derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Niech się skupią na LM i LL. To priorytety na ten sezon. Tylko czy La Rambla to przeżyje haha.
3
Nie zgadzam sie. Mecz z Realem pokazał że świetnie sobie bez niego radzimy. Kwestia formy poszczególnych zawodników. A jak dodamy że ten puchar jest na końcu hierarchii w tym sezonie to i głowa inaczej podchodzi do meczu.
0
To jeszcze mi powiedz jaki będzie wynik to zagram u buka.
1
Tak lepiej. Sily zostawic tylko na LM LL
1
Naprawde tego nie widzisz ze odpuszczamy ten puchar? Zobacz na wypowiedz Pikeja.
0
Dalej tak uwazam. A to ze my zagralismy jeszcze gorsza to inna sprawa.
0
Te a Gomes czy Denis ile dostawali ?
0
Choc jedna glupia strata przy wyprowadzeniu byla
2
Otwórz oczy. Dokładnie Busi obniżył bardzo loty. To już nie ten poziom co kiedyś.
0
Przestań się mazać. Po meczu napiszesz mądrości.
0
Ja tam bym go do psycholog wysłał. Ciężko się patrzy na jego grę, jeszcze ciężej na mowę ciała. Totalnie zrezygnowany chłop.
8
To zrozum też że są kluby oprócz Barcelony które tyle mu oferowały. Chcąc go mieć u siebie Barcelona nie miała wyjścia i zaproponowała ową sumę. Chcemy mieć topowych graczy, perspektywicznych? Chcemy prawda? Niesie to za sobą przy obecnym rynku koszty. Jak widać nie małe.
3
ale jeszcze jest zdanie zawodnika, na dziś dzień nie widzę kogoś kto by poszedł tam za kasą
3
as as as as as as i tyle w temacie
0
To chyba inne ich mecze oglądam w tym sezonie u siebie.
0
Bez przesady. Sevilla to padaczka ostatnio. Choć zakładam że na PK zepną dupę. Mimo wszystko uważam że nie będzie źle.
2
Czas najwyższy. Swoje już Rakieta u nas zrobił.
2
tak
1
wczoraj obejrzałem cały...dobry jest agent
0
To poskakali nasi........
0
Nie. Bo ty skladasz wypowiedzenie.
6
Piątek Piątek...a Walukiewicz z mojej Pogoni do Włoch za 4mln ojro :)
0
To się może kiedyś źle skończyć....
0
Szanse ? Żart dnia
0
Niech czekaja wiec jeszcze z dwa lata. Bo zawodnik nie chce poddac sie operacji.
1
Nie zgodził ? Kasę bierze za niegranie. Myślałem że klub może więcej w takiej kwestii.
0
Do tej pory dziwię się czemu klub nie wywarł presji na operację. Jak piszesz teraz już by wracał do pełnej sprawności. A tak ?
1
Coutinho to też brak umiejętności że dopytam ?
0
Huawei od dawna wiadomo że szpiegowskie tel :D
9
dokładnie takie same mam odczucia...mimika twarzy zero agresji jakiegoś zawzięcia, pasji...Vidal w tym aspekcie mi imponuje. Widać jaja ze stali. A Coutinho? taki sobie chłopaczek beztroski.