0

ale coś na rzeczy jest ;) jakbyś śledził jego instagrama to byś wiedział dlaczego

0

Jaki płacz hahaha. Kapitalna lektura humorystyczna na dzień dobry.

8

Jebnij sie w glowe

0

Mistrzostwa świata w ręczna jakas tv transmituje?

0

Gra.

0

Messi to gra.

0

Dziś grilował. Wiec zdrowo.

0

Krisztjanooooooo

0

Zalogowac sie do rutera

0

Mozesz kupic tylko bedziesz musial go skonfigurowac pod orange.

2

P20pro

1

Na ten moment...bez urazy ale to czas na ławę...

1

obejrzałeś filmik ?

1

Jaki Lyon.

1

zuch chłopak :)

0

Właśnie dlatego że nic nie brałeś nigdy na raty nie znają twojej historii ;) czasem lepiej coś wziąć bo wtedy masz historie.

2

Sportklub.

0

To że ten gość nie jest na miarę Barcelony. Ile czasu jeszcze się będziesz łudzić ?

1

Żart dnia.

2

już tam walić staty...mi się styl nie podoba :( nudno, wolno, przewidywalnie i z dziurawą obroną. Jedyne co mnie póki co ucieszyło to manto sprawione Madrytowi.

6

No nie wierze.

1

Co porobil Dembus

1

Obaj do okulisty :D

0

Ludzie zrozumcie że on nie ma jakości jak na Barcelonę. Może być charakterny, uparty trenować po 10 godzin dziennie ale więcej nie da niż ma umiejętności. Niech idzie grać tam gdziekolwiek bo mimo wszystko szkoda by wiecznie grzał ławę.

0

Nie ma jakości na Barce. Dawno juz powinni sie z nim pożegnać.

179

Mało gry organizm nie rozgrzany i są efekty.

0

Tym bardziej chetnie go dzis zobacze na tle mocnego przeciwnika.

0

Dobra Dembuś dawaj namiar na chawirę. Za drobną opłatą co wieczór utulę do snu. Zrobię śniadanko i chatę ogarnę.

1

Nie szkoda im siana ?

0

nie gdybaj nie ma to sensu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?