłopaczek beztroski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?