derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kibicuje tej drużynie od 1994 roku i chyba tak nie cierpiałem wtedy w finale LM z Milanem jak cierpię oglądając ją teraz. Nie do pomyślenia co się stało z tą drużyną. Tak zaawansowani technicznie piłkarze a wczoraj to podania do najbliższego albo do tyłu. I niech ktoś powie że nie brakuje nam Neymara teraz. To był gość który potrafił zrobić na boku różnicę, przewagę. Nie wiem czy to trener zabija styl Barcy czy jest to składowa wielu rzeczy. Ale tego nie da się oglądać. Gdzie jakaś ambicja tych piłkarzy ? Remisujemy a oni klepią sieczkę w przeważającej większości do tylu. Wjazdy Alby lewym skrzydłem i szukanie Messiego do znudzenia. Już się każdy połapał. Już nie ma bramek jak sezon wcześniej. Tu brakuje na dziś dzień wszystkiego. Polotu, świeżości, schematów. Jeśli to pomysł by na tym etapie odpuścić LL na korzyść LM to oby się nie obudzić z palcem...Jestem rozczarowany. Takiej Barcelony nie chce oglądać.
A ps. co do zmian to już szkoda klawiatury. Co ma dać wprowadzenie zawodnika na 10 czy 5 minut...Nie idzie to sie rotuje w 60 czy 65 minucie. Na co było wczoraj czekać ? Nie mam pojęcia czemu tak zachowawczo gra ten trener.
2
ok tak może być ale pod względem motoryki a tu żadnego schematu rozgrywania piłki nie widać...
0
No zwlaszcza w obronie.
0
Nie da sie wygrac LM z taka obroną
2
Chłopcze hahaha rozbawiłeś mnie dzieciaku, "dołek formy jest od jakiegoś czasu" no a o czym ja piszę ? sam sobie zaprzeczasz. Raz to widzisz a raz konkluzja że jednak tylko dwa mecze słabo zagraliśmy. Trochę logicznego myślenia bejbe.
1
to ostanie mecze nie dały Ci przeglądu pola co do naszej formy ?
3
no z taką grą na bank haha
19
Malcom chłopie pakuj walizki i szukaj innego klubu.
2
Takich jak Ty powinno się izolować od społeczeństwa.
0
To tyle o warsztacie Valverde dla mnie
0
Douglas to chyba wiesz ;) Gomes chyba dostawal szanse ale ich nie wykorzystal. Czemu wiec Malcom nawet szansy nie dostaje?
0
A Munira potrzebuje? Goscia ktory jest poziom nizej niz Malcom?
0
To nie znaczy ze ma olewac wydane 40 baniek. No ludzie.
0
Łącznie 140zł ale pakiet najbogatszy plus HBO jeszcze i net 100 mega.
0
albo Multimedie z paczką canal plus i eleven :)
24
co za syf się robi...
0
jak się nie nadaje to po co transfer był ?
22
Po co bylo bezczelnie Romie podkupować Malcoma jak nie daje mu się żadnych szans praktycznie. Totalnie nie rozumiem sensu tego transferu.
12
Szczerze ? już mam dość tego pierd...początek sezonu i bla bla. Czas dla mnie jest od pierwszej kolejki na granie w piłkę a nie zbijanie bąków na boisku. Tym bardziej wczoraj. Rozumiem ciężki wyjazd. Rozumiem indywidualne błędy. Ale gdzie moc od pomocy po atak ?
0
identyczne miałem na niego spojrzenie, do MS. No kapitalnie grał. Takiego go chiałbym w Barcelonie.
2
niech idzie i dawać tu Pogbę
1
W punkt. Zgadzam się z każdym słowem.
57
I masz rację chłopie. Brzydko ze strony piłkarzy Barcy.
0
Może nie to że nie mogę. Ale powiedzmy sobie szczerze jego najlepsze lata w drużynie już minęły.
0
Oceniam ogół a nie ostanie mecze.
0
Rakieta jak dla mnie gra lepsze odważniejsze piłki do przodu. Póki co Arthur jak oglądam bardzo dużo piłek do tyłu. Jakiegoś też dalekiego przerzutu u niego nie widziałem. Jest za to na bank bardziej dynamicznym piłkarzem.
0
podzielam opinie
0
Gala jest tez na tvp sport jak cos
0
Dembele co za dramat dziś ajjjjj
0
Nie ma znaczenia.